Witaj na WinnicaLidla.pl
serwisie z szerokim wyborem napojów alkoholowych.

Czy masz już ukończone 18 lat?
KONIECZNE ZAZNACZENIE
Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych.
*Pole wymagane
Zapisz się do naszego newslettera
i zdobądź
kod rabatowy 20 zł
za jednorazową rezerwację
za minimalną kwotę 200 zł*
*Kodu rabatowego nie można łączyć z promocjami w serwisie winnicalidla.pl
Sylwester 2023 - strona 8

Sylwester 2023 - strona 8

Wybrane alkohole z rabatem -35 zł przy rezerwacji za min. 350 zł.

 

Termin obowiązywania promocji na stronie: 21.12.-03.01.2024 do godziny 23:59

Lista produktów dostępna na: https://winnicalidla.pl/sylwester-2023.html

Zobacz jako Siatka Lista

268 produktów

  1. Ocena:
    4 (11 opinii)
    Angostura Rum 1919  | 0,7L | 40%

    Ocena

    Świetny aromat. Dla porównania ulubione rumy to El dorado od 12 w górę lub Flor de cana również 12-18. Od tych wymienionych jest zdecydowanie ostrzejszy ale zarazem lżejszy. Rafał

    Rum

    Angostura Rum 1919 | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 228,56 zł
    -15% przy min. 2 szt.
    159,99 zł
    1L = 228,56 zł
  2. Rum

    Botucal Mantuano Rum | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 185,70 zł
    129,99 zł
    1L = 185,70 zł
  3. Ocena:
    4.6 (34 opinie)
    White Walker by Johnnie Walker | 0,7L | 41,7%

    Ocena

    Wyczuwalna słodka nuta waniliowo-owocowa, generalnie po skosztowaniu pierwsze do głowy przyszedł mi klasyczny Jim Beam. Cena raczej wynika z bajeranckiej butelki i powiązania z serialem, aniżeli z kunsztu ale mimo wszystko warta skosztowania. Arek

    Whisky

    White Walker by Johnnie Walker | 0,7L | 41,7% 700 ml

    1L = 257,13 zł
    179,99 zł
    1L = 257,13 zł
  4. Ocena:
    4.7 (16 opinii)
    The London No. 1 Original Blue Gin | 0,7L | 43%

    Ocena

    Butelka dotarła do mnie w prostym firmowym pudełku. Sama butelka zachwyca swoim kolorem i kształtem. To co mnie najbardziej zaskoczyło to fakt, że to nie butelka jest niebieska, a sama zawartość (nie tak, jak ma to miejsce np. przy Bombay Sapphire). Pomimo 47% ABV w zapachu delikatna, bez wyczuwalnego alkoholu, czuć również jałowiec, cytrusy w tym bergamotkę, przyprawy. Idealnie nadaje się do picia solo. Jak dla mnie utrzymuje poziom gin'ów takich jak Hendrick's, czy Tanqueray n. 10. Jan

    Gin

    The London No. 1 Original Blue Gin | 0,7L | 43% 700 ml

    1L = 214,27 zł
    149,99 zł
    1L = 214,27 zł
na stronę