Witaj na WinnicaLidla.pl
serwisie z szerokim wyborem napojów alkoholowych.

Czy masz już ukończone 18 lat?
KONIECZNE ZAZNACZENIE
Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych.
*Pole wymagane
Zapisz się do naszego newslettera
i zdobądź
kod rabatowy 20 zł
za jednorazową rezerwację
za minimalną kwotę 200 zł*
*Kodu rabatowego nie można łączyć z promocjami w serwisie winnicalidla.pl
Black week

Black week

Wybrane alkohole z rabatem -5%, -10%, -15%, -20% i -25%

 

Termin obowiązywania promocji na stronie: 20.11-01.12.2024 do godziny 23:59

Lista produktów dostępna na: https://winnicalidla.pl/kategorie/promocja/black-week

Zobacz jako Siatka Lista

247 produktów

  1. Ocena:
    5 (1 opinia)
    Kaiken Indómito Malbec

    Ocena

    Pierwsze argentyńskie wino, które mi smakowało. Niby intensywność 4/5 ale jak dla mnie takie 3/5 - jest to dla mnie na plus, bo nie przepadam za baaardzo intensywnymi winami Joanna

    Wino

    Kaiken Indómito Malbec 750 ml

    1L = 75,99 zł
    56,99 zł
    1L = 75,99 zł
  2. Kaiken Indómito Cabernet Franc
    Wino pochodzi z Agrelo - subregionu prowincji Mendoza w Argentynie, słynącego z wyjątkowego terroir. Trunek cechuje się intensywną, rubinową barwą. W nosie odkryć można atrakcyjne aromaty dojrzałej papryki i mięty jako tło dla dominującej nuty czarnej porzeczki. W ustach Cabernet Franc wyróżnia się ...

    Wino

    Kaiken Indómito Cabernet Franc 750 ml

    1L = 75,99 zł
    4 szt. - 15% lub 8 szt. -25%
    56,99 zł
    1L = 75,99 zł
  3. Ostatnia Sztuka
    Ocena:
    4.5 (2 opinie)
    Château Panigon

    Ocena

    Solidne Cru Bourgeois z bardzo ciepłego rocznika co przełożyło się na wino o słodkim owocu i solidnej strukturze. Polecam, (szczególnie w promocji -25%), lubiącym Bordeaux na bogato. marcin

    Wino

    Château Panigon

    59,99 zł
  4. Chardonnay, Ultra, Kaiken
    Wysoko oceniane wino z argentyńskiej winiarni Kaiken, należącej do znanego enologa Aurelio Montesa. Firma Montes został nagrodzona wyróżnieniem Producent Roku 2024 przez Sommelier Wine Awards. Wino Ultra powstało z gron Chardonnay uprawianych w dwóch prestiżowych apelacjach w prowincji Mendoza: Lujá...

    Wino

    Chardonnay, Ultra, Kaiken 750 ml

    1L = 93,32 zł
    69,99 zł
    1L = 93,32 zł
  5. Java Caffe Con Horchata | 0,75L | 17%
    Horchata czyli napój produkowany z orzechów tygrysich i migdałów posłużył jako główny składnik do stworzenia ciekawego i wyjątkowego smaku. Producent do swojej sprawdzonej mieszanki kawy i karaibskiego rumu dodał wspomniany wyżej tradycyjny hiszpański napój. Ten likier doskonale sprawdzi się jak dod...

    Likier

    Java Caffe Con Horchata | 0,75L | 17% 750 ml

    1L = 226,65 zł
    169,99 zł
    1L = 226,65 zł
  6. Ostatnia Sztuka
    Chardonnay, Pareto's Estate
    Kalifornijskie Chardonnay w okrągłym, lekko beczkowym wydaniu. Już sama barwa zapowiada wino o wyraźniejszym ciele, jest złotawo-żółta, umiarkowanie intensywna. Wino pachnie dojrzałym bananem, kandyzowanym ananasem, pieczonym jabłkiem, wanilią i toffi. W ustach umiarkowana kwasowość, przyjemnie rozg...

    Wino

    Chardonnay, Pareto's Estate 750 ml

    1L = 102,65 zł
    76,99 zł
    1L = 102,65 zł
  7. Ocena:
    3 (1 opinia)
    Cabernet Sauvignon, Monterey, District 7
    District 7 Cabernet Sauvignon to wino produkowane przez Scheid Family Wines, renomowaną winiarnię zlokalizowaną w Monterey County w Kalifornii. Nazwa "District 7" odnosi się do oficjalnego numeru regionu winiarskiego Monterey, który jest jednym z 17 okręgów winiarskich w Kalifornii. Winnice Scheid F...

