Witaj na WinnicaLidla.pl
serwisie z szerokim wyborem napojów alkoholowych.

Czy masz już ukończone 18 lat?
KONIECZNE ZAZNACZENIE
Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych.
*Pole wymagane
Zapisz się do naszego newslettera
i zdobądź
kod rabatowy 20 zł
za jednorazową rezerwację
za minimalną kwotę 200 zł*
*Kodu rabatowego nie można łączyć z promocjami w serwisie winnicalidla.pl
Zimowe mocne - strona 3

Zimowe mocne - strona 3

Wybrane alkohole z rabatem -25% na co drugą, najtańszą sztukę. Miksuj dowolnie!

 

Termin obowiązywania promocji na stronie: 04-16.01.2024 do godziny 23:59

Lista produktów dostępna na: https://winnicalidla.pl/zimowe-mocne.html

Zobacz jako Siatka Lista

198 produktów

  1. Mars Kasei | 0,7L | 40%
    Mars Kasei to mieszanka whisky słodowej i zbożowej. Po japońsku „Kasei” znaczy Mars. Kasei to prawdziwy ambasador japońskich whisky. Nuty białych kwiatów łączą się z aromatem dojrzałych owoców a lekki posmak dymu nadaje tej whisky szczególny charakter. Aromat: kwiaty, owoce Smak: delikatny, lekk...

    Whisky

    Mars Kasei | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 299,99 zł
    209,99 zł
    1L = 299,99 zł
  2. Millstone 92 Rye Whisky | 0,7 L | 46%
    Holenderska, żytnia whisky, z rodzinnej destylarni Zuidam, otrzymana ze słodowanego oraz niesłodowanego żyta, destylowana w małych miedzianych alembikach. Dojrzewająca w nowych beczkach z amerykańskiego dębu. Zabutelkowana z mocą 46% odpowiadającą amerykańskim 92 proof. W zapachu łagodna i słodka, z...

    Whisky

    Millstone 92 Rye Whisky | 0,7 L | 46% 700 ml

    1L = 271,41 zł
    189,99 zł
    1L = 271,41 zł
  3. Whisky Hinch Distiller'S Cut | 0,7 L | 40%
    Hinch to jedna z najnowszych irlandzkich gorzelni. Powstała w 2020 roku z inicjatywy Aarona Flaherty’ego, który doświadczenia nabierał pracując m. in. w Bushmils. Położona w hrabstwie Down w Irlandii Północnej swą nazwę zawdzięcza pobliskiemu miasteczku, Ballynahinch. Samo hrabstwo od XVIII aż do po...

    Whisky

    Whisky Hinch Distiller'S Cut | 0,7 L | 40% 700 ml

    1L = 171,41 zł
    119,99 zł
    1L = 171,41 zł
  4. Ocena:
    3 (1 opinia)
    Whisky Black Bull Peated  Edition | 0,7 L | 50%
    Black Bull to jedna ze starszych historycznie marek whisky na świecie. Stworzona została przez hodowcę bydła, George’a Willshera, na zapleczu jego sklepu w Dundee w 1864 roku. Unikalna receptura tej whisky zapewniła jej duży sukces. Otóż składała się ona zawsze w 50% z whisky słodowej (single malt),...

    Whisky

    Whisky Black Bull Peated  Edition | 0,7 L | 50% 700 ml

    1L = 242,84 zł
    169,99 zł
    1L = 242,84 zł
  5. Whisky Black Bull 8Y | 0,7 L | 50%
    Black Bull to jedna ze starszych historycznie marek whisky na świecie. Stworzona została przez hodowcę bydła, George’a Willshera, na zapleczu jego sklepu w Dundee w 1864 roku. Unikalna receptura tej whisky zapewniła jej duży sukces. Otóż składała się ona zawsze w 50% z whisky słodowej (single malt),...

    Whisky

    Whisky Black Bull 8Y | 0,7 L | 50% 700 ml

    1L = 228,56 zł
    159,99 zł
    1L = 228,56 zł
  6. Velvet Cap Triple Cask Whiskey | 0,7L | 40%
    Velvet Cap Irish Whiskey to mieszanka whisky słodowej i zbożowej pochodząca z kilku najlepszych gorzelni w Irlandii. Whisky leżakuje w beczkach po bourbonie, porto i piwie stout. Na nosie spodziewaj się kandyzowanego banana, miodu, ciemnych owoców pestkowych i migdałów, które prowadzą do soczystego ...

    Whisky

    Velvet Cap Triple Cask Whiskey | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 242,84 zł
    169,99 zł
    1L = 242,84 zł
  7. Ostatnie Sztuki
    Hine Cigar Reserve XO | 0,7L | 40%
    Kupaż ponad 20 eaux-de-vie pochodzących wyłącznie z najlepszych parceli z regionów Grande Champagne, Petite Champagne oraz Fins Bois. Wszystkie destylaty leżakowały ponad 15 lat w świeżych beczkach z dębu francuskiego. Autorami tej ekspresji są Bernard Hine and Nicholas Freeman (Hunters & Frankau...

