Witaj na WinnicaLidla.pl
serwisie z szerokim wyborem napojów alkoholowych.

Czy masz już ukończone 18 lat?
KONIECZNE ZAZNACZENIE
Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych.
*Pole wymagane
Zapisz się do naszego newslettera
i zdobądź
kod rabatowy 20 zł
za jednorazową rezerwację
za minimalną kwotę 200 zł*
*Kodu rabatowego nie można łączyć z promocjami w serwisie winnicalidla.pl
Zimowe mocne - strona 4

Zimowe mocne - strona 4

Wybrane alkohole z rabatem -25% na co drugą, najtańszą sztukę. Miksuj dowolnie!

 

Termin obowiązywania promocji na stronie: 04-16.01.2024 do godziny 23:59

Lista produktów dostępna na: https://winnicalidla.pl/zimowe-mocne.html

Zobacz jako Siatka Lista

198 produktów

  1. Black Bottle Whisky 10YO | Kartonik | 0,7L |40 %
    Po prawie 20 latach, producent Distell przedstawia nam nową limitowaną edycję whisky Black Bottle. Black Bottle 10 Yo dojrzewa przez 10 lat w beczkach z amerykańskiego dębu przynosząc nam charakterystyczny dymny charakter wyspy Islay. Whisky pachnie miodem, owocami, wanilią oraz subtelnym dymem w tl...

    Whisky

    Black Bottle Whisky 10YO | Kartonik | 0,7L |40 % 700 ml

    1L = 257,13 zł
    179,99 zł
    1L = 257,13 zł
  2. Ocena:
    4.25 (4 opinie)
    Whisky Old Perth 12YO | 0,7L | 46%

    Ocena

    Rubinowy kolor zachęca do spróbowania. W zapachu czuć sherry i trochę wanilii. W smaku znowu czuć sporo sherry trochę słodyczy. Żona jest nią zachwycona. Ogólnie to solidna whisky trochę mało złożona a finisz niezbyt długi. Dał bym 4,5 gwiazdki. Paweł

    Whisky

    Whisky Old Perth 12YO | 0,7L | 46% 700 ml

    1L = 378,56 zł
    -15% przy min. 2 szt.
    264,99 zł
    1L = 378,56 zł
  3. Ocena:
    3 (1 opinia)
    Kilbeggan Triple Cask Whiskey | 0,7L | 43%
    Kilbeggan to whiskey, która wytwarzana jest w hrabstwie Louth w Irlandii. Dojrzewa i leżakuje w trzech różnych rodzajach beczek z dębu amerykańskiego oraz tych po bourbonie i sherry pedro ximenez. Produkowana jest przy użyciu zacieru z kukurydzy, który nadaje jej delikatnego, karmelowo-miodowego sm...

    Whisky

    Kilbeggan Triple Cask Whiskey | 0,7L | 43% 700 ml

    1L = 257,13 zł
    179,99 zł
    1L = 257,13 zł
  4. The Dubliner Master Distiller's Reserve Irish Whiskey | 0,7L | 42%
    Interpretacja irlandzkiej whiskey blendowanej przygotowana przez Darryla McNally’ego, cenionego na świecie Master Distillera. Do produkcji The Dubliner Master Distiller’s Reserve użyto wyłącznie najlepszych blendów whiskey typu single malt oraz irlandzkich whiskey zbożowych (10 proc. Irlandzka whisk...

    Whisky

    The Dubliner Master Distiller's Reserve Irish Whiskey | 0,7L | 42% 700 ml

    1L = 199,99 zł
    139,99 zł
    1L = 199,99 zł
  5. Whisky

    Berry Bros Speyside | 0,7L | 44,2% 700 ml

    1L = 285,70 zł
    199,99 zł
    1L = 285,70 zł
  6. Berry Bros Peated Cask | 0,7L | 44,2%
    Whisky Peated Cask to ukłon w stronę historii, kiedy niemalże wszystkie destylarnie stosowały torf do osuszania słodu jęczmiennego. Delikatny aromat ogniska, grillowanego mięsa, zintegrowany z bukietem owoców sadu i słodyczą toffi i miodu.

    Whisky

    Berry Bros Peated Cask | 0,7L | 44,2% 700 ml

    1L = 285,70 zł
    199,99 zł
    1L = 285,70 zł
  7. Ocena:
    3 (2 opinie)
    Berry Bros Islay Reserve | 0,7L | 44,2%
    Whisky Islay Reserve pochodzi z kultowej szkockiej wyspy, znanej z produkcji whisky o mocno dymnych aromatach. Aromat smoły, tlącego się drewna, popiołu, oraz słodycz przeplatana nutami owocowymi. Bogata, kremowa konsystencja.

    Whisky

    Berry Bros Islay Reserve | 0,7L | 44,2% 700 ml

    1L = 285,70 zł
    199,99 zł
    1L = 285,70 zł
  8. Rebel Bourbon Tawny Port Finish | 0,7L | 45%
    Firma Lux Row Distillers ogłosiła wprowadzenie na rynek trzeciej limitowanej edycji produktu do wykańczania beczek Rebel Yell, które będzie dostępne wyłącznie w Wielkiej Brytanii i wybranych rynkach europejskich.Rebel Bourbon Tawny Port Finish (45% ABV) to Kentucky Straight Bourbon, który był leżako...

    Whisky

    Rebel Bourbon Tawny Port Finish | 0,7L | 45% 700 ml

    1L = 285,70 zł
    199,99 zł
    1L = 285,70 zł
  9. Whisky

    Gladstone American Oak Front | 0,7L | 41% 700 ml

    1L = 228,56 zł
    159,99 zł
    1L = 228,56 zł
  10. Ocena:
    4.5 (4 opinie)
    Michter s US*1 Small Batch B. | 0,7 L | 45,7%

    Ocena

    Bardzo dobry bourbon. Wyśmienity w głębokim i aksamitnym smaku, który powolutku rozchodzi się po całych ustach. Pomimo mocy nie daje złego posmaku dominacji alkoholu. Pije się go z każdą szklaneczką łagodniej i smakuje nowe dochodzące słodkie nuty wanilii i ostrych przypraw. Jest doskonałym towarzyszem długich rozmów i krótkich nocy :) Przemysław

    Whisky

    Michter s US*1 Small Batch B. | 0,7 L | 45,7% 700 ml

    1L = 428,56 zł
    299,99 zł
    1L = 428,56 zł