Witaj na WinnicaLidla.pl
serwisie z szerokim wyborem napojów alkoholowych.

Czy masz już ukończone 18 lat?
KONIECZNE ZAZNACZENIE
Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych.
*Pole wymagane
Zapisz się do naszego newslettera
i zdobądź
kod rabatowy 20 zł
za jednorazową rezerwację
za minimalną kwotę 200 zł*
*Kodu rabatowego nie można łączyć z promocjami w serwisie winnicalidla.pl
Europejskie smaki - strona 2

Europejskie smaki - strona 2

Postaw na europejskie smaki z naszej selekcji
z rabatem nawet do -20% z kuponami* Lidl Plus
*Kupon Lidl Plus obowiązuje od 11/06/2021 do 25/06/2021 lub do wyczerpania zapasów.
Lista produktów objętych promocją dostępna na https://winnicalidla.pl/emocje-bez-granic.html
Zobacz jako Siatka Lista

196 produktów

  1. Akhasheni, Badagoni
    Akhasheni, Badagoni to czerwone, półsłodkie wino wyprodukowane z gruzińskiej odmiany winorośli Saperavi. W kieliszku wino prezentuje umiarkowanie ciemną, rubinową barwę z delikatnymi purpurowymi refleksami. Bukiet aromatyczny cechuje bogata kompozycja aromatów owocowych, w której wyczuwalne są czere...

    Wino

    Akhasheni, Badagoni 750 ml

    1L = 53,32 zł
    39,99 zł
    1L = 53,32 zł
  2. Badagoni Mukuzani
    Mukuzani, Badagoni to czerwone, wytrawne wino produkowane w regionie Kachetii. Powstało w 100% z odmiany Saperavi. To jeden z najbardziej cenionych gruzińskich trunków, znany ze swojej intensywnej struktury smakowej i bogatego bukietu aromatycznego. Degustacja wina MukuzaniW kieliszku wino prez...

    Wino

    Badagoni Mukuzani 750 ml

    1L = 53,32 zł
    4 szt. - 15% lub 8 szt. -25%
    39,99 zł
    1L = 53,32 zł
  3. Natterjack Irish Whiskey Cask Strength | 0,7L | 63%
    Natterjack Irish Whiskey to wyjątkowa mieszanka, potrójnie destylowana w prawdziwym irlandzkim duchu i starannie wykonana przy użyciu irlandzkich i amerykańskich technik. Whisky zaczęła dojrzewać w beczkach po bourbonie, a skończyła w dziewiczym amerykańskim dębie. To esencja irlandzkiego trunku, kt...

    Whisky

    Natterjack Irish Whiskey Cask Strength | 0,7L | 63% 700 ml

    1L = 414,27 zł
    289,99 zł
    1L = 414,27 zł
  4. Ostatnie Sztuki
    Bushmills Spanish Brandy Casks Causeway Collection Whisky 18-letnia | 0,7L | 54,3%
    Bushmills Spanish Brandy Casks Causeway Collection Ta 18-letnia whisky to rzadki klejnot w koronie najstarszej licencjonowanej destylarni na świecie. Po latach dojrzewania w tradycyjnych beczkach po bourbonie i sherry, trunek został poddany unikalnemu procesowi finiszowania w beczkach po hiszpański...

    Whisky

    Bushmills Spanish Brandy Casks Causeway Collection Whisky 18-letnia | 0,7L | 54,3% 700 ml

    1L = 1 571,41 zł
    1 099,99 zł
    1L = 1 571,41 zł
  5. Whisky

    Teeling Whiskey, Small Batch | 0,7L | 46% 700 ml

    1L = 199,99 zł
    139,99 zł
    1L = 199,99 zł
  6. Ocena:
    4.65 (3 opinie)
    Teeling Whiskey, Single Grain | 0,7L | 46%

    Ocena

    Gładka i słodka. Dla mnie (chociaż jestem miłośnikiem słodkich burbonów a to praktycznie ten styl) za bardzo delikatna i płytka w smaku jeśli się pije jednocześnie z np. woodford reserve - ale pijąc solo całkiem ok. Cena 169 zł w porównaniu do jakości delikatnie na nie korzyść. Jakub

    Whisky

    Teeling Whiskey, Single Grain | 0,7L | 46% 700 ml

    1L = 242,84 zł
    169,99 zł
    1L = 242,84 zł
  7. Teeling small batch Collab Dotbrew IPA | 0,7L | 46%
    Kolaboracja irlandzkiej whisky z destylarni Teeling, dojrzewająca w beczkach po piwie ex-IPA z browaru DOT. Whisky jest nową edycją w serii "Small Batch Collaborations". Najnowsza wersja, dojrzewała w beczkach po piwie India Pale Ale (IPA) od DOT Brewers. Spodziewaj się przyjemnej whisky z lat sześć...

