Witaj na WinnicaLidla.pl
serwisie z szerokim wyborem napojów alkoholowych.

Czy masz już ukończone 18 lat?
KONIECZNE ZAZNACZENIE
Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych.
*Pole wymagane
Zapisz się do naszego newslettera
i zdobądź
kod rabatowy 20 zł
za jednorazową rezerwację
za minimalną kwotę 200 zł*
*Kodu rabatowego nie można łączyć z promocjami w serwisie winnicalidla.pl
Europa - strona 4

Europa - strona 4

Postaw na europejskie smaki z naszej selekcji.
Zobacz jako Siatka Lista

159 produktów

  1. Ocena:
    3.85 (6 opinii)
    2018

    Ocena

    Bardzo mocna słodycz, ale zrównoważona zaskakująco wysokim kwasem. Wychodzą ładne cytrynowe nuty. Tokajowe akcenty pleśni i grzybów gdzieś tam się plączą - fajnie, że są. Nie jest to alternatywa dla tokajów aszu, ale miła buteleczka, warta spróbowania (i podania cioci). Michał

    Wino

    Tokaj Late Harvest, Sweet by Tokaj 375ml

    1L = 93,31 zł
    4 szt. - 15% lub 8 szt. -25%
    34,99 zł
    1L = 93,31 zł
  2. Ocena:
    5 (6 opinii)
    Lauder's 25YO Blended Whisky | 0,7L | 42%

    Ocena

    Smak whisky Lauders 25YO to nieziemskie doznanie dla wszyskich. Nawet tych co nie lubią mocnych alkoholi bo są po prostu za mocne. W tym wypadku jest inaczej słodycz, aksamit i balsam w postaci łagodnego syropowego smaku z nutą owoców doceni nie jeden. Produkt wysokiej jakości sprawdzi się jako toast w ważnej uroczystości. Polecam. PoczekajGólnęSobie

    Whisky

    Lauder's 25YO Blended Whisky | 0,7L | 42% 700 ml

    1L = 857,13 zł
    599,99 zł
    1L = 857,13 zł
  3. Gin

    Tanqueray No. Ten | 0,7L | 47,3% 700 ml

    1L = 228,56 zł
    -15% przy min. 2 szt.
    159,99 zł
    1L = 228,56 zł
na stronę