Witaj na WinnicaLidla.pl
serwisie z szerokim wyborem napojów alkoholowych.

Czy masz już ukończone 18 lat?
KONIECZNE ZAZNACZENIE
Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych.
*Pole wymagane
Zapisz się do naszego newslettera
i zdobądź
kod rabatowy 20 zł
za jednorazową rezerwację
za minimalną kwotę 200 zł*
*Kodu rabatowego nie można łączyć z promocjami w serwisie winnicalidla.pl
Black week - strona 7

Black week - strona 7

Wybrane alkohole z rabatem -5%, -10%, -15%, -20% i -25%

 

Termin obowiązywania promocji na stronie: 20.11-01.12.2024 do godziny 23:59

Lista produktów dostępna na: https://winnicalidla.pl/kategorie/promocja/black-week

Zobacz jako Siatka Lista

247 produktów

  1. Wódka

    Danzka Cranraz Wódka | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 108,56 zł
    75,99 zł
    1L = 108,56 zł
  2. Ocena:
    4 (4 opinie)
    Penderyn Celt Whisky | 0,7L | 41%

    Ocena

    Barwa whisky bardzo jasna, co jest plusem, producent nie oszukuje dodając karmel, smak łagodny, nieco torfowy, trochę słodkawy. Butelka bardzo wysoka jak na whisky. Podsumowując warta swojej ceny. Maciej

    Whisky

    Penderyn Celt Whisky | 0,7L | 41% 700 ml

    1L = 285,70 zł
    199,99 zł
    1L = 285,70 zł
  3. Ocena:
    4.95 (36 opinii)
    Wild Turkey Rare Breed Whiskey | 0,7L |58,4%

    Ocena

    Chyba najtańszy z powszechnie dostępnych burbonów klasy Barrel Proof i zdecydowanie najlepszy z Dzikich Indyków. Smakowo nieco mniej przyjemny niż Four Roses SB, za to przy niemal identycznej cenie leje go w kategorii "duży Volt". Henryk

    Whisky

    Wild Turkey Rare Breed Whiskey | 0,7L |58,4% 700 ml

    1L = 285,70 zł
    199,99 zł
    1L = 285,70 zł
  4. Villa Ascenti Gin | 0,7L | 41%
    Villa Ascenti Gin 0,7l. Włoski gin ze wzgórz Piemontu, destylowany wyłącznie z naturalnych włoskich składników. Selekcja winogron przeprowadzana jest w sierpniu i wrześniu, następnie poddawane są trzykrotnej destylacji.W aromacie można wyczuć nutę winogron Moscato, miętę, tymianek oraz toskańskie ja...

    Gin

    Villa Ascenti Gin | 0,7L | 41% 700 ml

    1L = 328,56 zł
    229,99 zł
    1L = 328,56 zł
  5. Ocena:
    4 (11 opinii)
    Crabbie's Yardhead | 0,7L | 40%

    Ocena

    Delikatna, lekko alkoholowa przyjemna mleczna czekolada i odrobina cytrusów i wanilii. Na starcie krówki. Finisz nie za długi. Podobna do singelton mellow. Fajna butelka. Adam

    Whisky

    Crabbie's Yardhead | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 171,41 zł
    119,99 zł
    1L = 171,41 zł
  6. Rum

    Angostura Rum 1919 | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 228,56 zł
    -15% przy min. 2 szt.
    159,99 zł
    1L = 228,56 zł
na stronę