    Koniak

    Hine Cigar Reserve XO | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 671,41 zł
    469,99 zł
    1L = 671,41 zł
  8. Ocena:
    4 (2 opinie)
    Black Irish Whiskey | 0,7 L | 40%

    Ocena

    Klasyczna whiskey to to nie jest. Już samo to że jest tam mała domieszka stout'a powoduje że jest to bardziej koktajl na bazie whiskey niż whiskey per se. Nie mniej smaczny. Bardzo mocno wybija się czekolada i karmel, wręcz deserowa whiskey. Dodatek piwa nadaje obłędną czarną barwę, niestety powoduje też że trunek jest bardziej wodnisty niż oleisty i szybko znika z podniebienia. No i na koniec coś ekstra - zakapslowana butelka xD Ciekawa propozycja, jak dla mnie 3,5/5 ale naciągnąłem na 4 gwiazdki bo na 3 na pewno nie zasługuje. Adam

    Whisky

    Black Irish Whiskey | 0,7 L | 40% 700 ml

    1L = 228,56 zł
    159,99 zł
    1L = 228,56 zł
  9. The Gauldrons Campbeltown Whisky | 0,7L | 46,2%
    Mariaż najlepszych Single Malts pochodzący z Campbeltown. Charakteryzuje się delikatnym aromatem, w którym wyczuwalna jest nuta jodu, słodkich płatków zbożowych, skórki cytrynowej oraz morskiego piasku. W smaku przypomina solony karmel z akcentami delikatnej korzennej przyprawy oraz aksamitnego torf...

    Whisky

    The Gauldrons Campbeltown Whisky | 0,7L | 46,2% 700 ml

    1L = 371,41 zł
    259,99 zł
    1L = 371,41 zł
  10. Rock Island Whisky | 0,7 L | 46,8%
    Zestawienie najlepszych Single Malts destylowanych na szkockich wyspach bogatych w smaki otaczających mórz, w tym Islay, Arran, Jura czy Orkney. Rock Island to subtelny, zarazem dymn i słodki hołd oddany morzu. Ta whisky jest ważona w małych partiach (Small Batch), nie została poddana filtracji na z...

    Whisky

    Rock Island Whisky | 0,7 L | 46,8% 700 ml

    1L = 285,70 zł
    199,99 zł
    1L = 285,70 zł
  11. Ocena:
    3 (1 opinia)
    Rock Island Sherry Edition Whisky | 0,7 L | 46,8%
    Mariaż najlepszych Single Cask Single Malts destylowanych na wyspach Islay, Arran, Jura i Orkadach, które leżakowały wyłącznie w beczkach po hiszpańskiej sherry. Whisky nie została poddana filtracji na zimno i nie jest barwiona, dzięki czemu jest „tak naturalna, jak to tylko możliwe”. Rock Island to...

    Whisky

    Rock Island Sherry Edition Whisky | 0,7 L | 46,8% 700 ml

    1L = 314,27 zł
    219,99 zł
    1L = 314,27 zł
  12. Whisky

    Big Peat Whisky | 0,7L | 46% 700 ml

    1L = 342,84 zł
    -15% przy min. 2 szt.
    239,99 zł
    1L = 342,84 zł
  13. Ocena:
    3 (1 opinia)
    Timorous Beastie Whisky | 0,7 L | 46,8%
    Timorous Beastie to mariaż odpowiednio starzonych i wyselekcjonowanych Single Malts z regionu Highland – w tym m.in. tych destylowanych w destylarniach Glen Garioch, Dalmore i Glengoyne. W smaku zauważalnie słodkawa i delikatna. Zachwyca wyraźnymi aromatami kwiatów i przypraw korzennych oraz inten...

    Whisky

    Timorous Beastie Whisky | 0,7 L | 46,8% 700 ml

    1L = 371,41 zł
    259,99 zł
    1L = 371,41 zł
  14. Ocena:
    4 (1 opinia)
    Wemyss Spice King Blended Malt Whisky | 0,7L | 46%

    Ocena

    Fajny blend. Pieprzny finisz, akcenty dymu dość mocno wyczuwalne. Dla mnie przyzwoite 7/10. Może spodziewałam się bardziej wyczuwalnych zróżnicowanych przypraw np. cynamonu, stąd zaniżona ocena. Ale generalnie bardzo przyzwoita whisky. Agnieszka

    Whisky

    Wemyss Spice King Blended Malt Whisky | 0,7L | 46% 700 ml

    1L = 271,41 zł
    189,99 zł
    1L = 271,41 zł