Witaj na WinnicaLidla.pl
serwisie z szerokim wyborem napojów alkoholowych.

Czy masz już ukończone 18 lat?
KONIECZNE ZAZNACZENIE
Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych.
*Pole wymagane
Zapisz się do naszego newslettera
i zdobądź
kod rabatowy 20 zł
za jednorazową rezerwację
za minimalną kwotę 200 zł*
*Kodu rabatowego nie można łączyć z promocjami w serwisie winnicalidla.pl
Oferta Świąteczna B2B

Oferta Świąteczna B2B

Zobacz jako Siatka Lista

150 produktów

  1. Whisky

    Bunnahabhain Toiteach A Dha Whisky | 0,7L | 46,3% 700 ml

    1L = 385,70 zł
    269,99 zł
    1L = 385,70 zł
  2. Glendalough Single Cask Burgundy Whiskey | 0,7L | 42%
    Glendalough Single Cask Burgundy to whiskey typu single cask. W jednej beczce dojrzewa jedynie 500 butelek, których szczegółowe numery są podane na etykiecie. Glendalough to nie tylko nazwa destylarni, ale również szczególnego miejsca w górach Wicklow. Okolica, nazywana „ogrodem Irlandii”, słynie z ...

    Whisky

    Glendalough Single Cask Burgundy Whiskey | 0,7L | 42% 700 ml

    1L = 257,13 zł
    179,99 zł
    1L = 257,13 zł
  3. Ocena:
    4.5 (14 opinie)
    Bearface Whisky | 0,7L | 42,5%

    Ocena

    Musi być dobra, bo znika z barku szybciej niż bym chciała.Lubi ją cała męska część mojej rodziny.Za rozsądną cenę dość mocna, dobra jakościowo i smaczna kanadyjska whisky. Danuta

    Whisky

    Bearface Whisky | 0,7L | 42,5% 700 ml

    1L = 171,41 zł
    119,99 zł
    1L = 171,41 zł
  4. Barcelo Imperial 40 Aniversario Rum | 0,7L | 43%
    Barceló Imperial 40th Aniversario Rum to wyjątkowy blend stworzony z najstarszych rezerw Barceló Imperial z okazji 40-lecia powstania wariantu imperial. Limitowana edycja liczy zaledwie 15 tys. butelek i jest pięknym ukoronowaniem sukcesu marki stworzonej w 1930 roku przez Juliána Barceló. Dziś Ro...

    Rum

    Barcelo Imperial 40 Aniversario Rum | 0,7L | 43% 700 ml

    1L = 1 028,56 zł
    719,99 zł
    1L = 1 028,56 zł
  5. Dictador Rum Platinum | Kartonik | 0,7L | 40%
    Rum Platinum produkowany jest z miodu trzcinowego z pierwszego tłoczenia poddanego z 60-godzinnej fermentacji. Destylowany w alembikach, jak również w kolumnie, a następnie leżakowany w beczkach po Bourbonie i opalanych beczkach po porto, przez okres 25-35 lat. Dzięki unikatowej metodzie starzenia i...

    Rum

    Dictador Rum Platinum | Kartonik | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 642,84 zł
    449,99 zł
    1L = 642,84 zł
  6. Ostatnie Sztuki
    Ocena:
    5 (4 opinie)
    Java Espresso Rum Cream | 0,75L | 17%

    Ocena

    Bardzo smaczny likier. Pije się go bardzo przyjemnie. Łagodny, jednak smak kawy jest mało wyczuwalny. Słodycz dla mnie odpowiednia. Bardzo mi smakuje jako dodatek do lodów kawowych. Polecam. Anna

    Likier

    Java Espresso Rum Cream | 0,75L | 17% 750 ml

    1L = 226,65 zł
    169,99 zł
    1L = 226,65 zł
  7. Masahiro 12YO Oloroso Sherry Cask Whisky | 0,7L | 43%
    Masashiro 12 YO Pure Malt Bourbon and Olorosso Sherry Cask została wydestylowana ze starannie wyselekcjonowanego słodu jęczmiennego dojrzewającego w destylarni Masahiro na Okinawie. Subtropikalne środowisko klimatyczne sprawia, że whisky szybciej wydobywa smaki z dębowych beczek, tworząc niepowtarza...

