Witaj na WinnicaLidla.pl
serwisie z szerokim wyborem napojów alkoholowych.

Czy masz już ukończone 18 lat?
KONIECZNE ZAZNACZENIE
Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych.
*Pole wymagane
Zapisz się do naszego newslettera
i zdobądź
kod rabatowy 20 zł
za jednorazową rezerwację
za minimalną kwotę 200 zł*
*Kodu rabatowego nie można łączyć z promocjami w serwisie winnicalidla.pl
Sylwester 2023 - strona 6

Sylwester 2023 - strona 6

Wybrane alkohole z rabatem -35 zł przy rezerwacji za min. 350 zł.

 

Termin obowiązywania promocji na stronie: 21.12.-03.01.2024 do godziny 23:59

Lista produktów dostępna na: https://winnicalidla.pl/sylwester-2023.html

Zobacz jako Siatka Lista

268 produktów

  1. Wódka

    Ciroc Mango Wódka | 0,7L | 37,5% 700 ml

    1L = 185,70 zł
    -15% przy min. 2 szt.
    129,99 zł
    1L = 185,70 zł
  2. Dictador Treasure - Premium Colombian Aged Gin | 0,7L | 43%
    Jedyny w swoim rodzaju gin z destylatu trzciny cukrowej z domieszką ziół, przypraw, korzeni i cytrusów. Starzony przez 35 tygodni w beczkach po rumie Dictador, dzięki czemu zyskuje unikatowy charakter, kolor i wyrazisty smak. Barwa Pełna, wyrazista, bursztynu z refleksami złota. Wyróżnia go aromat ...

    Gin

    Dictador Treasure - Premium Colombian Aged Gin | 0,7L | 43% 700 ml

    1L = 285,70 zł
    199,99 zł
    1L = 285,70 zł
  3. Waterford The Cuvee | 0,7L | 50%
    Waterford Cuvée, enigmatyczny gestalt. Bezprecedensowe spektrum smaków. Najnowocześniejszy sprzęt łączy się ze starożytną wiedzą, lokalnie uprawianym irlandzkim jęczmieniem z przedłużoną fermentacją, niespieszną dest...

    Whisky

    Waterford The Cuvee | 0,7L | 50% 700 ml

    1L = 414,27 zł
    289,99 zł
    1L = 414,27 zł
  4. Waterford Organic Gaia 2.1 | 0,7L | 50%
    Waterford Organic Gaia 2.1 - Gaia, pierwsza w Irlandii whisky destylowana z certyfikowanego ekologicznego irlandzkiego jęczmienia. Czystość i definicja smaku. Kolor: głęboka miedź. Aromat: róża poranną porą, biały pieprz, tarta z rabarbarem,...

    Whisky

    Waterford Organic Gaia 2.1 | 0,7L | 50% 700 ml

    1L = 499,99 zł
    349,99 zł
    1L = 499,99 zł
  5. Renegade Pre-Cask Westerhall | 0,7L | 50%
    Rum Renegade - To kolejny koncept Marka Reynier, właściciela destylarni Waterford. Tym razem jego nowa destylarnia rumu na Grenadzie, gdzie trzcina cukrowa z każdej farmy, rosnąca na innym podłożu i w nieco odmiennym klimacie jest destylowana oddzielnie. Powstaje zate...

    Rum

    Renegade Pre-Cask Westerhall | 0,7L | 50% 700 ml

    1L = 314,27 zł
    219,99 zł
    1L = 314,27 zł
    • Polska
    • 40% Zawartość alkoholu
    U'luvka Magnum Wódka | 1,75L | 40%
    U’LUVKA reprezentuje sztukę współczesnego gorzelnictwa i rektyfikacji na wysokim poziomie, jednocześnie czerpiąc inspiracje z tradycji alchemików pochodzących z XVI-wiecznego Dworu Królewskiego. W 1606 roku król Zygmunt III zlecił słynnemu alchemikowi, Michałowi Sędziwojowi, stworzenie wódki o wyj...

    Wódka

    U'luvka Magnum Wódka | 1,75L | 40% 1,75 l

    1L = 222,85 zł
    -15% przy min. 2 szt.
    389,99 zł
    1L = 222,85 zł
  6. Ocena:
    3 (3 opinie)
    Samuel Gelstons Irish Single Malt  Whiskey| 0,7L | 40%
    Marka powstała w 1830 roku, założona przez kupca Samuela Gelstonsa, zajmującego się handlem winem i alkoholami mocnymi z Belfastu. W 1869 roku po jego śmierci marka została kupiona przez rodzinę Neill, która powróciła z Australii, gdzie zdobyła fortunę podczas tamtejszej gorączki złota. To już piąta...

    Whisky

    Samuel Gelstons Irish Single Malt Whiskey| 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 192,84 zł
    134,99 zł
    1L = 192,84 zł
  7. Ocena:
    4.5 (27 opinii)
    BenRiach The Twelve Single Malt Whisky 12-letnia  | 0,7L | 46%

    Ocena

    Nos: Uderzenie słodyczy + dość wyraźnie wyczuwalny alkohol, nuty dębu, kakao, wanilii Smak: Bardzo zadziorny, świeży, jak w młodej whisky, skórka cytryny, dębina, miód, mleczna czekolada Finisz: średnio długi, odrobinę pikantny + sporo dębiny, dość wytrawny Podsumowanie: przyzwoity daily dram, z mieszaniny beczek po bourbon, sherry i porto Piotr

    Whisky

    BenRiach The Twelve Single Malt Whisky 12-letnia | 0,7L | 46% 700 ml

    1L = 285,70 zł
    -15% przy min. 2 szt.
    199,99 zł
    1L = 285,70 zł