Witaj na WinnicaLidla.pl
serwisie z szerokim wyborem napojów alkoholowych.

Czy masz już ukończone 18 lat?
KONIECZNE ZAZNACZENIE
Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych.
*Pole wymagane
Zapisz się do naszego newslettera
i zdobądź
kod rabatowy 20 zł
za jednorazową rezerwację
za minimalną kwotę 200 zł*
*Kodu rabatowego nie można łączyć z promocjami w serwisie winnicalidla.pl
Europa - strona 2

Europa - strona 2

Postaw na europejskie smaki z naszej selekcji.
Zobacz jako Siatka Lista

159 produktów

  1. 2022
    Mâcon Lugny "Serpolet" od Collin Bourisset to eleganckie białe wino pochodzące z regionu Mâcon w Burgundii. Burgundia, szczególnie w apelacji Mâcon, słynie z upraw odmiany Chardonnay, dającej tam wina o świeżym, owocowym smaku. Marka Collin Bourisset, z siedzibą w Romanèche-Thorins, od lat specjaliz...

    Wino

    Mâcon Lugny, Serpolet, Collin Bourisset 750 ml

    1L = 79,99 zł
    4 szt. - 15% lub 8 szt. -25%
    59,99 zł
    1L = 79,99 zł
  2. Ocena:
    4.65 (3 opinie)
    Penderyn Myth Single Malt Whisky | 0,7L | 41%

    Ocena

    Moje drugie spotkanie z marką Penderyn i po praz drugi bardzo udane! Whisky łagodna w smaku, podobna w wyrazie do irlandzkich (które bardzo lubię). Nie ma tej szkockiej ostrości. I za to ją cenię :) Krzysztof

    Whisky

    Penderyn Myth Single Malt Whisky | 0,7L | 41% 700 ml

    1L = 242,84 zł
    169,99 zł
    1L = 242,84 zł
  3. Bastille 1789 Handcrafted French Single Malt | 0,7L | 43%
    Ręcznie wytwarzana luksusowa whisky wyprodukowana we Francji. Do stworzenia tej whisky używa się jęczmienia uprawianego na północno-wschodnim skraju Francji. Woda używana do produkcji tej whisky jest od wieków naturalnie filtrowana przez wapienie, co zapewnia jej krystaliczną czystość. Starzona jes...

    Whisky

    Bastille 1789 Handcrafted French Single Malt | 0,7L | 43% 700 ml

    1L = 385,70 zł
    269,99 zł
    1L = 385,70 zł
  4. Villa Ascenti Gin | 0,7L | 41%
    Villa Ascenti Gin 0,7l. Włoski gin ze wzgórz Piemontu, destylowany wyłącznie z naturalnych włoskich składników. Selekcja winogron przeprowadzana jest w sierpniu i wrześniu, następnie poddawane są trzykrotnej destylacji.W aromacie można wyczuć nutę winogron Moscato, miętę, tymianek oraz toskańskie ja...

    Gin

    Villa Ascenti Gin | 0,7L | 41% 700 ml

    1L = 328,56 zł
    229,99 zł
    1L = 328,56 zł
  5. Chivas Regal 25YO | 0,7L | 40%
    Ekskluzywna kompozycja najbardziej wyszukanych szkockich whisky, z których najmłodsze leżakowały co najmniej 25 lat. Właśnie w tym wariancie, pierwszym naprawdę luksusowym, whisky Chivas Regal została wprowadzona na rynek w 1909 roku. Dostępna jest w limitowanych seriach, w indywidualnie numerowanyc...

    Whisky

    Chivas Regal 25YO | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 1 828,56 zł
    1 279,99 zł
    1L = 1 828,56 zł
  6. Ordha 21Y Whisky| 0,7L | 47,4%
    Bezkonkurencyjna kolekcja doskonałych whisky, połączona przez mistrza destylacji - Briana Kinsmana Firma William Grant & Sons, pozostająca w rękach jednej rodziny od 1886 roku, zaprezentowała ekskluzywne wydanie Rare Cask Reserves. Brian Kinsman w towarzystwie holenderskiego specjalisty od wh...

    Whisky

    Ordha 21Y Whisky| 0,7L | 47,4% 700 ml

    1L = 971,41 zł
    679,99 zł
    1L = 971,41 zł
  7. Ocena:
    4.75 (16 opinii)
    Port Charlotte 10YO Whisky| 0,7L | 50%

    Ocena

    Mocny '' torfiak'' w mojej skromnej ocenie fantastyczny. Może nie dla każdego bo torf jest tu bardzo wyczuwalny. Smak bardzo intensywny. Doskonały w każdym łyku. Andrzej

    Whisky

    Port Charlotte 10YO Whisky| 0,7L | 50% 700 ml

    1L = 442,84 zł
    309,99 zł
    1L = 442,84 zł
  8. Champagne Rosé “Sauvage”, Piper-Heidsieck
    Różowy Szampan wyprodukowany z najlepszej jakości winogron. W składzie wina znalazły się grona odmian Chardonnay uprawiane w Montagne de Reims oraz Pinot Noirs z Les Riceys w Côte des Bar - najbardziej wysuniętej na południe winnicy Szampanii. Część win bazowych winifikowana była “na czerwono” czem...

    Wino

    Champagne Rosé “Sauvage”, Piper-Heidsieck 750 ml

    1L = 306,65 zł
    229,99 zł
    1L = 306,65 zł
na stronę