Witaj na WinnicaLidla.pl
serwisie z szerokim wyborem napojów alkoholowych.

Czy masz już ukończone 18 lat?
KONIECZNE ZAZNACZENIE
Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych.
*Pole wymagane
Zapisz się do naszego newslettera
i zdobądź
kod rabatowy 20 zł
za jednorazową rezerwację
za minimalną kwotę 200 zł*
*Kodu rabatowego nie można łączyć z promocjami w serwisie winnicalidla.pl
Black week - strona 3

Black week - strona 3

Wybrane alkohole z rabatem -5%, -10%, -15%, -20% i -25%

 

Termin obowiązywania promocji na stronie: 20.11-01.12.2024 do godziny 23:59

Lista produktów dostępna na: https://winnicalidla.pl/kategorie/promocja/black-week

Zobacz jako Siatka Lista

247 produktów

  1. Ocena:
    5 (1 opinia)
    Picti Coast | 0,7L | 46%

    Ocena

    W zapachu pięknie pachnące żółte owoce, morele, nektarynki, melon, chociaż jak poczytałem znawcy bardziej to opisują jako zielone jabłko. Naprawdę, tak ładnie pachnącej whisky, dawno nie miałem przyjemności próbować. W smaku się to przekłada, dosyć pieprzna. Nawet nie wymaga lodu, wody. Naprawdę ciekawy produkt, a zapach owocowy, robi prze potężnie wrażenie. Jurasinho

    Whisky

    Picti Coast | 0,7L | 46% 700 ml

    1L = 328,56 zł
    229,99 zł
    1L = 328,56 zł
  2. Height of Arrows Original Gin | 0,7L | 43%
    Gin destylowany z solą i woskiem pszczelim, aby wydobyć szerokie spektrum smaków ze skromnych jagód jałowca. Świeże aromaty igieł sosnowych, mięty jabłkowej i cytryny natychmiast pojawiają się w nosie, podobnie jak łagodna skórka pomarańczy, która uwydatnia się z czasem. Sam gin jest oleisty z apety...

    Gin

    Height of Arrows Original Gin | 0,7L | 43% 700 ml

    1L = 285,70 zł
    199,99 zł
    1L = 285,70 zł
  3. Whisky

    Belgian Owl Identite | 0,5L | 46% 500 ml

    1L = 617,98 zł
    308,99 zł
    1L = 617,98 zł
  4. Slyrs Bavarian Rye Whisky | 0,7 L | 41%
    Wszystko zaczęło się w 1994 roku: wyszkolony piwowar i mistrz gorzelnictwa Florian Stetter udał się w podróż studyjną do Szkocji. Jest zaskoczony podobieństwami do swojej ojczyzny - Górnej Bawarii: góry, czysta woda i cudownie czyste powietrze. Do tego dochodzi czasami upór Szkotów, który wydaje mu ...

    Whisky

    Slyrs Bavarian Rye Whisky | 0,7 L | 41% 700 ml

    1L = 322,84 zł
    225,99 zł
    1L = 322,84 zł
  5. Ocena:
    5 (2 opinie)
    Haran 8YO Classic Whisky | 0,7 L | 40%

    Ocena

    Haran Whiskey Classic Original Recipe 8yo, to młoda whiskey gdzie prym wiodą cytrusów i nuty słodu. Nie jest skomplikowana, nie jest też bardzo złożona, a za to jest spójna na każdym etapie konsumpcji. Jest konkretna w tym co chce nam przekazać i dzięki temu nadaje się bardzo dobrze jako whiskey, która otwiera degustację. Trochę jak taki podstawowy speysider, trochę jak właśnie Glen Grant. Czy to dobrze czy może źle, musicie ocenić sami. Whisky zdecydowanie bardziej przeznaczona do relaksu, niż do głębokich analiz. WML

    Whisky

    Haran 8YO Classic Whisky | 0,7 L | 40% 700 ml

    1L = 257,13 zł
    179,99 zł
    1L = 257,13 zł
  6. Whisky Row Rich and Spicy - Highland | 0,7L | 46%
    Whisky Row to seria blended malt whisky od Gleann Mor Spirits, nazwana na cześć zapomnianej nazwy ulicy w Leith w Edynburgu, która była jednym z centrów magazynowania szkockiej whisky w XIX i XX wieku. Edycja Rich and Spicy wykorzystuje whisky dojrzewające w beczkach po sherry, tworząc bogaty, chara...

