Witaj na WinnicaLidla.pl
serwisie z szerokim wyborem napojów alkoholowych.

Czy masz już ukończone 18 lat?
KONIECZNE ZAZNACZENIE
Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych.
*Pole wymagane
Zapisz się do naszego newslettera
i zdobądź
kod rabatowy 20 zł
za jednorazową rezerwację
za minimalną kwotę 200 zł*
*Kodu rabatowego nie można łączyć z promocjami w serwisie winnicalidla.pl
Whisky z całego świata - strona 24

Whisky z całego świata - strona 24

Zobacz jako Siatka Lista

870 produktów

  1. Ocena:
    4.2 (17 opinii)
    Glen Moray Elgin Classic | 0,7L | 40%

    Ocena

    Bardzo dobry, przyjemny i nieagresywny smak. Można by nawet rzec, że skręca w stronę bourbonu. Mnogość smaków, które można odkryć podczas degustacji. Polecam spróbować i wyrobić sobie opinię. Mike

    Whisky

    Glen Moray Elgin Classic | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 164,27 zł
    114,99 zł
    1L = 164,27 zł
  2. Ocena:
    4.15 (51 opinii)
    Finlaggan Original Whisky | 0,7L | 40%

    Ocena

    Jak na cenę w okolicach 100zł to zupełnie przyzwoita flaszka, aczkolwiek w Lidlu był dostępny JW Islay Origin za 85zł, który deklasuje podstawowego Finlaggana. Piotr

    Whisky

    Finlaggan Original Whisky | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 199,99 zł
    139,99 zł
    1L = 199,99 zł
  3. Whisky

    Dewar’s Special Reserve Whisky 12-letnia | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 171,41 zł
    119,99 zł
    1L = 171,41 zł
  4. Whisky

    Kavalan Port Cask Finish Single Malt | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 428,56 zł
    -15% przy min. 2 szt.
    299,99 zł
    1L = 428,56 zł
  5. Whisky

    Fuyu Blended Japanese Whisky | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 285,70 zł
    199,99 zł
    1L = 285,70 zł
  6. Ocena:
    4.25 (22 opinie)
    Islay Mist 12 YO Whisky |0,7L | 40%

    Ocena

    Bardzo BARDZO miłe zaskoczenie. Nie przypuszczałem, że mieszanka maltów może dać aż taki efekt! Jestem fanem laphroigów w różnej postaci, w Islay Mist faktycznie je odnajduję, ale tak "kulturalnie" i "nienachalnie". Na pewno jeszcze kupię w przyszłości. Warto. Tomasz

    Whisky

    Islay Mist 12 YO Whisky |0,7L | 40% 700 ml

    1L = 228,56 zł
    159,99 zł
    1L = 228,56 zł
  7. Whisky

    Hibiki Harmony | 0,7L | 43% 700 ml

    1L = 699,99 zł
    489,99 zł
    1L = 699,99 zł
  8. Ocena:
    4.55 (15 opinii)
    Auchentoshan Whisky 12-letnia | 0,7L | 40%

    Ocena

    W ubiegłym tygodniu byłem w destylarni Auchentoshan na degustacji SINGLE MALT 12 lat. Chciałem sprawdzić, czy sprzedawana u nas 12 latka jest taka sama. Smak ze wszystkimi dodatkami jest taki sam. janusz

    Whisky

    Auchentoshan Whisky 12-letnia | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 185,70 zł
    129,99 zł
    1L = 185,70 zł
  9. Ocena:
    3.6 (5 opinii)
    Bowmore NO 1 Whisky | 0,7L | 40%

    Ocena

    Zakupiłem bo już nie mam BOWMORE w barku, dziesiątka z bezcłówki się skończyła :( . No ten napewno nie jest tak dobry, ale również przypadł do gustu. Ocena cena/jakość. Mikołaj

    Whisky

    Bowmore NO 1 Whisky | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 257,13 zł
    179,99 zł
    1L = 257,13 zł
  10. Ocena:
    4.7 (29 opinii)
    Ballantine's Whisky 17-letnia | 0,7L |  40%

    Ocena

    Intrygująca propozycja od znanej na całym świecie destylarni. Blend jest delikatny, wręcz kremowy w smaku, na nosie i podczas degustowania można wyczuć słodycz pochodzącą z czekolady i owoców. Finisz jest mocny i wytrawny, podczas jego trwania najlepiej czuć nuty dymne, które zawarte zostały w whisky. Polecam spróbować, szczególnie, jeśli uda się dostać tę whisky na promocji za około 150-160 zł. Wtedy jest to wręcz świetna propozycja. Michał

    Whisky

    Ballantine's Whisky 17-letnia | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 342,84 zł
    -15% przy min. 2 szt.
    239,99 zł
    1L = 342,84 zł
  11. Whisky

    Aberlour 12YO whisky | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 285,70 zł
    199,99 zł
    1L = 285,70 zł
  12. Ocena:
    4.35 (53 opinie)
    Glenkinchie 12 YO Whisky | 0,7L | 43%

    Ocena

    Piękna butelka, etykieta, korek z drewnianym uchwytem, skromnie a robi wrażenie. Zapach: słodki, zbożowy, lekko lotny. Smak: czekolada gorzka, pieprzność i to mocna (po dodaniu kilku kropel wody staje się znośna), dalej wyczuwalne owoce, słód, beczka. Finisz: pieprzny (dla mnie mało przyjemny, a to nie pierwszy mój malt) rozgrzewający. Nie tego się spodziewałem pijąc malt'a z Lowlands. Nie poleciłbym osobie początkującej tego singel malt'a na początek (chyba żeby zniechęcić), ale zdania są różne... Lowlands zaliczony, i to tylko tyle. Ocena końcowa 4-. Tomasz

    Whisky

    Glenkinchie 12 YO Whisky | 0,7L | 43% 700 ml

    1L = 271,41 zł
    -15% przy min. 2 szt.
    189,99 zł
    1L = 271,41 zł
na stronę