Witaj na WinnicaLidla.pl
serwisie z szerokim wyborem napojów alkoholowych.

Czy masz już ukończone 18 lat?
KONIECZNE ZAZNACZENIE
Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych.
*Pole wymagane
Zapisz się do naszego newslettera
i zdobądź
kod rabatowy 20 zł
za jednorazową rezerwację
za minimalną kwotę 200 zł*
*Kodu rabatowego nie można łączyć z promocjami w serwisie winnicalidla.pl
Black week - strona 6

Black week - strona 6

Wybrane alkohole z rabatem -5%, -10%, -15%, -20% i -25%

 

Termin obowiązywania promocji na stronie: 20.11-01.12.2024 do godziny 23:59

Lista produktów dostępna na: https://winnicalidla.pl/kategorie/promocja/black-week

Zobacz jako Siatka Lista

247 produktów

  1. Bitters

    Martini Riserva Speciale Bitter | 0,7L | 28,5%  700 ml

    1L = 142,84 zł
    -15% przy min. 2 szt.
    99,99 zł
    1L = 142,84 zł
  2. Oxley Gin | 0,7L | 46%
    Oxley Gin to oryginalna marka London Gin, która łączy sprawdzone tradycje destylatorskie z innowacjami technologicznymi. Co wyróżnia ten brand? Jej gin powstaje metodą nowoczesnej destylacji próżniowej przeprowadzanej w wyjątkowo niskiej temperaturze, sięgającej –5 st. C. ...

    Gin

    Oxley Gin | 0,7L | 46% 700 ml

    1L = 249,99 zł
    174,99 zł
    1L = 249,99 zł
  3. Ocena:
    4.3 (7 opinii)
    Bourbon Ezra Brooks | 0,7L | 40%

    Ocena

    Pierwszym uderzeniem w kubki smakowe są aromaty karmelu i wanilii. Po chwili wybija się smak dębu a finisz pieprzny choć nie jest agresywny. Nie jest to może wybitny destylat jak Woodford reserve, ale jak na nowość, którą piję, to uważam, że jest całkiem nieźle! Ogólnie jestem pozytywnie zaskoczony. Gdzieś tam jeszcze między tym wszystkim lekko wyczuwalny jest posmak wędzonej śliwki, choć nieznacznie. Ogólnie dobry. Błażko

    Whisky

    Bourbon Ezra Brooks | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 185,70 zł
    129,99 zł
    1L = 185,70 zł
  4. Gin City of London Brazilian Lime | 0,7L | 40,3%
    Ten zachwycająco orzeźwiający gin jest inspirowany owocami cytrusowymi, które w czasach rozkwitu Imperium Brytyjskiego spływały Tamizą z odległych krajów. Brazilian Lime doskonale komponuje się z tonikiem, ale sprawdza się również w koktajlach inspirowanych tropikami. Na nosie wyczuwalna jest aromat...

    Gin

    Gin City of London Brazilian Lime | 0,7L | 40,3% 700 ml

    1L = 164,27 zł
    114,99 zł
    1L = 164,27 zł
  5. Wino

    Chardonnay, Montes Alpha 750 ml

    1L = 106,65 zł
    4 szt. - 15% lub 8 szt. -25%
    79,99 zł
    1L = 106,65 zł
  6. Penderyn Peated Welsh Single Malt Whisky | 0,7L | 46%
    Penderyn jest w wielu aspektach wyjątkową gorzelnią. Jest to pierwsza od bez mała 100 lat destylarnia działająca w Walii. Zresztą jej inaugurację uświetnił swą obecnością sam król Karol (wtedy jeszcze książę). Penderyn (pol. „Głowa ptaka”) działa od 2000 roku i położona jest w przepięknych okoliczno...

    Whisky

    Penderyn Peated Welsh Single Malt Whisky | 0,7L | 46% 700 ml

    1L = 307,13 zł
    214,99 zł
    1L = 307,13 zł
na stronę