    Whisky

    Whisky Row Rich and Spicy - Highland | 0,7L | 46% 700 ml

    1L = 328,56 zł
    -15% przy min. 2 szt.
    229,99 zł
    1L = 328,56 zł
  7. Whisky Row Smooth and Sweet – Speyside | 0,7 L | 46%
    Whisky Row to seria blended malt whisky od Gleann Mor Spirits, nazwana na cześć zapomnianej nazwy ulicy w Leith w Edynburgu, która była jednym z centrów magazynowania szkockiej whisky w XIX i XX wieku. Aromat: skórka gruszki i krem waniliowy, prowadzące do prażonych przypraw i krówki. Smak: Wosk...

    Whisky

    Whisky Row Smooth and Sweet – Speyside | 0,7 L | 46% 700 ml

    1L = 328,56 zł
    229,99 zł
    1L = 328,56 zł
  8. Cotswolds Dry Gin | 0,7L | 46%
    To pierwsza działająca na pełną skale destylarnia w pięknej okolicy Cotswolds w Anglii. Produkuje szeroką gamę prawdziwie angielskich whisky single malt, ginów i likierów, w tym wielokrotnie nagradzany Cotswolds Dry Gin. Cotswolds Dry Gin to mieszanka dziewięciu starannie dobranych składników w ty...

    Gin

    Cotswolds Dry Gin | 0,7L | 46% 700 ml

    1L = 242,84 zł
    169,99 zł
    1L = 242,84 zł
  9. Ocena:
    3 (1 opinia)
    Petit Chablis “Les Petits Dieux” J.Moreau & Fils
    Białe wino z regionu Chablis. W kieliszku trunek ma barwę jasną, słomkową. Aromat tego wina charakteryzuje się umiarkowaną intensywnością, przywodząc na myśl nuty dojrzałego jabłka, skórki grejpfruta, dojrzałej cytryny oraz delikatnego jogurtu. Smak Petit Chablis “Les Petits Dieux” cechuje dominując...

    Wino

    Petit Chablis “Les Petits Dieux” J.Moreau & Fils 750 ml

    1L = 166,65 zł
    124,99 zł
    1L = 166,65 zł
    • Niemcy
    • 18% Zawartość alkoholu
    Stork Rose Rye | 0,7 L | 18%
    Historia gorzelni Stork Club jest dość krótka, ale już teraz obfituje w znaczące sukcesy. Gorzelnia ta powstała w 2004 roku w miasteczku Schlepzig, leżącym w idyllicznej nizinie na terenie Rezerwatu Biosfery Spreewald, 60 kilometrów na południe od Berlina. W 2016 roku pieczę nad zakładem przejęło tr...

    Aperitif

    Stork Rose Rye | 0,7 L | 18% 700 ml

    1L = 171,41 zł
    119,99 zł
    1L = 171,41 zł
  10. Bornos, Palacio de Bornos
    Bornos pochodzi z hiszpańskiego regionu Rueda. Region ten położony w Kastylii i León, zapewnia idealne warunki klimatyczne i glebowe dla szczepu Verdejo. Opisywany trunek dojrzewał przez 4 miesiące w dębowych baryłkach, co wzmocniło jego strukturę oraz bukiet aromatyczny. Największym atutem wina Bor...

