Witaj na WinnicaLidla.pl
serwisie z szerokim wyborem napojów alkoholowych.

Czy masz już ukończone 18 lat?
KONIECZNE ZAZNACZENIE
Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych.
*Pole wymagane
Zapisz się do naszego newslettera
i zdobądź
kod rabatowy 20 zł
za jednorazową rezerwację
za minimalną kwotę 200 zł*
*Kodu rabatowego nie można łączyć z promocjami w serwisie winnicalidla.pl
Whisky z całego świata - strona 22

Whisky z całego świata - strona 22

Zobacz jako Siatka Lista

870 produktów

  1. Ocena:
    4.05 (14 opinie)
    Finlaggan Red Wine Cask Matured Whisky| 0,7L | 46%

    Ocena

    Mój pierwszy Finlaggan i zdecydowanie trafiony wybór :) Wyraźny dym bardzo dobrze komponuje sie ze słodkością jaka kryje sie w tej butelce. Miłe zaskoczenie, bo nie spodziewałem się aż tak złożonej Łychy w tej cenie :) Adrian

    Whisky

    Finlaggan Red Wine Cask Matured Whisky| 0,7L | 46% 700 ml

    1L = 307,13 zł
    214,99 zł
    1L = 307,13 zł
  2. Ocena:
    4.65 (3 opinie)
    Penderyn Myth Single Malt Whisky | 0,7L | 41%

    Ocena

    Moje drugie spotkanie z marką Penderyn i po praz drugi bardzo udane! Whisky łagodna w smaku, podobna w wyrazie do irlandzkich (które bardzo lubię). Nie ma tej szkockiej ostrości. I za to ją cenię :) Krzysztof

    Whisky

    Penderyn Myth Single Malt Whisky | 0,7L | 41% 700 ml

    1L = 242,84 zł
    169,99 zł
    1L = 242,84 zł
  3. Bastille 1789 Handcrafted French Single Malt | 0,7L | 43%
    Ręcznie wytwarzana luksusowa whisky wyprodukowana we Francji. Do stworzenia tej whisky używa się jęczmienia uprawianego na północno-wschodnim skraju Francji. Woda używana do produkcji tej whisky jest od wieków naturalnie filtrowana przez wapienie, co zapewnia jej krystaliczną czystość. Starzona jes...

    Whisky

    Bastille 1789 Handcrafted French Single Malt | 0,7L | 43% 700 ml

    1L = 385,70 zł
    269,99 zł
    1L = 385,70 zł
  4. Ocena:
    4.35 (12 opinie)
    Black Bull 12Y Whisky | 0,7L | 50%

    Ocena

    Wyborny blend. Pełny, bogaty smak. Spokojnie może konkurować z wieloma 3-krotnie droższymi whisky, czy to blendami, czy single maltami. Smak alkoholu dobrze ukryty, nie wiedząc nie powiedziałbym, że to 50 % abv. Cena też atrakcyjna :) Piotr

    Whisky

    Black Bull 12Y Whisky | 0,7L | 50% 700 ml

    1L = 285,70 zł
    -15% przy min. 2 szt.
    199,99 zł
    1L = 285,70 zł
  5. Ocena:
    4.5 (2 opinie)
    Four Roses Small Batch Bourbon Whiskey | 0,7L | 45%

    Ocena

    Bardzo ciekawy, złożony jak na bourbon smak, przyjemny aromat, mimo wyższej zawartości alkoholu bardzo pijalny, lekko korzenny, cytrusowy smak, delikatnie słodki, polecam. Adrian

    Whisky

    Four Roses Small Batch Bourbon Whiskey | 0,7L | 45% 700 ml

    1L = 257,13 zł
    179,99 zł
    1L = 257,13 zł
  6. Ocena:
    4.8 (23 opinie)
    Bruichladdich The Classic Laddie Whisky | 0,7L |50%

    Ocena

    Nos: świeży, cytrusowy, odrobinę lakierowy i taniczny + czerwone owoce Smak: znowu cytrusowo i słodko, sporo kokosa, wanilii ale też i trawiastości Finisz: średni, dość pikantny, z nutami pomarańczy, odrobinę słodyczy i sporo przypraw Podsumowanie: bardzo przyzwoita w mocy 50 vol + możliwość sprawdzenia jakie beczki weszły w skład konkretnego rozlewu. Piotr

    Whisky

    Bruichladdich The Classic Laddie Whisky | 0,7L |50% 700 ml

    1L = 328,56 zł
    229,99 zł
    1L = 328,56 zł
  7. Chivas Regal 25YO | 0,7L | 40%
    Ekskluzywna kompozycja najbardziej wyszukanych szkockich whisky, z których najmłodsze leżakowały co najmniej 25 lat. Właśnie w tym wariancie, pierwszym naprawdę luksusowym, whisky Chivas Regal została wprowadzona na rynek w 1909 roku. Dostępna jest w limitowanych seriach, w indywidualnie numerowanyc...

    Whisky

    Chivas Regal 25YO | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 1 828,56 zł
    1 279,99 zł
    1L = 1 828,56 zł
  8. Ordha 21Y Whisky| 0,7L | 47,4%
    Bezkonkurencyjna kolekcja doskonałych whisky, połączona przez mistrza destylacji - Briana Kinsmana Firma William Grant & Sons, pozostająca w rękach jednej rodziny od 1886 roku, zaprezentowała ekskluzywne wydanie Rare Cask Reserves. Brian Kinsman w towarzystwie holenderskiego specjalisty od wh...

    Whisky

    Ordha 21Y Whisky| 0,7L | 47,4% 700 ml

    1L = 971,41 zł
    679,99 zł
    1L = 971,41 zł
  9. Ocena:
    4 (11 opinii)
    Crabbie's Yardhead | 0,7L | 40%

    Ocena

    Na początek niezły single malt. Ciekawa butelka z uchem. W aromacie słodki, niezbyt lotny, czuć trochę cytrusów, masła i karmelu. W smaku wyczuwalna pieprzność. Kupiłem z kuponem 20%. Za tę cenę dla mnie warta zakupu. Robert

    Whisky

    Crabbie's Yardhead | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 171,41 zł
    119,99 zł
    1L = 171,41 zł