    Whisky

    Masahiro 12YO Oloroso Sherry Cask Whisky | 0,7L | 43% 700 ml

    1L = 714,27 zł
    499,99 zł
    1L = 714,27 zł
  8. Château Larrivet Haut-Brion, Pessac- Léognan
    Château Larrivet Haut-Brion położone jest w apelacji Pessac-Léognan. Winnice tego producenta zajmują powierzchnię około 75 hektarów, na typowych dla regionu, żwirowo-piaszczystych glebach. Do produkcji tego czerwonego wina stosuje się kupaż odmian Merlot, Cabernet Sauvignon oraz Cabernet Franc, a do...

    Wino

    Château Larrivet Haut-Brion, Pessac- Léognan 750 ml

    1L = 306,65 zł
    229,99 zł
    1L = 306,65 zł
  9. Wino

    Prosecco Brut “Cuvee 1821”, Zonin 750 ml

    1L = 53,32 zł
    39,99 zł
    1L = 53,32 zł
  10. Apogeo de Apalta, Dos Almas
    Dos Almas to prowadzony w Chile, projekt winiarski włoskiej firmy Zonin 1821. Apogeo de Apalta jest flagowym winem marki. W składzie wina dominują odmiany: Cabernet Sauvignon, Carménère i Petit Verdot, uprawiane w regionie Apalta w Dolinie Colchagua. Przed butelkowaniem, trunek dojrzewał w dębowych ...

    Wino

    Apogeo de Apalta, Dos Almas 750 ml

    1L = 386,65 zł
    289,99 zł
    1L = 386,65 zł
  11. Château Marquis de Terme
    Château Marquis de Terme jest winem produkowanym w regionie Margaux we Francji. Trunek reprezentuje grupę win sklasyfikowanych w roku 1855 jako Quatrieme Grand Cru Classe. Opisywane wino zostało wyprodukowane z mieszanki 60% Cabernet Sauvignon, 35% Merlot oraz 5% Petit Verdot. Winogrona te zbierane ...

    Wino

    Château Marquis de Terme 750 ml

    1L = 346,65 zł
    259,99 zł
    1L = 346,65 zł
  12. Ocena:
    5 (1 opinia)
    Kozuba Corn Vodka | 0,75L | 40%

    Ocena

    To już kolejny produkt od Kozuby i jak każda wódka od nich delikatna, lekka w smaku, świetna do delektowania. Żadnego kaca rano. Kukurydza i ziemniak szczególnie to moi faworyci. WW

    Wódka

    Kozuba Corn Vodka | 0,75L | 40% 750 ml

    1L = 186,65 zł
    139,99 zł
    1L = 186,65 zł
    • Polska
    • 35% Zawartość alkoholu
    Ocena:
    4.5 (10 opinii)
    Wiśniówka Miler | 0,7L | 35%

    Ocena

    Wiśniówka wysokich lotów i z całą pewnością "nie otrząsa". Umiarkowanie słodka i mocno wiśniowa. Specjaliści wiedzą co piszą. Godna polecenia i swojej ceny. Anna

    Likier

    Wiśniówka Miler | 0,7L | 35% 700 ml

    1L = 178,56 zł
    124,99 zł
    1L = 178,56 zł
  13. Ocena:
    3 (1 opinia)
    Rebel Rye Whiskey | 0,7L | 45%
    Trunek wykonany z żyta (minimum 51%), kukurydzy i słodu jęczmiennego. Dojrzewał w beczkach z dębu amerykańskiego. Zapach: pikantne żyto ze słodką wanilią i nutą czekolady. Smak: słodkie rodzynki, przyprawa rozgrzewająca i wanilia. Finisz: słodki i pikantny.

