Witaj na WinnicaLidla.pl
serwisie z szerokim wyborem napojów alkoholowych.

Czy masz już ukończone 18 lat?
KONIECZNE ZAZNACZENIE
Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych.
*Pole wymagane
Zapisz się do naszego newslettera
i zdobądź
kod rabatowy 20 zł
za jednorazową rezerwację
za minimalną kwotę 200 zł*
*Kodu rabatowego nie można łączyć z promocjami w serwisie winnicalidla.pl
Whisky z całego świata - strona 20

Whisky z całego świata - strona 20

Zobacz jako Siatka Lista

870 produktów

  1. Ocena:
    3 (1 opinia)
    Johnnie Walker Blue Label + 2 szklanki | Zestaw | 0,7L | 40%
    Johnnie Walker Blue Label to niekwestionowany szczyt kunsztu kupażowania. Ten zestaw łączy w sobie legendarną whisky z dwoma szklankami, których kształt został zaprojektowany tak, aby w pełni koncentrować bogaty bukiet aromatów. To idealna propozycja na prezent, celebrująca wyjątkowe chwile i sukce...

    Whisky

    Johnnie Walker Blue Label + 2 szklanki | Zestaw | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 1 499,99 zł
    1 049,99 zł
    1L = 1 499,99 zł
  2. Whisky

    Maker’s Mark + 2 szklanki | Zestaw | 0,7L | 45% 700 ml

    1L = 185,70 zł
    129,99 zł
    1L = 185,70 zł
  3. Dimple Golden Selection Blended Scotch Whisky | 0,7L | 40%
    Ekskluzywny, lekki blend 35 szkockich, długo leżakujących whisky. Wyjątkowo wyważony bukiet z wyczuwalnymi nutami mango i orzechowym akcentem. Golden Selection to kompozycja młodych destylatów starzonych w beczkach po bourbonie i sherry.

    Whisky

    Dimple Golden Selection Blended Scotch Whisky | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 142,84 zł
    99,99 zł
    1L = 142,84 zł
  4. Auchentoshan Sauvignon Blanc Finish Whisky | 0,7L | 47%
    Auchentoshan Sauvignon Blanc to nietuzinkowe połączenie świata single malt whisky i wina. Delikatne 3-krotnie destylowane Auchentoshan finiszowany jest w beczkach po świeżym, jabłkowo- cytrusowym winie Savignon Blanc, co nadaje mu unikatowego smaku i charakteru. Całość butelkowana jest o mocy 47%. A...

    Whisky

    Auchentoshan Sauvignon Blanc Finish Whisky | 0,7L | 47% 700 ml

    1L = 257,13 zł
    -15% przy min. 2 szt.
    179,99 zł
    1L = 257,13 zł
  5. Cotswolds Peated Cask Single Malt Whisky| 0,7L | 60%
    To pierwsza działająca na pełną skale destylarnia w pięknej okolicy Cotswolds. Produkuje szeroką gamę prawdziwie angielskich whisky single malt, ginów i likierów, w tym wielokrotnie nagradzany Cotswolds Dry Gin i Cotswolds Single Malt Whisky. Whisky ta nie powstała metodą tradycyjnego wędzenia ziarn...

    Whisky

    Cotswolds Peated Cask Single Malt Whisky| 0,7L | 60% 700 ml

    1L = 457,13 zł
    319,99 zł
    1L = 457,13 zł
  6. Cotswolds Sherry Cask Single Malt Whisky | 0,7L | 57,4%
    To pierwsza działająca na pełną skale destylarnia w pięknej okolicy Cotswolds. Produkuje szeroką gamę prawdziwie angielskich whisky single malt, ginów i likierów, w tym wielokrotnie nagradzany Cotswolds Dry Gin i Cotswolds Single Malt Whisky. To jedyna whisky z serii Cask Expressions, która został...

