Witaj na WinnicaLidla.pl
serwisie z szerokim wyborem napojów alkoholowych.

Czy masz już ukończone 18 lat?
KONIECZNE ZAZNACZENIE
Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych.
*Pole wymagane
Zapisz się do naszego newslettera
i zdobądź
kod rabatowy 20 zł
za jednorazową rezerwację
za minimalną kwotę 200 zł*
*Kodu rabatowego nie można łączyć z promocjami w serwisie winnicalidla.pl
Wino do 50 zł - strona 3

Wino do 50 zł - strona 3

Miłośnicy win docenią każdy rodzaj tego wspaniałego trunku, od wina wytrawnego, po słodkie. Wina podzielić można na wiele kategorii, nie tylko według koloru. Istnieją wina nisko i wysoko procentowe, ciche oraz musujące. Wina można podzielić na grupy, biorąc też pod uwagę intensywność smaku oraz odmianę winorośli, z której owoców wytworzono trunek. Ważnym kryterium podczas wyboru wina, jest dla wielu osób cena. Czy dobre wino automatycznie oznacza też spory wydatek? Dobrą wiadomością dla miłośników win, którym zależy na zakupie trunku z nieco niższej półki cenowej, jest to, że istnieją dobre wina do 50 zł. W Winnicy Lidla znaleźć można bogaty wybór win na każdą kieszeń. W cenie 50 zł i poniżej tego progu konsumenci znajdą tu wiele rodzajów win, w tym musujące, białe, czerwone, różowe, słodkie i wytrawne.

Zobacz jako Siatka Lista

259 produktów

  1. Spectacular Cabernet, Casillero del Diablo
    Spectacular Cabernet Sauvignon to nowa etykieta od chilijskiego producenta Concha y Toro. Marka znana jest na całym świecie dzięki serii Casillero del Diablo. Trunek zachęca do degustacji półwytrawnym smakiem i łatwymi do rozpoznania aromatami.   Degustacja wina Spectacular Cabernet To wino ...

    Wino

    Spectacular Cabernet, Casillero del Diablo 750 ml

    1L = 51,99 zł
    38,99 zł
    1L = 51,99 zł
  2. Chardonnay Oak, Austo
    Białe wino powstałe z odmiany Chardonnay, dojrzewało w dębowych beczkach. Trunek cechuje się złożonym smakiem i bogatym aromatem z typowymi akcentami dębowymi.   Degustacja wina Chardonnay Oak, Austo W bukiecie wina wyczuwalne są nuty ananasa, mango, pieczonego jabłka i wanilii. W ustach str...

    Wino

    Chardonnay Oak, Austo 750 ml

    1L = 66,65 zł
    49,99 zł
    1L = 66,65 zł
  3. Cuvée 77, Château Isolette
    Cuvée 77 to czerwone wino z Château Isolette - rodzinnej winnicy położonej w sercu Parku Narodowego Luberon (południowa część Doliny Rodanu). Isolette to niezależny winiarz (Vigneron Indépendant), w produkcji win łączący tradycyjne rzemiosło z podejściem ekologicznym. Cuvée 77 stanowi kompozycję odm...

    Wino

    Cuvée 77, Château Isolette 750 ml

    1L = 43,99 zł
    32,99 zł
    1L = 43,99 zł
  4. Verdejo, Valdubón
    Valdubón Verdejo to wegańskie, wytrawne wino z hiszpańskiego regionu Rueda. Trunek powstał w całości z odmiany Verdejo, z której wina cenione są za świeżość struktury i elegancję bukietu.   Degustacja wina Valdubón Verdejo Wino w kieliszku prezentuje się w bardzo jasnej, słomkowej barwie z d...

    Wino

    Verdejo, Valdubón 750 ml

    1L = 66,65 zł
    49,99 zł
    1L = 66,65 zł
  5. Cava Brut, Selección Montesquius
    Musujące wino z wieloregionalnej apelacji CAVA, produkowane tradycyjną metodą wtórnej fermentacji w butelce (Mètode Tradicional). Winiarnię Montesquius założyła w 1918 roku rodzina Santacana - jedna z najstarszych dynastii w Penedès. Marka znana jest z rzemieślniczego podejścia do winiarstwa, stosow...

