Witaj na WinnicaLidla.pl
serwisie z szerokim wyborem napojów alkoholowych.

Czy masz już ukończone 18 lat?
KONIECZNE ZAZNACZENIE
Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych.
*Pole wymagane
Zapisz się do naszego newslettera
i zdobądź
kod rabatowy 20 zł
za jednorazową rezerwację
za minimalną kwotę 200 zł*
*Kodu rabatowego nie można łączyć z promocjami w serwisie winnicalidla.pl
Zimowe mocne - strona 5

Zimowe mocne - strona 5

Wybrane alkohole z rabatem -25% na co drugą, najtańszą sztukę. Miksuj dowolnie!

 

Termin obowiązywania promocji na stronie: 04-16.01.2024 do godziny 23:59

Lista produktów dostępna na: https://winnicalidla.pl/zimowe-mocne.html

Zobacz jako Siatka Lista

198 produktów

  1. Whisky

    High West Campfire | 0,7L | 46% 700 ml

    1L = 557,13 zł
    389,99 zł
    1L = 557,13 zł
  2. High West American prairie | 0,7L | 46%
    Nazwa tego bourbonu pochodzi od American Praire Reserve, grupy pracującej nad stworzeniem największego rezerwatu dzikiej przyrody w USA. Pod ścisłą ochroną jest znajdującą się na etykiecie, niezwykle zwinna i szybka antylopa widłoroga. Jej populacja od XXI wieku zmniejszyła się o 98%, dlatego też 10...

    Whisky

    High West American prairie | 0,7L | 46% 700 ml

    1L = 385,70 zł
    269,99 zł
    1L = 385,70 zł
  3. Ocena:
    4 (1 opinia)
    Grace O'Malley Bledned Whiskey | 0,7L |40%

    Ocena

    Generalnie nie jest zła. Zupełnie nie czuć ze to blend w zakresie 3-10 lat. W smaku przypomina mi Chivas Regal 12. Bardzo gładka, a moze właściwiej - wyczuwalnie uleżana. Z jednej strony słodka a z drugiej wytrawna. Sam nie wiem w która stronę bardziej ale wydaje mi się mocno karmelowa. Mało pieprzna. Niemniej czegoś mi brakuje. Chyba nie pasuje mi beczka. Napisano, że leżakuje we francuskich beczkach, ale nie napisano po czym. Finisz bardzo słodki. Wyczuwalny miód i owoce. Trochę nie mój kierunek. Mariusz

    Whisky

    Grace O'Malley Bledned Whiskey | 0,7L |40% 700 ml

    1L = 185,70 zł
    129,99 zł
    1L = 185,70 zł
  4. Ocena:
    4 (4 opinie)
    Abasolo Whisky  | 0,7L | 43%

    Ocena

    moje wrażenia: lekko słodki posmak, w ustach na początku bardzo łagodna, później na podniebieniu odczuwalna lekka ostrość , bardzo łagodny , przyjemny zapach, zero dymu i torfu. Roman

    Whisky

    Abasolo Whisky | 0,7L | 43% 700 ml

    1L = 322,84 zł
    -15% przy min. 2 szt.
    225,99 zł
    1L = 322,84 zł
  5. Ocena:
    4.4 (15 opinii)
    Johnnie Walker Sweet Peat | 0,5L | 40,8%

    Ocena

    Jak na blend to spokojnie można go pić solo. Zresztą ma w sobie sporo dymu więc mieszanie go np. z colą mija się z celem. Dymność ewidentnie wynika ze sporego udziału Caol Illi, a odrobina słoności z Taliskera. Słodyczy też trochę tu jest, ale jednak dym zwycięża moim zdaniem. Whisky typu grain jest tu praktycznie niewyczuwalna więc można założyć, że udział whisky typu single malt jest tu naprawdę spory. Jak na blend to naprawdę whisky wysokiej jakości. Jeśli ją polubisz to możesz iść dalej w dymy, jeśli nie to daruj sobie whisky z Islay. Krzysztof

    Whisky

    Johnnie Walker Sweet Peat | 0,5L | 40,8% 500 ml

    1L = 339,98 zł
    169,99 zł
    1L = 339,98 zł
  6. Whisky

    Akashi Japanese Meisei Whisky | 0,5L | 40% 500 ml

    1L = 339,98 zł
    169,99 zł
    1L = 339,98 zł
  7. Koniak

    Martell Blue Swift koniak | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 414,27 zł
    -15% przy min. 2 szt.
    289,99 zł
    1L = 414,27 zł
  8. Brandy

    Torres Jaime | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 614,27 zł
    -15% przy min. 2 szt.
    429,99 zł
    1L = 614,27 zł
  9. Spirit drink

    Torres Spiced | 0,7L | 35% 700 ml

    1L = 114,27 zł
    79,99 zł
    1L = 114,27 zł
  10. Ocena:
    4.6 (34 opinie)
    White Walker by Johnnie Walker | 0,7L | 41,7%

    Ocena

    Brakował mi do kolekcji i LIDL stanął na wysokości zadania! Chyba obecnie jedyny sklep (nawet wśród sklepów specjalistycznych - out of stock) w którym można kupić Białego Johnnie ;) Dawid

    Whisky

    White Walker by Johnnie Walker | 0,7L | 41,7% 700 ml

    1L = 257,13 zł
    179,99 zł
    1L = 257,13 zł
na stronę