    Whisky

    Cotswolds Sherry Cask Single Malt Whisky | 0,7L | 57,4% 700 ml

    1L = 514,27 zł
    359,99 zł
    1L = 514,27 zł
  7. Ocena:
    4.5 (4 opinie)
    Michter s US*1 Small Batch B. | 0,7 L | 45,7%

    Ocena

    Bardzo dobry bourbon. Wyśmienity w głębokim i aksamitnym smaku, który powolutku rozchodzi się po całych ustach. Pomimo mocy nie daje złego posmaku dominacji alkoholu. Pije się go z każdą szklaneczką łagodniej i smakuje nowe dochodzące słodkie nuty wanilii i ostrych przypraw. Jest doskonałym towarzyszem długich rozmów i krótkich nocy :) Przemysław

    Whisky

    Michter s US*1 Small Batch B. | 0,7 L | 45,7% 700 ml

    1L = 428,56 zł
    299,99 zł
    1L = 428,56 zł
  8. High West American prairie | 0,7L | 46%
    Nazwa tego bourbonu pochodzi od American Praire Reserve, grupy pracującej nad stworzeniem największego rezerwatu dzikiej przyrody w USA. Pod ścisłą ochroną jest znajdującą się na etykiecie, niezwykle zwinna i szybka antylopa widłoroga. Jej populacja od XXI wieku zmniejszyła się o 98%, dlatego też 10...

    Whisky

    High West American prairie | 0,7L | 46% 700 ml

    1L = 385,70 zł
    269,99 zł
    1L = 385,70 zł
  9. Ocena:
    4.6 (47 opinii)
    Bunnahabhain 12YO | 0,7L | 46,3%

    Ocena

    Bardzo dobra pozycja i jedna z lepszych 12-tek wśród szkockich. Whisky typu unpeated w założeniu chociaż destylarnia leży na kultowej, słynącej z torfowych monsterów Islay. Mimo to mamy ciekawy destylat z dymkiem w dalekim tle i słonawością. Moim zdaniem robotę robią dobrej jakości beczki po sherry, które nadały temu maltowi dużo słodyczy. No i mamy fajną kombinację doznań sensorycznych, która daje wiele radości naszym zmysłom. Wielki atut tej whisky to cena do jakości. Za to minusem jest szybkość z jaką znika ten trunek z butelki...Slainte! Tomasso

    Whisky

    Bunnahabhain 12YO | 0,7L | 46,3% 700 ml

    1L = 371,41 zł
    259,99 zł
    1L = 371,41 zł
  10. Whisky

    Glen Moray 18YO | 0,7L | 47,2% 700 ml

    1L = 614,27 zł
    429,99 zł
    1L = 614,27 zł
  11. Whisky

    Bushmills 16YO Single Malt Whiskey | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 342,84 zł
    239,99 zł
    1L = 342,84 zł
  12. Ocena:
    4 (2 opinie)
    Compass Box Artist Blend | 0,7L | 43%

    Ocena

    Ciekawy blend 43%. W PL blendy są w większości niedocenione a wynika to z prostego faktu, że mało kto wczytuje się co wchodzi w skład takich kompozycji. Osobiście zbyt kwiatowa i delikatna ale godna polecenia dla kogoś kto gustuje w takich klimatach. Krzysztof

    Whisky

    Compass Box Artist Blend | 0,7L | 43% 700 ml

    1L = 257,13 zł
    179,99 zł
    1L = 257,13 zł
  13. Ocena:
    4.25 (4 opinie)
    Jura whisky 12YO | 0,7L | 40%

    Ocena

    Po prostu Jura. Nic dodać, nic ująć. Wyraźny aromat, wyczuwalna wanilia, przyjemna. Pierwszy raz piłam Jurę w Dunkeld, w Szkocji na wakacjach. Podbiła moje serce i tak zostało. Warta grzechu, zdecydowanie ;) Agnieszka

    Whisky

    Jura whisky 12YO | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 267,13 zł
    186,99 zł
    1L = 267,13 zł