Witaj na WinnicaLidla.pl
serwisie z szerokim wyborem napojów alkoholowych.

Czy masz już ukończone 18 lat?
KONIECZNE ZAZNACZENIE
Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych.
*Pole wymagane
Zapisz się do naszego newslettera
i zdobądź
kod rabatowy 20 zł
za jednorazową rezerwację
za minimalną kwotę 200 zł*
*Kodu rabatowego nie można łączyć z promocjami w serwisie winnicalidla.pl
Whisky z całego świata - strona 23

Whisky z całego świata - strona 23

Zobacz jako Siatka Lista

870 produktów

  1. Whisky

    Chivas Regal 18YO whisky | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 371,41 zł
    259,99 zł
    1L = 371,41 zł
  2. Ocena:
    4.65 (40 opinii)
    Woodford Reserve Kentucky Straight Bourbon Whiskey | 0,7L | 43,2%

    Ocena

    Świetny bourbon, zapach bardzo przyjemny, wanilia i karmel. No same przyjemności, a do tego dochodzi zapach dębiny i dochodzą wytrawne klimaty. W smaku jest oleisty, słodki znowu karmel ale tylko na początku, później dochodzi bardzo wytrawny smak i pieprzność. Ta pieprzność jest przyjemna trzymająca się na języku, nie zbyt długi finisz, gorzkawy i czekoladowy,przyjemny. Maciej

    Whisky

    Woodford Reserve Kentucky Straight Bourbon Whiskey | 0,7L | 43,2% 700 ml

    1L = 242,84 zł
    -15% przy min. 2 szt.
    169,99 zł
    1L = 242,84 zł
  3. Ocena:
    4.1 (13 opinie)
    BenRiach The Smoky Ten Single Malt Whisky 10-letnia  | 0,7L | 46%

    Ocena

    Aromat dymno-waniliowy. Smak dość intensywny i rozbudowany. Owoce przeplatane torfowym dymem, tytoniem i wędzonką. Finisz średnio-długi, owocowo dymny z domieszką wanilii. Pozycja warta tej ceny i dlatego kolejna butelka ląduje w koszyku. Dominik

    Whisky

    BenRiach The Smoky Ten Single Malt Whisky 10-letnia | 0,7L | 46% 700 ml

    1L = 285,70 zł
    199,99 zł
    1L = 285,70 zł
  4. Scorpions Rock’n Roll Star Single Malt | 0,7L | 40%
    Whisky pochodzi ze szwedzkiej destylarni Mackmyra, a nad całym procesem produkcji wraz z członkami zespołu, czuwała master blender Angela D’Orazio. Whisky leżakuje w beczkach po bourbonie oraz w beczkach po sherry oloroso, finiszowana jest dodatkowo w beczkach po niemieckim specjale, jakim jes...

    Whisky

    Scorpions Rock’n Roll Star Single Malt | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 514,27 zł
    359,99 zł
    1L = 514,27 zł
  5. Ocena:
    4.8 (14 opinie)
    Singleton of Dufftown Whisky 18-letnia | 0,7L | 40%

    Ocena

    W tej cenie bardzo dobra whisky 18letnia ale jest dość płaska na finishu który jest wyjątkowo krótki, mały woltaz też jest mankamentem. Natomiast globalnie to naprawdę solidla whiskey a cena sprawia że jest warta spróbowania bo smakuje jak klasyka regionu Speyside. Marek

    Whisky

    Singleton of Dufftown Whisky 18-letnia | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 542,84 zł
    379,99 zł
    1L = 542,84 zł
  6. Whisky

    Clynelish 14yo | 0,7L | 43% 700 ml

    1L = 357,13 zł
    249,99 zł
    1L = 357,13 zł
  7. Ocena:
    4.15 (7 opinii)
    Yushan Blended Malt Whisky | 0,7L | 40%

    Ocena

    Zgadzam się z poprzednia opinia, że czuć dym i torf, ale dla mnie jest to zaletą. Głęboki , wyrazisty z dlugim finiszem pozwala delektować się długo niewielka ilością wyśmienitej, ulubionej substancji :-) Polecam. Jedna z moich ulubionych. Piotruś

    Whisky

    Yushan Blended Malt Whisky | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 342,84 zł
    239,99 zł
    1L = 342,84 zł
  8. Whisky

    Deanston Single Malt 12 YO | 0,7L | 46,3% 700 ml

    1L = 342,84 zł
    -15% przy min. 2 szt.
    239,99 zł
    1L = 342,84 zł
  9. Ocena:
    4.2 (37 opinii)
    Ileach Peated Islay Whisky | 0,7L | 40%

    Ocena

    Bardzo dobry torf w bardzo dobrej cenie. Taki Talisker, tyle, że tańszy, ostrzejszy i mniej torfowy. 4 gwiazdki z 5 tylko dlatego, że zestawiam tą whisky z Lagavulinem. Gdybym nie miał porównania, byłoby 5/5 :) Polecam! A

    Whisky

    Ileach Peated Islay Whisky | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 208,56 zł
    145,99 zł
    1L = 208,56 zł
  10. Whisky

    Glenfarclas Single Malt Scotch Whisky 10YO | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 264,27 zł
    184,99 zł
    1L = 264,27 zł
  11. Ocena:
    4.5 (6 opinii)
    Cotswolds Single Malt Whisky | 0,7 L | 46%

    Ocena

    Rewelacyjna whisky, bardzo owocowa, mimo że jestem zwolennikiem torfowych, dymnych smaków to do tej pozycji chętnie wracam. Dość młoda destylarnia aczkolwiek widać pasję i zaangażowanie w tworzenie wyśmienitej whisky. Krzysztof

    Whisky

    Cotswolds Single Malt Whisky | 0,7 L | 46% 700 ml

    1L = 399,99 zł
    279,99 zł
    1L = 399,99 zł
  12. Ocena:
    4 (4 opinie)
    Amrut Indian Single Malt Whisky | 0,7L |46%

    Ocena

    Podstawka od amruta ale charakterystyczną dla tej marki. W zapachy i smaku można wyczuć jęczmień . W smaku lekka słodycz, cytrusy i słód jęczmienny. Polecam. Maciej

    Whisky

    Amrut Indian Single Malt Whisky | 0,7L |46% 700 ml

    1L = 299,99 zł
    209,99 zł
    1L = 299,99 zł
  13. Ocena:
    4.8 (10 opinii)
    Glenmorangie Quinta Ruban Whisky | 0,7L | 46%

    Ocena

    Delikatna, wyczuwalne Porto i słodycz, kompletna i pijalna, bardzo dobra pozycja dla miłośników whisky wyważonej i subtelnej, proponuje dużo w smaku i aromacie, warta spróbowania. Darek

    Whisky

    Glenmorangie Quinta Ruban Whisky | 0,7L | 46% 700 ml

    1L = 457,13 zł
    319,99 zł
    1L = 457,13 zł