Witaj na WinnicaLidla.pl
serwisie z szerokim wyborem napojów alkoholowych.

Czy masz już ukończone 18 lat?
KONIECZNE ZAZNACZENIE
Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych.
*Pole wymagane
Zapisz się do naszego newslettera
i zdobądź
kod rabatowy 20 zł
za jednorazową rezerwację
za minimalną kwotę 200 zł*
*Kodu rabatowego nie można łączyć z promocjami w serwisie winnicalidla.pl
Europa - strona 5

Europa - strona 5

Postaw na europejskie smaki z naszej selekcji.
Zobacz jako Siatka Lista

159 produktów

  1. Koniak

    Courvoisier VSOP Koniak | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 314,27 zł
    -15% przy min. 2 szt.
    219,99 zł
    1L = 314,27 zł
  2. Whisky

    Aberlour A'bunadh | 0,7L | 61% 700 ml

    1L = 542,84 zł
    -15% przy min. 2 szt.
    379,99 zł
    1L = 542,84 zł
na stronę