Witaj na WinnicaLidla.pl
serwisie z szerokim wyborem napojów alkoholowych.

Czy masz już ukończone 18 lat?
KONIECZNE ZAZNACZENIE
Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych.
*Pole wymagane
Zapisz się do naszego newslettera
i zdobądź
kod rabatowy 20 zł
za jednorazową rezerwację
za minimalną kwotę 200 zł*
*Kodu rabatowego nie można łączyć z promocjami w serwisie winnicalidla.pl
Europa - strona 3

Europa - strona 3

Postaw na europejskie smaki z naszej selekcji.
Zobacz jako Siatka Lista

159 produktów

  1. Ocena:
    4.35 (6 opinii)
    2016

    Ocena

    Wino bardzo fajne. Lubię Pinot Noir i tu bardzo podobnie mi się piło. Jest miękkie i super świeże owoce. Jadłem do tego typowy polski obiadek ze schabowym i pasowało jak ulał. Polecam Czarownik

    Wino

    Rioja Crianza Tinto, Beronia | 2018 750 ml

    1L = 61,32 zł
    45,99 zł
    1L = 61,32 zł
  2. Ocena:
    4.1 (13 opinie)
    BenRiach The Smoky Ten Single Malt Whisky 10-letnia  | 0,7L | 46%

    Ocena

    Ciekawa mieszanka smaków i zapachów. Pierwszy odczuwalny zapach to dym, spod którego przebija się owocowy speyside. Pomarańcze i czerwone porzeczki. Słodziutko. Tak samo na języku. Finisz dymny, lekko szczypiący, ale długi i przyjemny. Za cenę promocyjną, trunek pierwsza klasa. Jacek

    Whisky

    BenRiach The Smoky Ten Single Malt Whisky 10-letnia | 0,7L | 46% 700 ml

    1L = 285,70 zł
    199,99 zł
    1L = 285,70 zł
  3. Scorpions Rock’n Roll Star Single Malt | 0,7L | 40%
    Whisky pochodzi ze szwedzkiej destylarni Mackmyra, a nad całym procesem produkcji wraz z członkami zespołu, czuwała master blender Angela D’Orazio. Whisky leżakuje w beczkach po bourbonie oraz w beczkach po sherry oloroso, finiszowana jest dodatkowo w beczkach po niemieckim specjale, jakim jes...

    Whisky

    Scorpions Rock’n Roll Star Single Malt | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 514,27 zł
    359,99 zł
    1L = 514,27 zł
  4. Whisky

    Dimple Whisky 15-letnia | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 242,84 zł
    169,99 zł
    1L = 242,84 zł
  5. Whisky

    Clynelish 14yo | 0,7L | 43% 700 ml

    1L = 357,13 zł
    249,99 zł
    1L = 357,13 zł
  6. Whisky

    Deanston Single Malt 12 YO | 0,7L | 46,3% 700 ml

    1L = 342,84 zł
    -15% przy min. 2 szt.
    239,99 zł
    1L = 342,84 zł
  7. Whisky

    Glen Moray 12YO Whisky | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 199,99 zł
    139,99 zł
    1L = 199,99 zł
na stronę