Witaj na WinnicaLidla.pl
serwisie z szerokim wyborem napojów alkoholowych.

Czy masz już ukończone 18 lat?
KONIECZNE ZAZNACZENIE
Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych.
*Pole wymagane
Zapisz się do naszego newslettera
i zdobądź
kod rabatowy 20 zł
za jednorazową rezerwację
za minimalną kwotę 200 zł*
*Kodu rabatowego nie można łączyć z promocjami w serwisie winnicalidla.pl
Sylwester 2023

Sylwester 2023

Wybrane alkohole z rabatem -35 zł przy rezerwacji za min. 350 zł.

 

Termin obowiązywania promocji na stronie: 21.12.-03.01.2024 do godziny 23:59

Lista produktów dostępna na: https://winnicalidla.pl/sylwester-2023.html

Zobacz jako Siatka Lista

268 produktów

  1. Ocena:
    3 (1 opinia)
    Lugana, Corte Allodola
    Apelacja Lugana położona jest między Lombardią i Veneto, na południowym krańcu jeziora Garda. Jedną z lokalnie uprawianych odmian winorośli jest Turbiana. Do niedawna odmianę tą nazywano po prostu: Verdicchio lub Trebbiano di Lugana. Wina Lugana dzięki właściwościom smakowym Turbiany znane są z eleg...

    Wino

    Lugana, Corte Allodola 750 ml

    1L = 75,99 zł
    4 szt. - 15% lub 8 szt. -25%
    56,99 zł
    1L = 75,99 zł
  2. Wino

    Cava Brut “Elyssia” Pinot Noir, Freixenet 750 ml

    1L = 79,99 zł
    4 szt. - 15% lub 8 szt. -25%
    59,99 zł
    1L = 79,99 zł
  3. Ocena:
    3 (1 opinia)
    Müller-Thurgau “Bodzilla"
    Balatonfüred-Csopak to region o umiarkowanym klimacie kontynentalnym, charakteryzującym się ciepłymi i słonecznymi latami oraz chłodnymi zimami. W regionie tym uprawa winorośli ma wielowiekową tradycję. Klimat i ukształtowanie terenu sprzyjają produkcji win o charakterze lekkim i świeżym, a szczegól...

    Wino

    Müller-Thurgau “Bodzilla" 750 ml

    1L = 34,65 zł
    4 szt. - 15% lub 8 szt. -25%
    25,99 zł
    1L = 34,65 zł
    • Szkocja
    • 14,50% Zawartość alkoholu
    Chevalier Charmed Circle - Holyrood New Make | 0,7L | 43%
    Alkohol destylowany jak whisky z odmiany jęczmienia Chevalier. Seria ta ukazuje różnorodność unikatowych, choć mało opłacalnych ze względu na koszt produkcji odmian jęczmienia, którego używano kiedyś w branży, kiedy nie rządzili księgowi. Na końcu produkcji, ten jęczmienny new make blendowany jest ...

    New make

    Chevalier Charmed Circle - Holyrood New Make | 0,7L | 43% 700 ml

    1L = 271,41 zł
    189,99 zł
    1L = 271,41 zł
  4. West Cork Blended Irish Whiskey IPA Cask Matured | 0,7L | 40%
    Zaskakująca aromatami whiskey mieszana (25% single malt, 75% grain), która po początkowym dojrzewaniu w beczkach pierwszego napełnienia po bourbonie, została przelana do beczek po piwie Black’s of Kinsale India Pale Ale, które nadały jej aromatów i smaków charakterystycznych dla piw IPA. Znajdziemy ...

    Whisky

    West Cork Blended Irish Whiskey IPA Cask Matured | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 185,70 zł
    129,99 zł
    1L = 185,70 zł
  5. Whisky

    The Irishman Harvest | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 299,99 zł
    209,99 zł
    1L = 299,99 zł
  6. Tanduay Gold Asian Rum | 0,7L | 40%
    Jedwabiście gładki, bardzo przyjemny i przystępny rum produkowany z trzciny cukrowej pokazuje, w jaki sposób Tanduay stał się światowym liderem w dziedzinie ciemnego rumu. Dzięki czystemu i charakterystycznemu smakowi Tanduay Asian Rum Gold jest przeznaczony dla osób poszukujących większej złożonośc...