    Whisky

    Teeling small batch Collab Dotbrew IPA | 0,7L | 46% 700 ml

    1L = 322,84 zł
    225,99 zł
    1L = 322,84 zł
  8. Teeling Explorers Japanese 2023, Whisky 15-letnia | 0,7L | 46%
    Edycja Explorers ucieleśnia filozofię produkcji whisky Teelinga i celebruje odważnych, nieustraszonych irlandzkich odkrywców, którzy podróżowali po świecie, aby zaznaczyć swoją obecność. W tej japońskiej edycji beczki używane wcześniej do dojrzewania japońskiej destylowanej Mugi Shochu. Ta 15-letnia...

    Whisky

    Teeling Explorers Japanese 2023, Whisky 15-letnia | 0,7L | 46% 700 ml

    1L = 642,84 zł
    -15% przy min. 2 szt.
    449,99 zł
    1L = 642,84 zł
  9. Glendalough Rose Gin | 0,7L | 37,5%
    Glendalough Rose Gin powstaje w wyniku destylacji z ziół, przypraw i świeżych płatków róż. Do wydobycia niesamowitego aromatu wykorzystywane są kwiaty trzech odmian: rzadkiej Dzikiej Róży z gór Wicklow, odmiany Heritage oraz róży Damasceńskiej. Glendalough to nie tylko nazwa destylarni, ale również ...

    Gin

    Glendalough Rose Gin | 0,7L | 37,5% 700 ml

    1L = 228,56 zł
    159,99 zł
    1L = 228,56 zł
  10. Ocena:
    4.5 (2 opinie)
    Glendalough Wild Botanical Gin | 0,7L | 41%

    Ocena

    Świetny, bardzo ziołowy i aromatyczny. Nie jest spirytusowy, tak jak niektóre wyhypowane giny w błękitnej butelce. Nie wiem czy historia o zielarce jest prawdziwa, ale czuć intensywność i świeżość zamkniętych w butelce ziół. Bartłomiej

    Gin

    Glendalough Wild Botanical Gin | 0,7L | 41% 700 ml

    1L = 221,41 zł
    154,99 zł
    1L = 221,41 zł
  11. Glendalough Single Cask Burgundy Whiskey | 0,7L | 42%
    Glendalough Single Cask Burgundy to whiskey typu single cask. W jednej beczce dojrzewa jedynie 500 butelek, których szczegółowe numery są podane na etykiecie. Glendalough to nie tylko nazwa destylarni, ale również szczególnego miejsca w górach Wicklow. Okolica, nazywana „ogrodem Irlandii”, słynie z ...

    Whisky

    Glendalough Single Cask Burgundy Whiskey | 0,7L | 42% 700 ml

    1L = 257,13 zł
    179,99 zł
    1L = 257,13 zł
  12. No.3 London Dry Gin | 0,7L | 43%
    W 2008 r. firma BB&R podjęła wyzwanie stworzenia ginu doskonałego.  No 3 jest zwieńczeniem ponad 2 lat pracy wybitnych specjalistów, którzy postawili na prawdziwie klasyczny London Dry Gin – czysty, rześki  i orzeźwiający, zachowujący idealną równowagę trzech kluczowych smaków: jałowca, cytrusów i p...

    Gin

    No.3 London Dry Gin | 0,7L | 43% 700 ml

    1L = 257,13 zł
    179,99 zł
    1L = 257,13 zł
  13. Ocena:
    5 (3 opinie)
    Dunville's Dead Island 2 Whiskey | 0,7L | 40%

    Ocena

    Po whisky nie spodziewałem się niczego specjalnego, bo już tak to bywa z tymi limitowanymi kolekcjami. Jednak tutaj porządne zaskoczenie zarówno w smaku jak i wyglądzie butelki. Z takich ciekawostek to etykieta świeci w ciemności. Polecam spróbować. Kamil RTG

    Whisky

    Dunville's Dead Island 2 Whiskey | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 314,27 zł
    219,99 zł
    1L = 314,27 zł
  14. Currach Atlantic Wakame Seaweed Cask Single Malt Irish Whiskey | 0,7L | 46%
    Currach Atlantic Wakame Seaweed Cask Single Malt Irish Whiskey to intrygująca whisky – złożona, ale subtelna, roślinna, ale słodka, lekka, ale wielowymiarowa w smaku i aromacie. Potrójnie destylowana irlandzka whisky Single Malt, początkowo dojrzewająca w beczkach pierwszego napełnienia po Bourbonie...