    Wino

    Bornos, Palacio de Bornos 750 ml

    1L = 93,32 zł
    4 szt. - 15% lub 8 szt. -25%
    69,99 zł
    1L = 93,32 zł
    • Dania
    • 44% Zawartość alkoholu
    Hammer & Son Old English Gin | 0,7L | 44%
    Hammer & Son Old English Gin to staroangielski gin wytwarzany według przepisu z 1783 roku. Jego korzenie są tradycyjne i można go uznać, choć nieoficjalnie, za Old Tom Gin - kategorię ginu o słodszym smaku. Tworzony jest poprzez destylację jedenastu składników botanicznych w najstarszym przeznaczony...

    Gin

    Hammer & Son Old English Gin | 0,7L | 44% 700 ml

    1L = 299,99 zł
    209,99 zł
    1L = 299,99 zł
    • Belgia
    • 40% Zawartość alkoholu
    O'live Gin The Original | 0,7L | 40%
    Można by oczekiwać, że gin na bazie oliwek to produkt, który będzie pochodził z Grecji lub Francji. Niemniej jednak robi to flamandzka marka O’live BV, która została założona w 2017 roku przez doświadczoną w kulinarnym świecie Sofie Gardyn. Pomysł stworzenia O'live Gin The Original zrodził się podcz...

    Gin

    O'live Gin The Original | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 357,13 zł
    249,99 zł
    1L = 357,13 zł
    • Niemcy
    • 42% Zawartość alkoholu
    Knut Hansen Dry Gin | 0,5L | 42%
    Hamburg Distilling Company w, której powstaje Knut Hansen Dry Gin to destylarnia stawiająca w głównej mierze na zrównoważony rozwój i regionalność. Knut Hansen Dry Gin jest czterokrotnie destylowany przy niezwykle wolnym poborze energii. Do jego produkcji używane są składniki botaniczne pochodzące z...

    Gin

    Knut Hansen Dry Gin | 0,5L | 42% 500 ml

    1L = 349,98 zł
    174,99 zł
    1L = 349,98 zł
  11. Jo Ressel Gin "Vento Carsico" | 0,7L | 40%
    Jo Ressel Gin „Vento Carsico” został stworzony przez Emina Haziri, szefa kuchni włoskiej restauracji nagrodzonej gwiazdką Michelin, który swoją długą karierę rozwijał w kuchniach włoskich i międzynarodowych. Aby uzyskać wyjątkowy smak wszystkie rośliny botaniczne użyte w Jo Ressel Gin „Vento Cars...

    Gin

    Jo Ressel Gin "Vento Carsico" | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 371,41 zł
    259,99 zł
    1L = 371,41 zł
  12. Jo Ressel Gin "Brezza Adriatica" | 0,7L | 40%
    Jo Ressel Gin "Brezza Adriatica” został stworzony przez Emina Haziri - szefa kuchni włoskiej restauracji nagrodzonej gwiazdką Michelin, który przez lata rozwijał swoją karierę w najlepszych włoskich i międzynarodowych kuchniach. Jo Ressel Gin "Brezza Adriatica” to włoski gin premium inspirowany ...

    Gin

    Jo Ressel Gin "Brezza Adriatica" | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 371,41 zł
    259,99 zł
    1L = 371,41 zł
    • Niemcy
    • 42.5% Zawartość alkoholu
    Ginsanity Dry Gin "Strong Coffee" | 0,5L | 42,5%
    Ginsanity Dry Gin „Strong Coffee” produkowany jest w małej destylarni w Kolonii. Jego twórcy Dagmar i Michael Frangenberg to prawdziwi konserzy, ich pasja do ginu istnieje niemalże tak długo jak ich związek - prawie dwie dekady. Ginsanity Dry Gin „Strong Coffee” łączy w sobie mocny smak palonych...

