Witaj na WinnicaLidla.pl
serwisie z szerokim wyborem napojów alkoholowych.

Czy masz już ukończone 18 lat?
KONIECZNE ZAZNACZENIE
Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych.
*Pole wymagane
Zapisz się do naszego newslettera
i zdobądź
kod rabatowy 20 zł
za jednorazową rezerwację
za minimalną kwotę 200 zł*
*Kodu rabatowego nie można łączyć z promocjami w serwisie winnicalidla.pl
Europa

Europa

Postaw na europejskie smaki z naszej selekcji.
Zobacz jako Siatka Lista

159 produktów

  1. Wino

    Château Boyd-Cantenac 750 ml

    1L = 466,65 zł
    349,99 zł
    1L = 466,65 zł
  2. Ostatnie Sztuki
    Ocena:
    4.75 (4 opinie)
    Oban Distillers Edition Bottled in 2017 | 0,7L | 43%

    Ocena

    Delikatne, przyjemne do picia whisky. Jeśli znacie, to bardzo podobne w smaku do Glenfiddicha 15, który jednak jest trochę bardziej owocowy (zwłaszcza w aromacie), a Oban 14 bardziej orzechowo-miodowy, podszyty delikatną goryczką(drewnianą) i pieprzem. Fajna intensywność i złożoność, ale stosunkowo krótki finisz. Hubert

    Whisky

    Oban Distillers Edition Bottled in 2017 | 0,7L | 43% 700 ml

    1L = 699,99 zł
    489,99 zł
    1L = 699,99 zł
  3. Penderyn Peated Welsh Single Malt Whisky | 0,7L | 46%
    Penderyn jest w wielu aspektach wyjątkową gorzelnią. Jest to pierwsza od bez mała 100 lat destylarnia działająca w Walii. Zresztą jej inaugurację uświetnił swą obecnością sam król Karol (wtedy jeszcze książę). Penderyn (pol. „Głowa ptaka”) działa od 2000 roku i położona jest w przepięknych okoliczno...

    Whisky

    Penderyn Peated Welsh Single Malt Whisky | 0,7L | 46% 700 ml

    1L = 307,13 zł
    214,99 zł
    1L = 307,13 zł
  4. Ocena:
    3 (3 opinie)
    Syrah, Balga
    Średnio ciężkie wino z regionu Felső-Magyarország. Trunek dojrzewał przez pół roku w dębowych baryłkach, co pogłębiło jego profil aromatyczny. Butelkę wina zamknięto zakrętką, dzięki czemu proces jego dojrzewania zachodzi powoli z powodu bardzo ograniczonego dostępu powietrza.   Degustacja win...

    Wino

    Syrah, Balga 750 ml

    1L = 49,32 zł
    4 szt. - 15% lub 8 szt. -25%
    36,99 zł
    1L = 49,32 zł
  5. Ocena:
    4 (4 opinie)
    Penderyn Celt Whisky | 0,7L | 41%

    Ocena

    Ciekawa whisky. Bardzo przyjemny wstęp do torfowo dymnych whisky. Na nosie przyjemny aromat dymno torfowy z nutami szpitalnymi, morska bryza W smaku świeża, pobudzająca dymno torfowa z słonym akcentem. Finisz średnio długi, dymno-torfowy Jacek

    Whisky

    Penderyn Celt Whisky | 0,7L | 41% 700 ml

    1L = 285,70 zł
    199,99 zł
    1L = 285,70 zł
na stronę