Witaj na WinnicaLidla.pl
serwisie z szerokim wyborem napojów alkoholowych.

Czy masz już ukończone 18 lat?
KONIECZNE ZAZNACZENIE
Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych.
*Pole wymagane
Zapisz się do naszego newslettera
i zdobądź
kod rabatowy 20 zł
za jednorazową rezerwację
za minimalną kwotę 200 zł*
*Kodu rabatowego nie można łączyć z promocjami w serwisie winnicalidla.pl
Sylwester 2023 - strona 7

Sylwester 2023 - strona 7

Wybrane alkohole z rabatem -35 zł przy rezerwacji za min. 350 zł.

 

Termin obowiązywania promocji na stronie: 21.12.-03.01.2024 do godziny 23:59

Lista produktów dostępna na: https://winnicalidla.pl/sylwester-2023.html

Zobacz jako Siatka Lista

268 produktów

    • Francja
    • 37,5% Zawartość alkoholu
    Ocena:
    5 (3 opinie)
    Ciroc Pineapple Wódka | 0,7L | 37,5%

    Ocena

    Ciroc to jedyna na rynku wódka z winogron, destylowana pięciokrotnie. Jest to produkt klasy super-premium, bez konkurencji w klasie. W wersji smakowej Pineapple połączona z ekstraktem z ananasa. W zapachu delikatna woń dojrzałych w słońcu ananasów i wanilii. W smaku czysta, umiarkowanie słodka, alkohol perfekcyjnie zintegrowany, bez efektu palenia. Finish średnio-długi, słodki, z łagodnym posmakiem destylatu winogronowego. Wódka z pewnością okaże się ciekawostką na imprezie; jest idealna do tropikalnych koktajli na bazie soków, jednak solo schłodzona okaże się równie wdzięczna. Polecam. Michał

    Wódka

    Ciroc Pineapple Wódka | 0,7L | 37,5% 700 ml

    1L = 185,70 zł
    -15% przy min. 2 szt.
    129,99 zł
    1L = 185,70 zł
  1. Ocena:
    4.9 (8 opinii)
    Champagne Demi-Sec „Riviera”, Piper-Heidsieck

    Ocena

    W smaku trochę konfitura jabłkowo-morelowa. Wyczuwalne orzechy. W nosie mniej ciekawe, kwiaty i delikatnie skóra. Piekny złoty kolor. Podsumowując bardzo smaczne! Bea

    Wino

    Champagne Demi-Sec „Riviera”, Piper-Heidsieck 750 ml

    1L = 319,99 zł
    239,99 zł
    1L = 319,99 zł
  2. Whisky

    Suntory Whisky Toki | 0,7L | 43% 700 ml

    1L = 242,84 zł
    -15% przy min. 2 szt.
    169,99 zł
    1L = 242,84 zł
  3. Ocena:
    3 (1 opinia)
    Waterford Hook Head Whisky | 0,7L | 50%
    Hook Head – zdobywca podwójnego złota ( Double Gold) na International Spirit Competition w USA. W cieniu słynnej latarni morskiej Hook Head, Martin Foley uprawia jęczmień, na mokrej, gliniastej glebie. Farma wystawiona jest na oddziaływanie słonej, morskiej bryzy, nawiewanej od zatoki. Whisky produk...

    Whisky

    Waterford Hook Head Whisky | 0,7L | 50% 700 ml

    1L = 499,99 zł
    349,99 zł
    1L = 499,99 zł
  4. Ocena:
    4 (4 opinie)
    Abasolo Whisky  | 0,7L | 43%

    Ocena

    moje wrażenia: lekko słodka, na początku łagodna w ustach i na języku, później wyczuwalna lekka ostrość na podniebieniu; zapach bardzo łagodny, bez cienia dymu i torfu. Roman

    Whisky

    Abasolo Whisky | 0,7L | 43% 700 ml

    1L = 322,84 zł
    -15% przy min. 2 szt.
    225,99 zł
    1L = 322,84 zł
  5. Whisky

    Akashi Japanese Meisei Whisky | 0,5L | 40% 500 ml

    1L = 339,98 zł
    169,99 zł
    1L = 339,98 zł
  6. Tequila

    Casamigos Reposado 100% Agave Tequila | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 385,70 zł
    269,99 zł
    1L = 385,70 zł
  7. Villa Ascenti Gin | 0,7L | 41%
    Villa Ascenti Gin 0,7l. Włoski gin ze wzgórz Piemontu, destylowany wyłącznie z naturalnych włoskich składników. Selekcja winogron przeprowadzana jest w sierpniu i wrześniu, następnie poddawane są trzykrotnej destylacji.W aromacie można wyczuć nutę winogron Moscato, miętę, tymianek oraz toskańskie ja...

    Gin

    Villa Ascenti Gin | 0,7L | 41% 700 ml

    1L = 328,56 zł
    229,99 zł
    1L = 328,56 zł
  8. Ocena:
    4.1 (38 opinii)
    The Glenlivet Founder's Reserve  | 0,7L |  40%

    Ocena

    Jeśli szukasz dobrej whisky za około 100 zł np. na prezent dla kogoś kto "próbował już kiedyś whisky" i mówi, że "to nie dla niego" bo "na myszach" i "nie da się <ich> pić" to podaruj mu właśnie tą butelkę. Bez wątpienia zmieni zdanie :) Whisky świetnie się prezentuje a i w smaku ma wiele do zaoferowania. Za 100 zł? Absolutny must-have! JAN

    Whisky

    The Glenlivet Founder's Reserve | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 164,27 zł
    114,99 zł
    1L = 164,27 zł
na stronę