    Wino

    Cava Brut, Selección Montesquius 750 ml

    1L = 66,65 zł
    49,99 zł
    1L = 66,65 zł
  6. Vynas Trapiche Reserve Chardonnay
    Argentyńskie wino białe (Chardonnay) z linii Reserve, fermentowane i dojrzewające częściowo w dębie. Barwa jasnożółta z zielonkawym odcieniem, aromat dojrzałych gruszek, jabłka i subtelnej wanilii. W ustach wytrawne, krągłe, o żywej kwasowości i kremowym finiszu.

    Wino

    Vynas Trapiche Reserve Chardonnay 750 ml

    1L = 62,65 zł
    46,99 zł
    1L = 62,65 zł
  7. Vynas Trapiche Oak Cask Malbec
    Argentyńskie wino czerwone (Malbec) dojrzewające częściowo w beczkach dębowych. Barwa intensywnie purpurowa, w aromacie ciemne owoce (śliwka, jeżyna) z delikatną nutą dymu. W smaku średnio pełne, zbalansowane, z akcentami dojrzałych owoców i wanilii.

    Wino

    Vynas Trapiche Oak Cask Malbec 750 ml

    1L = 59,99 zł
    4 szt. - 15% lub 8 szt. -25%
    44,99 zł
    1L = 59,99 zł
  8. Sandeman Sherry Medium Sweet
    Słodkie sherry typu Medium Sweet (cream) o ciemnozłotej barwie. W aromacie bogate nuty rodzynek, karmelu i fig. Na podniebieniu pełne, bardzo słodkie i aksamitne, z równoważącą lekką kwasowością; pozostawia długi posmak kandyzowanych owoców i orzechów.

    Wino

    Sandeman Sherry Medium Sweet 750 ml

    1L = 57,32 zł
    42,99 zł
    1L = 57,32 zł
  9. Sandeman Sherry Medium Dry
    Sherry typu Medium Dry (amontillado) o bursztynowej barwie i złożonym bukiecie łączącym nuty orzechowe z suszonymi owocami. W smaku półwytrawne, gładkie, z delikatną słodyczą przełamaną wytrawnym akcentem orzechów, z długim, przyjemnym finiszem.

    Wino

    Sandeman Sherry Medium Dry 750 ml

    1L = 53,32 zł
    4 szt. - 15% lub 8 szt. -25%
    39,99 zł
    1L = 53,32 zł
  10. Sherry Fino, Sandeman
    Sherry Fino Sandeman pochodzi z Andaluzji, z obszaru Jerez de la Frontera - kolebki win wzmacnianych. Powstaje z odmian Palomino de Jerez i Palomino Fino. Produkcja Sherry to proces unikalny: bazowe wino fermentuje do całkowitej wytrawności, a następnie jest wzmacniane destylatem winogronowym do ok....

    Wino

    Sherry Fino, Sandeman 750 ml

    1L = 57,32 zł
    4 szt. - 15% lub 8 szt. -25%
    42,99 zł
    1L = 57,32 zł
  11. Alvarinho Reserva, Fiuza
    Wino z regionu Tejo, w którym klimat śródziemnomorski i chłodniejsze prądy rzeki Tag tworzą świetne warunki do uprawy aromatycznych odmian winorośli. Rodzina Fiuza, od kilku pokoleń związana z winiarstwem, specjalizuje się w winach jednoszczepowych o czystym, nowoczesnym stylu. Wersja Reserva powsta...

    Wino

    Alvarinho Reserva, Fiuza 750 ml

    1L = 59,99 zł
    44,99 zł
    1L = 59,99 zł
  12. Vento Di Mare Syrah
    Intensywny, purpurowo-czarny kolor z fioletowymi refleksami. W aromacie wyczuwalne fiołki i czarna porzeczka, wzbogacone o nuty lukrecji i czarnego pieprzu. W ustach pełne, zrównoważone taniny, zaokrąglone ciało i finisz z delikatną nutą przypraw i tostów.

