Witaj na WinnicaLidla.pl
serwisie z szerokim wyborem napojów alkoholowych.

Czy masz już ukończone 18 lat?
KONIECZNE ZAZNACZENIE
Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych.
*Pole wymagane
Zapisz się do naszego newslettera
i zdobądź
kod rabatowy 20 zł
za jednorazową rezerwację
za minimalną kwotę 200 zł*
*Kodu rabatowego nie można łączyć z promocjami w serwisie winnicalidla.pl

Wino do makaronu - strona 5

Zobacz jako Siatka Lista

165 produktów

  1. Alvarinho Reserva, Oceanus
    Wino portugalskie z regionu Tejo wyprodukowane z odmiany Alvarinho. Fermentacja i maceracja odbywała się powoli w temperaturze 14 stopni Celsjusza na skutek czego wino zachowało świeżość naturalnych odmianowych aromatów.W wyglądzie trunek ma barwę umiarkowanie intensywną, słomkową. W bukiecie wina z...

    Wino

    Alvarinho Reserva, Oceanus 750 ml

    1L = 70,65 zł
    52,99 zł
    1L = 70,65 zł
  2. Ostatnie Sztuki
    Sangiovese, Sassoregale
    Sangiovese ma barwę umiarkowanie intensywną, rubinową. Pojawiające się aromaty w kieliszku z winem wskazują na optymalną dojrzałość trunku. Wyczuwalne są tutaj zarówno świeże owoce jak i owoce suszone i przetworzone, czarna porzeczka, wiśnia i ciemna śliwka. W bukiecie tego wina odnaleźć można równi...

    Wino

    Sangiovese, Sassoregale 750 ml

    1L = 106,65 zł
    79,99 zł
    1L = 106,65 zł
  3. Wino

    Gavi del Comune di Gavi, Le Clivie 750 ml

    1L = 106,65 zł
    4 szt. - 15% lub 8 szt. -25%
    79,99 zł
    1L = 106,65 zł
  4. Ocena:
    4.35 (9 opinii)
    Prosecco Superiore Conegliano Extra Dry, Maschio

    Ocena

    Bardzo delikatne w smaku prosecco. Nie ma poczucia sztuczności albo kwasu i goryczy, jaka często jest spotykana w tanich tego typu winach. Dobrze schłodzone idealne na letnie wieczory. Kasia

    Wino

    Prosecco Superiore Conegliano Extra Dry, Maschio 750 ml

    1L = 79,99 zł
    4 szt. - 15% lub 8 szt. -25%
    59,99 zł
    1L = 79,99 zł
  5. Ostatnie Sztuki
    Ocena:
    3.35 (3 opinie)
    Chardonnay “Ikon”

    Ocena

    Spełnia oczekiwania, zgodne z opisem. Aromaty bardzo stonowane, wino dobrze pasuje do przekąsek lub na aperitif z powodu wyczuwalnej wyraźnie kwasowości. Michał

    Wino

    Chardonnay “Ikon” 750 ml

    1L = 35,19 zł
    26,39 zł 32,99 zł
    1L = 35,19 zł
    Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed obniżką: 32,99 zł
  6. 2022
    Mâcon Lugny "Serpolet" od Collin Bourisset to eleganckie białe wino pochodzące z regionu Mâcon w Burgundii. Burgundia, szczególnie w apelacji Mâcon, słynie z upraw odmiany Chardonnay, dającej tam wina o świeżym, owocowym smaku. Marka Collin Bourisset, z siedzibą w Romanèche-Thorins, od lat specjaliz...

    Wino

    Mâcon Lugny, Serpolet, Collin Bourisset 750 ml

    1L = 79,99 zł
    4 szt. - 15% lub 8 szt. -25%
    59,99 zł
    1L = 79,99 zł
na stronę