    Wino

    Cabernet Sauvignon, Monterey, District 7 750 ml

    1L = 106,65 zł
    4 szt. - 15% lub 8 szt. -25%
    79,99 zł
    1L = 106,65 zł
    • Szkocja
    • 14,50% Zawartość alkoholu
    Chevalier Charmed Circle - Holyrood New Make | 0,7L | 43%
    Alkohol destylowany jak whisky z odmiany jęczmienia Chevalier. Seria ta ukazuje różnorodność unikatowych, choć mało opłacalnych ze względu na koszt produkcji odmian jęczmienia, którego używano kiedyś w branży, kiedy nie rządzili księgowi. Na końcu produkcji, ten jęczmienny new make blendowany jest ...

    New make

    Chevalier Charmed Circle - Holyrood New Make | 0,7L | 43% 700 ml

    1L = 271,41 zł
    189,99 zł
    1L = 271,41 zł
  8. Ole Smoky Blackberry | 0,5L | 20%
    Ole Smoky Moonshine Blackberry to mieszanka soku z jeżyn i młodego destylatu zbożowego z Tennessee. Trunek jest doskonały w połączeniu z lemoniadą popijany późnym popołudniem w gronie przyjaciół.

    Spirit drink

    Ole Smoky Blackberry | 0,5L | 20% 500 ml

    1L = 229,98 zł
    114,99 zł
    1L = 229,98 zł
  9. Kozuba Straight Rye Whiskey | 0,75L | 45%
    Destylowana w hybrydowym miedzianym kotle destylacyjnym tylko ze słodu żytniego, ta limitowana whiskey żytnia ożywia oryginalny zacier pierwszej whiskey wyprodukowanej przez rodzinę Kozuba w ich pierwszej destylarnii w Polsce.

    Whisky

    Kozuba Straight Rye Whiskey | 0,75L | 45% 750 ml

    1L = 359,99 zł
    269,99 zł
    1L = 359,99 zł
  10. Ocena:
    5 (1 opinia)
    Kozuba Light Whiskey Starkus | 0,75L | 40%

    Ocena

    Świetna oferta. Bardzo dobra cena . Ja osobiście kupiłem na prezent dla bliskiej osoby, która przekazała mi informację zwrotną o smaku który podobno ???? jest delikatny i aromatyczny. Z czystym sumieniem polecam Rafał

    Whisky

    Kozuba Light Whiskey Starkus | 0,75L | 40% 750 ml

    1L = 279,99 zł
    209,99 zł
    1L = 279,99 zł
  11. Likier Kozuba Amaro | 0,75L | 24%
    Wszystkie nasze umiejętności infuzji spirytusu w najlepszym wydaniu! Ten klasyczny, gorzki w smaku likier powstał przy użyciu 14 różnych roślin, aby stworzyć niezwykle bogatą kombinację nut owocowych i gorzkich. Ciesz się na lodzie po posiłku jako digestif ułatwiający trawienie lub użyj go, aby doda...

    Bitters

    Likier Kozuba Amaro | 0,75L | 24% 750 ml

    1L = 239,99 zł
    179,99 zł
    1L = 239,99 zł
  12. Kozuba Agave Spirit Silver | 0,75L | 40%
    Wyjątkowy dodatek do naszej linii alkoholi rzemieślniczych, Sunshine State Agave to nasza wersja słynnej meksykańskiej specjalności. Destylowany w małych partiach z soku z niebieskiej agawy jest pełen owocowych nut i zapewnia bogaty i wyrazisty profil smakowy. Używaj go do tworzenia niesamowitych ma...

    Tequila

    Kozuba Agave Spirit Silver | 0,75L | 40% 750 ml

    1L = 239,99 zł
    179,99 zł
    1L = 239,99 zł
  13. Kozuba Agave Spirit Gold | 0,75L | 40%
    Wyjątkowy dodatek do naszej linii alkoholi rzemieślniczych, Sunshine State Agave to nasza wersja słynnej meksykańskiej specjalności dodatkowo maturowana 6 miesięcy w dębowych beczkach. Destylowany w małych partiach z soku z niebieskiej agawy, jest pełen owocowych nut. Bogaty i odważny profil smakowy...

    Tequila

    Kozuba Agave Spirit Gold | 0,75L | 40% 750 ml

    1L = 293,32 zł
    219,99 zł
    1L = 293,32 zł
  14. Cotswolds Cloudy Christmas Dry Gin | 0,7L | 46%
    Gorzelnia Cotswolds to jedna z najmłodszych brytyjskich destylarni i jedna z niewielu leżących w Anglii. Powstała w 2014 roku z inicjatywy amerykańskiego finansisty, Daniela Szora. Znaleźć ją można w okolicach wsi Stourton w środkowej Anglii. Nazwę zawdzięcza pobliskim wapiennym wzgórzom. Produkcja ...

    Gin

    Cotswolds Cloudy Christmas Dry Gin | 0,7L | 46% 700 ml

    1L = 299,99 zł
    209,99 zł
    1L = 299,99 zł
na stronę