    Rum

    Tanduay Gold Asian Rum | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 157,13 zł
    109,99 zł
    1L = 157,13 zł
  7. Saint James Vieux VO Rum | 0,7L | 42%
    Starzony rum z Martyniki, który zaskakuje swoją aromatyczną złożonością uzyskaną przez co najmniej trzyletnie leżakowanie w małych dębowych beczkach. Aromat jest niezwykle bogaty i złożony. Smak to wspaniałe połączenie nut świeżych owoców (śliwki), suszonych owoców, migdałów, orzechów włoskich i wan...

    Rum

    Saint James Vieux VO Rum | 0,7L | 42% 700 ml

    1L = 242,84 zł
    169,99 zł
    1L = 242,84 zł
  8. Ocena:
    4.4 (8 opinii)
    Loch Lomond Single Grain scotch whisky Peated | 0,7L | 46%

    Ocena

    Ciekawa propozycja w takim budżecie, cena niewysoka. Warto spróbować do kolekcji. Specyficzny smak, ciekawy, bardzo jasny kolor. Na przykład dla poczęstowania znajomych, którzy są dla początkującymi whisky drinkers dobrze została przyjęta. Next

    Whisky

    Loch Lomond Single Grain scotch whisky Peated | 0,7L | 46% 700 ml

    1L = 199,99 zł
    139,99 zł
    1L = 199,99 zł
  9. The Epicurean 12YO Whisky | 0,7L | 46%
    The Epicurean 12YO to mariaż najlepszych słodów z regionu Lowland, z których każdy dojrzewał co najmniej 12 lat. Każda butelka z 46% zawartością alkoholu zwraca uwagę pięknym, bursztynowym kolorem. Smak whisky pęka w szwach od miodowego jęczmienia, dojrzałych brzoskwiń, prażonych orzechów i przypraw...

    Whisky

    The Epicurean 12YO Whisky | 0,7L | 46% 700 ml

    1L = 328,56 zł
    229,99 zł
    1L = 328,56 zł
  10. Tokyo Nights White Rum | 0,7L | 40%
    Tokyo Night Rum produkowany jest z lokalnej melasy z trzciny cukrowej z wyspy Okinawa. Nie posiada dodatku cukrów ani słodzików. Charakteryzuje się szeroką paletą aromatów, przez co idealnie nadaje się do tworzenia koktajli w stylu japońskim.

    Rum

    Tokyo Nights White Rum | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 357,13 zł
    249,99 zł
    1L = 357,13 zł
    • Panama
    • 40% Zawartość alkoholu
    Naud Hidden Loot, Amber Spiced Rum + 2 szklanki | Zestaw | 0,7L | 40%
    RUM NAUD HIDDEN LOOT AMBER SPICED to pikantny alkohol z Panamy. Rum jako podstawa ukrytego łupu Naud destylowany jest z melasy z trzciny cukrowej. Nazwa Ukryty łup oznacza „ukrytą zdobycz” i wskazuje na korzenie wielu karaibskich duchów, ponieważ piraci zawsze szukali zdobyczy na statkach handlowych...

    Rum

    Naud Hidden Loot, Amber Spiced Rum + 2 szklanki | Zestaw | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 371,41 zł
    259,99 zł
    1L = 371,41 zł
  11. Naud French Vodka | Tuba | 0,7L | 40%
    Historia rodziny Naud sięga 1936 roku, kiedy to XIX wieczny młyn został przerobiony na destylarnię koniaku. Destylarnia wyposażona została w pięć małych alembików charentais. W 1999 roku rozpoczęto w niej także destylację wódki, tworząc ją z lokalnej, zimowej odmiany pszenicy. Jednak odmiennie od in...

    Wódka

    Naud French Vodka | Tuba | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 228,56 zł
    159,99 zł
    1L = 228,56 zł
  12. Naud Distilled Gin | 0,7L | 44%
    Historia rodziny Naud sięga 1936 roku, kiedy to XIX wieczny młyn został przerobiony na destylarnię koniaku. Destylarnia wyposażona została w pięć małych alembików charentais. NOS: Nuty limonki, grejpfruta i kwiatów świeżo zerwanych z ogrodu. PODNIEBIENIE: Żywy i mocny, charakteryzujący się cytru...