    Wino

    Vento Di Mare Syrah 750 ml

    1L = 61,32 zł
    45,99 zł
    1L = 61,32 zł
  13. Pinot Grigio, Ornella Bellia
    Pinot Grigio produkowane przez firmę Ornella Bellia. Winnice tego producenta położone są w dolinie rzeki Livenza. Są dobrze nasłonecznione i korzystają z mikroklimatu kształtowanego bliskością Adriatyku. Do produkcji używane są dojrzałe grona Pinot Grigio, zbierane w optymalnej fazie koncentracji ar...

    Wino

    Pinot Grigio, Ornella Bellia 750 ml

    1L = 57,32 zł
    42,99 zł
    1L = 57,32 zł
  14. Ornella Bellia Chardonnay Trevenezie IGT
    100% Chardonnay z gleb aluwialno-wapiennych, zbierane we wrześniu. Jasno słomkowy kolor. W aromacie – jabłko Golden Delicious, gruszka. W ustach – wytrawne, pełne, dobrze zbalansowane przez kwasowość. Świetne jako aperitif, z przystawkami oraz daniami rybnymi i makaronowymi o wyraźnych smakach....

    Wino

    Ornella Bellia Chardonnay Trevenezie IGT 750 ml

    1L = 57,32 zł
    42,99 zł
    1L = 57,32 zł
  15. Ornella Bellia Cabernet Fauvignon Trevenezie IGT
    Wino o głębokiej barwie czerwieni. Aromaty dojrzałych czarnych porzeczek, wiśni i wanilii pochodzącej z dojrzewania w beczce. W smaku wytrawne, ze szlachetną taniną, harmonijne, z długim, lekko pikantnym finiszem.

    Wino

    Ornella Bellia Cabernet Fauvignon Trevenezie IGT 750 ml

    1L = 57,32 zł
    42,99 zł
    1L = 57,32 zł
  16. Ornella Bellia Cabernet Franc Trevenezie IGT
    Wino o rubinowej barwie z fioletowymi refleksami. W aromacie intensywne nuty ziół i czerwonych owoców. Na podniebieniu pełne i dobrze zbalansowane, z łagodnymi taninami i przyjemnym finiszem.

    Wino

    Ornella Bellia Cabernet Franc Trevenezie IGT 750 ml

    1L = 57,32 zł
    4 szt. - 15% lub 8 szt. -25%
    42,99 zł
    1L = 57,32 zł
  17. Casa Ferreirinha Papa Figos Tinto
    To czerwone wino z regionu Douro w Portugalii cechuje się intensywnym aromatem czerwonych owoców, przypraw oraz delikatnymi nutami dębowymi. W ustach jest zrównoważone, o średniej strukturze, z miękkimi taninami i świeżą kwasowością, co sprawia, że jest przyjemne i łatwe do picia. Doskonałe zarówno ...

    Wino

    Casa Ferreirinha Papa Figos Tinto 750 ml

    1L = 66,65 zł
    49,99 zł
    1L = 66,65 zł
  18. Casa Ferreirinha Papa Figos Branco
    Eleganckie i jednocześnie rześkie białe wino z regionu Douro w Portugalii. Wykonane z mieszanki lokalnych szczepów, takich jak Rabigato, Viosinho, Arinto, Códega i Moscatel. Charakteryzuje się intensywnym aromatem kwiatów, owoców białych i tropikalnych oraz nutami cytrusowymi i mineralnymi. W ustach...

    Wino

    Casa Ferreirinha Papa Figos Branco 750 ml

    1L = 66,65 zł
    4 szt. - 15% lub 8 szt. -25%
    49,99 zł
    1L = 66,65 zł
  19. Salcuta Feteasca Alba
    Delikatne wino z lokalnych mołdawskich winogron o jasno-słomkowej barwie. Wyczuwalne aromaty kwiatów akacji i białych owoców. Intensywny smak dojrzałych winogron z nutą wanilii w tle. W tym wyjątkowym winie dominuje rześki i świeży posmak z akcentem owoców cytrusowych. Polecane z lekkimi tradycyjnym...