    Whisky

    Currach Atlantic Wakame Seaweed Cask Single Malt Irish Whiskey | 0,7L | 46% 700 ml

    1L = 328,56 zł
    229,99 zł
    1L = 328,56 zł
  15. Fitzwilliam - Son of William Single Grain | 0,7L | 43%
    Fitzwilliam Irish Whiskey Single Grain to klarowna i delikatna whisky. Kukurydza nadaje jej lekko „maślany” charakter, który dodaje słodyczy i smaku irlandzkiemu słodowi. Powstała w wyniku potrójnej destylacji i starzona w nowych beczkach z dębu amerykańskiego. Jej słodycz sprawia, że jest idealną w...

    Whisky

    Fitzwilliam - Son of William Single Grain | 0,7L | 43% 700 ml

    1L = 214,27 zł
    149,99 zł
    1L = 214,27 zł
  16. Fitzwilliam - Son of William Single Malt - Imperial Stout Cask Finish | 0,7L | 46%
    Fitzwilliam Irish Whiskey Imperial Stout Cask Finish to single malt o złożonych nutach smakowo-aromatycznych. Whisky jest najpierw starzona w wysokiej jakości beczkach po bourbonie z amerykańskiego dębu, aby nadać jej gładki, pełny charakter. Później jest ona przenoszona do beczek, w których wcześni...

    Whisky

    Fitzwilliam - Son of William Single Malt - Imperial Stout Cask Finish | 0,7L | 46% 700 ml

    1L = 249,99 zł
    174,99 zł
    1L = 249,99 zł
  17. Flame Of Passion Gin | 0,7L | 43%
    One Eyed Spirits to stosunkowo nowy producent alkoholi wysokoprocentowych na światowej scenie. Powstała w 2010 roku i swą siedzibę ma w stolicy Finlandii, Helsinkach. Firma ta wykorzystuje kreatywny marketing do tworzenia marek alkoholi na miarę XXI wieku. Stąd w jej portfolio jako pierwsze pojawiły...

    Gin

    Flame Of Passion Gin | 0,7L | 43% 700 ml

    1L = 228,56 zł
    159,99 zł
    1L = 228,56 zł
  18. Ocena:
    4.35 (6 opinii)
    West Cork Glengarriff Peat Charred Cask| 0,7L | 43%

    Ocena

    Delikatna, smaczna, cena/jakość - rewelka. Po prostu świetna. Dobra dla początkujących fanów klimatów torfowo-dymnych, albo dla tych, dla których "dymne potwory z Islay" są za mocne :D Paweł

    Whisky

    West Cork Glengarriff Peat Charred Cask| 0,7L | 43% 700 ml

    1L = 228,56 zł
    159,99 zł
    1L = 228,56 zł
  19. West Cork Blended Irish Whiskey IPA Cask Matured | 0,7L | 40%
    Zaskakująca aromatami whiskey mieszana (25% single malt, 75% grain), która po początkowym dojrzewaniu w beczkach pierwszego napełnienia po bourbonie, została przelana do beczek po piwie Black’s of Kinsale India Pale Ale, które nadały jej aromatów i smaków charakterystycznych dla piw IPA. Znajdziemy ...

    Whisky

    West Cork Blended Irish Whiskey IPA Cask Matured | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 185,70 zł
    129,99 zł
    1L = 185,70 zł
  20. West Cork Sherry Cask Finished | 0,7L | 40%
    Irlandzka, trzykrotnie destylowana whiskey single malt, która po ok. 6-7 letnim okresie dojrzewania w beczkach pierwszego napełnienia po bourbonie, była finiszowana przez minimum 6 miesięcy w beczkach po wzmacnianym winie sherry z Bodegas Baron. W zapachu aromaty suszonych śliwek, fig, sherry i wani...

    Whisky

    West Cork Sherry Cask Finished | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 257,13 zł
    179,99 zł
    1L = 257,13 zł
na stronę