    Gin

    Naud Distilled Gin | 0,7L | 44% 700 ml

    1L = 271,41 zł
    189,99 zł
    1L = 271,41 zł
  13. Manly Spirits Lilly Pilly, Pink Gin | 0,7L | 37,5%
    Manly Spirits Co. Lilly Pilly Pink Gin jest inspirowany jagodami rosnącymi na drzewach lilly pilly. Trunek ten wyróżnia się na tle pozostałych propozycji tej destylarni. W smaku wyczuwalne są: limonki, pomarańcze, malina oraz nasturcja. Bardzo ciekawa, owocowa kompozycjaManly Spirits Lilly Pilly Pin...

    Gin

    Manly Spirits Lilly Pilly, Pink Gin | 0,7L | 37,5% 700 ml

    1L = 285,70 zł
    199,99 zł
    1L = 285,70 zł
  14. Manly Spirits Coastal Citrus Gin | 0,7L | 43%
    Manly Spirits Coastal Citrus Gin to kolejny bardzo ciekawy trunek w kolekcji tej destylarni. Tym razem mamy do czynienia z orzeźwiającymi cytrusami zamkniętymi w ginie. Do produkcji użyto wielu składników botanicznych w tym kilka rodzajów cytryn, liście kolendry oraz lokalnej pietruszki. Celem stwor...

    Gin

    Manly Spirits Coastal Citrus Gin | 0,7L | 43% 700 ml

    1L = 285,70 zł
    199,99 zł
    1L = 285,70 zł
  15. Manly Spirits Australian Dry Gin | 0,7L | 37,5%
    Manly Spirits Australian Dry Gin to jeden z pierwszych trunków, który powstał w tej destylarni. Wszystkie produkty potrzebne do stworzenia tego ginu pochodzą z Australii i są pozyskiwane w sposób zrównoważony. W smaku wyczuwalne są nuty jałowca i świeżych cytrusów. Trunek nadaje się do picia solo lu...

    Gin

    Manly Spirits Australian Dry Gin | 0,7L | 37,5% 700 ml

    1L = 285,70 zł
    199,99 zł
    1L = 285,70 zł
  16. Ghost Silver Wódka | 0,7L | 40%
    Brytyjska wódka klasy ultra premium. Czysta, gładka, dość delikatna w smaku, niefiltrowana, z aromatem owocowym. Do produkcji wykorzystano lokalne brytyjskie buraki cukrowe, zamiast bardziej tradycyjnej pszenicy lub ziemniaków. Idealna na prezent z dreszczykiem emocji - tylko dla osób o mocnych nerw...

    Wódka

    Ghost Silver Wódka | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 199,99 zł
    139,99 zł
    1L = 199,99 zł
  17. Ghost Rose Gold Wódka | 0,7L | 40%
    Ghost Rose Edition jest kolejnym z doskonałych wydań luksusowej wódki dla miłośników mocnych wrażeń. W butelce - obok której trudno przejść obojętnie ze względu na charakterystyczne logo, znajduje się najwyższej jakości angielska wódka wytwarzana na bazie buraków cukrowych. Metody produkcji przeprow...

    Wódka

    Ghost Rose Gold Wódka | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 199,99 zł
    139,99 zł
    1L = 199,99 zł
  18. Ghost Gold Wódka | 0,7L | 40%
    Brytyjska wódka klasy ultra premium. Czysta, gładka i dość delikatna w smaku. Wyczuwalne przyprawy i długie wykończenie z niezwykłym i bardzo przyjemnym aromatem kopru, skóry, karmelu i wanilii. Destylowana jest podobno w starej, nawiedzonej kopalni soli w Cambridge. Mówi się także, że w jej produkc...

    Wódka

    Ghost Gold Wódka | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 228,56 zł
    -15% przy min. 2 szt.
    159,99 zł
    1L = 228,56 zł
  19. Ocena:
    5 (1 opinia)
    Eiko Wódka | 0,7L | 40%

    Ocena

    Bardzo czysta w smaku, jako że kompletnie się nie znam na walorach smakowych wódki powiem po prostu, że jest delikatniejsza w smaku niż przeciętna w sklepie. Dawid

    Wódka

    Eiko Wódka | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 242,84 zł
    -15% przy min. 2 szt.
    169,99 zł
    1L = 242,84 zł
na stronę