    Whisky

    Rebel Rye Whiskey | 0,7L | 45% 700 ml

    1L = 257,13 zł
    179,99 zł
    1L = 257,13 zł
  14. Naud Cognac XO + 2 szklanki | Zestaw | 0,7L | 40%
    NAUD COGNAC VSOP jest wytwarzany z połączenia winogron uprawianych na zboczach wzgórz Charentais i dojrzewających w beczkach z francuskiego dębu. Aromat wanilii, suszonych owoców, cynamonu i gałki muszkatołowej wypełnia nos, a dodatkowo uzupełniony jest nutami pomarańczy, brzoskwini i dębowych przyp...

    Koniak

    Naud Cognac XO + 2 szklanki | Zestaw | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 657,13 zł
    459,99 zł
    1L = 657,13 zł
    • Francja
    • 42,30% Zawartość alkoholu
    Naud Extra Koniak | Kartonik | 0,7L | 42,3%
    Naud Cognac Extra to koniak wytwarzany z połączenia rzadkich eaux-de-vie, które dojrzewały w beczkach z francuskiego dębu i zostały ręcznie wyselekcjonowane przez Jean-Michel i Pierre Naud. Trunek charakteryzuje się aromatami kandyzowanej skórki pomarańczy, sosu, mokki, drzewa cedrowego i rancio. Na...

    Koniak

    Naud Extra Koniak | Kartonik | 0,7L | 42,3% 700 ml

    1L = 1 428,56 zł
    999,99 zł
    1L = 1 428,56 zł
  15. Ezra Brooks Rye Whiskey | 0,7L | 45%
    Wersja Rye powstaje przy użyciu znacznej ilości żyta w recepturze. Dojrzewająca również w nowych, świeżo wypalanych beczkach z amerykańskiego dębu, butelkowana jest z podwyższoną mocą 45%. Receptura idealnie pasuje do tworzenia koktajli. Pachnie czekoladą, skórą, wanilią oraz przyprawami: pieprzem, ...

    Whisky

    Ezra Brooks Rye Whiskey | 0,7L | 45% 700 ml

    1L = 214,27 zł
    149,99 zł
    1L = 214,27 zł
    • Francja
    • 46,8% Zawartość alkoholu
    Signature de France Extra Bas Armagnac | 0,7L | 46,8%
    Bas Armagnac Extra to nie tylko alkohol; to prawdziwe arcydzieło, które przenosi Cię w sam środek serca Francji, do regionu Gaskonii, gdzie tradycja produkcji tego wyjątkowego destylatu ma swoje korzenie sięgające XIII wieku. Z każdym łykiem odkrywasz nie tylko niezwykły smak, ale również historię r...

    Armagnac

    Signature de France Extra Bas Armagnac | 0,7L | 46,8% 700 ml

    1L = 1 042,84 zł
    729,99 zł
    1L = 1 042,84 zł
  16. Bain's 21 y.o. Double Cask | 1L | 46,8%
    Bain’s 21 letnia Double Cask Single Grain whisky z południowej Afryki dojrzewa przez 21 lat w beczkach po burbonie, a następnie po sherry w wyjątkowym, ciepłym klimacie zwiększającym interakcję whisky z dębową beczką. Destylowana w 100% z lokalnie uprawianej i dojrzewającej w afrykańskim słońcu złoc...

    Whisky

    Bain's 21 y.o. Double Cask | 1L | 46,8% 1 l

    1L = 799,99 zł
    799,99 zł
    1L = 799,99 zł
  17. Brandy Badel Black | 0,7L | 40%
    W tym wyjątkowym produkcie połączyła się sztuka destylacji i oryginalna receptura. Wybrane destylaty winne leżakowały nawet 15 lat w beczkach z dębu slavońskiego. Poczujesz pełnię smaku z delikatnymi nutami drewna, wanilii, prażonych migdałów, zielonych orzechów włoskich i rodzynek. Nasza mistrz...

    Brandy

    Brandy Badel Black | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 157,13 zł
    109,99 zł
    1L = 157,13 zł
na stronę