    Gin

    Ginsanity Dry Gin "Strong Coffee" | 0,5L | 42,5% 500 ml

    1L = 519,98 zł
    259,99 zł
    1L = 519,98 zł
    • Niemcy
    • 42.5% Zawartość alkoholu
    Ginsanity Dry Gin " The Classic " | 0,5L | 42,5%
    Twórcami Ginsanity Dry Gin "The Classic" są Dagmar i Michael Frangenberg - małżeństwo, którego wspólna pasja do ginu istnieje niemalże tak długo, jak ich związek - prawie 2 dekady. Pewnego wieczoru przy kuchennym stole, pada odważna decyzja: „ Zróbmy to! Stwórzmy własny gin!” Trzy kolejne lata wypeł...

    Gin

    Ginsanity Dry Gin " The Classic " | 0,5L | 42,5% 500 ml

    1L = 499,98 zł
    249,99 zł
    1L = 499,98 zł
  13. Dutch Courage Old Tom'S Gin | 0,7L | 40%
    Old Tom’s Gin, przez znawców gatunku nazywany jest „brakującym ogniwem Ginu” lub „Dawno zapomnianym kuzynem”. Pomaga on zrozumieć, że holenderski genever i ostry w swojej wymowie London Dry Gin, to członkowie tej samej rodziny Dutch Courage Old Tom’s Gin jest lżejszy i mniej intensywny od Genever’a,...

    Gin

    Dutch Courage Old Tom'S Gin | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 228,56 zł
    159,99 zł
    1L = 228,56 zł
  14. Dutch Courage Dry Gin | 0,7L | 44,5%
    Do produkcji tego ginu wykorzystuje się 9 składników: jagody jałowca i korzenie irysa pochodzące z Włoch, kolendrę z Maroka, dzięgiel, słodkie pomarańcze i świeże cytryny z Hiszpanii, korzeń lukrecji z Indii oraz kardamon i całe laski wanilii z Madagaskaru. Gin produkowany jest przy użyciu unikalnej...

    Gin

    Dutch Courage Dry Gin | 0,7L | 44,5% 700 ml

    1L = 199,99 zł
    139,99 zł
    1L = 199,99 zł
  15. Flying Dutchman 3 YO Amarone | 0,7 L | 40%
    Rum produkowany w bardzo małych partiach, w holenderskiej destylarni Zuidam, z melasy pochodzącej z Barbadosu, powolnej, trwającej ok. 2 tygodni fermentacji prowadzonej z udziałem 2 rodzajów drożdży oraz trzykrotnej destylacji w miedzianych alembikach. Dzięki leżakowaniu przez minimum 3 lata w beczk...

    Rum

    Flying Dutchman 3 YO Amarone | 0,7 L | 40% 700 ml

    1L = 257,13 zł
    179,99 zł
    1L = 257,13 zł
  16. Flying Dutchman 3 YO Port | 0,7L | 40%
    Rum produkowany w bardzo małych partiach, w holenderskiej destylarni Zuidam, z melasy pochodzącej z Barbadosu, powolnej, trwającej ok. 2 tygodni fermentacji prowadzonej z udziałem 2 rodzajów drożdży oraz trzykrotnej destylacji w miedzianych alembikach. Leżakowany przez minimum 3 lata w beczkach po P...

    Rum

    Flying Dutchman 3 YO Port | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 228,56 zł
    159,99 zł
    1L = 228,56 zł
  17. Millstone 92 Rye Whisky | 0,7 L | 46%
    Holenderska, żytnia whisky, z rodzinnej destylarni Zuidam, otrzymana ze słodowanego oraz niesłodowanego żyta, destylowana w małych miedzianych alembikach. Dojrzewająca w nowych beczkach z amerykańskiego dębu. Zabutelkowana z mocą 46% odpowiadającą amerykańskim 92 proof. W zapachu łagodna i słodka, z...

    Whisky

    Millstone 92 Rye Whisky | 0,7 L | 46% 700 ml

    1L = 271,41 zł
    189,99 zł
    1L = 271,41 zł