    Wino

    Salcuta Feteasca Alba 750 ml

    1L = 46,65 zł
    34,99 zł
    1L = 46,65 zł
  20. Lambrusco Amabile, Galassi
    Słodkie, czerwone wino musujące z włoskiego regionu Emilia-Romagna. Trunek ten jest tradycyjnie wytwarzany z winogron odmiany Lambrusco. To wino niskoprocentowe o smaku dojrzałych ciemnych owoców. Degustacja Lambrusco AmabileW kieliszku wino prezentuje ciemną, rubinową barwę, a podczas nalewani...

    Wino

    Lambrusco Amabile, Galassi 750 ml

    1L = 53,32 zł
    4 szt. - 15% lub 8 szt. -25%
    39,99 zł
    1L = 53,32 zł
  21. Clama Douro Tinto, Mateus & Sequeira
    Clama Douro Tinto to czerwone, wytrawne wino z portugalskiego regionu Douro. Powstało z dwóch cenionych odmian: Touriga Nacional i Touriga Franca, z których wina cechują się głęboką barwą i dużym potencjałem dojrzewania. Bukiet tego wina zyskuje na intensywności po napowietrzeniu. Degustacja wi...

    Wino

    Clama Douro Tinto, Mateus & Sequeira 750 ml

    1L = 66,65 zł
    49,99 zł
    1L = 66,65 zł
  22. Vinha Morena, Herdade Canal Cavena
    Czerwone, wytrawne wino z portugalskiego regionu Peninsula de Setúbal. Wyprodukowane zostało z trzech lokalnie uprawianych odmian: Castelão, Cabernet Sauvignon oraz Touriga Nacional. Swoje właściwości smakowe wino zawdzięcza położeniu winnic na portugalskim wybrzeżu i tradycyjnym metodom winifikacji...

    Wino

    Vinha Morena, Herdade Canal Cavena 750 ml

    1L = 66,65 zł
    4 szt. - 15% lub 8 szt. -25%
    49,99 zł
    1L = 66,65 zł
  23. Pignoletto Frizzante, Galassi
    Wytrawne, półmusujące wino pochodzące z regionu Emilia-Romagna. Wytworzone zostało z uprawianych lokalnie winogron odmiany Pignoletto. Choć mniej znane niż Prosecco, wino to coraz częściej zyskuje uznanie dzięki świeżości smaku, owocowemu charakterowi aromatów i korzystnemu stosunkowi jakości do cen...

    Wino

    Pignoletto Frizzante, Galassi 750 ml

    1L = 61,32 zł
    45,99 zł
    1L = 61,32 zł
  24. Malvasia Frizzante, Cantina di Vicobarone
    Słodkie, musujące wino z włoskiego regionu Colli Piacentini. Trunek wyprodukowano z bardzo dojrzałych gron odmiany Malvasia. Degustacja wina Malvasia FrizzanteW bukiecie Malvasia Frizzante dominują aromaty karmelu, pieczonego jabłka, rodzynek i miodu. W ustach smaki te potwierdzają się, tworząc...

    Wino

    Malvasia Frizzante, Cantina di Vicobarone 750 ml

    1L = 49,32 zł
    36,99 zł
    1L = 49,32 zł
  25. Clama Douro Branco, Mateus & Sequeira Vinhos
    Eleganckie białe wino wyprodukowane przez winiarnię Mateus & Sequeira Vinhos, z regionu Douro. Trunek powstał z tradycyjnych portugalskich odmian Gouveio i Códega do Larinho, uprawianych na stromych tarasach nad rzeką Douro. Wino oddaje charakter terroir i styl winifikacji, łącząc w smaku aromaty od...

    Wino

    Clama Douro Branco, Mateus & Sequeira Vinhos 750 ml

    1L = 66,65 zł
    4 szt. - 15% lub 8 szt. -25%
    49,99 zł
    1L = 66,65 zł