Witaj na WinnicaLidla.pl
serwisie z szerokim wyborem napojów alkoholowych.

Czy masz już ukończone 18 lat?
KONIECZNE ZAZNACZENIE
Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych.
*Pole wymagane
Zapisz się do naszego newslettera
i zdobądź
kod rabatowy 20 zł
za jednorazową rezerwację
za minimalną kwotę 200 zł*
*Kodu rabatowego nie można łączyć z promocjami w serwisie winnicalidla.pl
Wina rabat do 25

Wina rabat do 25

Wybrane wina  z rabatem do -25%

Termin obowiązywania promocji na stronie: 24.12.2024 (od godz. 12:00) - 12.01.2025 (do godz. 23:59)

Lista produktów dostępna na: https://winnicalidla.pl/kategorie/promocja/wina-rabat-do-25

Zobacz jako Siatka Lista

20 produktów

  1. Wino

    Riesling - Gewürztraminer „Tete-á-Tete”, Deidesheimer Weinmanufaktur 750 ml

    1L = 53,32 zł
    4 szt. - 15% lub 8 szt. -25%
    39,99 zł
    1L = 53,32 zł
  2. Ocena:
    5 (1 opinia)
    Rioja Reserva, Solar Viejo

    Ocena

    Zdumiewająco dobry melanż! Generalnie nie lubię mieszanek wieloszczepowych, ale ta jest doskonała. Rioja pod względem ciężkości daleka jest od Ribera del Duero, numeru 1 dla koneserów hiszpańskich win, ale to, przynajmniej z tego rocznika, bliskie im jest. Polecam! Zbigniew

    Wino

    Rioja Reserva, Solar Viejo 750 ml

    1L = 87,99 zł
    4 szt. - 15% lub 8 szt. -25%
    65,99 zł
    1L = 87,99 zł
  3. Ocena:
    4.5 (2 opinie)
    Pinotage Signature Collection, Spier

    Ocena

    Rodzinna winnica Spier mimo, że nie jest największa w Stellenbosh, Western Cape robi bardzo solidne wina szczególnie z gatunków lokalnych. Celler master Johan Jordaan należy do grona "young guns" winiarzy w RPA. Pinotage Signature zasługuje na uwagę głębokim smakiem owoców leśnych, jeżyny, pieprzu i wyraźną taniną. Bardzo mocne, ale nie czuje się wyraźnego posmaku alkoholu. Polecam do grilla szczególnie jagnieciny lub dziczyzny. Paweł

    Wino

    Pinotage Signature Collection, Spier 750 ml

    1L = 66,65 zł
    4 szt. - 15% lub 8 szt. -25%
    49,99 zł
    1L = 66,65 zł
  4. Ocena:
    3 (2 opinie)
    Shiraz Signature Collection, Spier
    Intensywne w zapachu, wyraziste w smaku. Pięknie prezentuje się po nalaniu do kieliszka - wino posiada barwę rubinową z purpurowymi refleksami wskazującymi na młody jeszcze wiek trunku. Rozgrzewając i ściągając podniebienie ukazuje prawdziwy charakter odmiany Shiraz.W bukiecie ciemne śliwki, jeżyna,...

    Wino

    Shiraz Signature Collection, Spier 750 ml

    1L = 66,65 zł
    4 szt. - 15% lub 8 szt. -25%
    49,99 zł
    1L = 66,65 zł
  5. Alvarinho Reserva, Oceanus
    Wino portugalskie z regionu Tejo wyprodukowane z odmiany Alvarinho. Fermentacja i maceracja odbywała się powoli w temperaturze 14 stopni Celsjusza na skutek czego wino zachowało świeżość naturalnych odmianowych aromatów.W wyglądzie trunek ma barwę umiarkowanie intensywną, słomkową. W bukiecie wina z...

    Wino

    Alvarinho Reserva, Oceanus 750 ml

    1L = 70,65 zł
    52,99 zł
    1L = 70,65 zł
na stronę