Witaj na WinnicaLidla.pl
serwisie z szerokim wyborem napojów alkoholowych.

Czy masz już ukończone 18 lat?
KONIECZNE ZAZNACZENIE
Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych.
*Pole wymagane
Zapisz się do naszego newslettera
i zdobądź
kod rabatowy 20 zł
za jednorazową rezerwację
za minimalną kwotę 200 zł*
*Kodu rabatowego nie można łączyć z promocjami w serwisie winnicalidla.pl
Zimowe mocne - strona 6

Zimowe mocne - strona 6

Wybrane alkohole z rabatem -25% na co drugą, najtańszą sztukę. Miksuj dowolnie!

 

Termin obowiązywania promocji na stronie: 04-16.01.2024 do godziny 23:59

Lista produktów dostępna na: https://winnicalidla.pl/zimowe-mocne.html

Zobacz jako Siatka Lista

198 produktów

  1. Ocena:
    4.55 (30 opinii)
    Torres 15YO Brandy | 0,7L | 40%

    Ocena

    Brendy o mocno bursztynowym kolorze. Aromat orzechowo - kawowo - waniliowy, trochę balsamiczny. Bukiet słodki, przyjemny, atłasowy następnie oleisty z długim pieprznym finiszem. Bartłomiej

    Brandy

    Torres 15YO Brandy | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 199,99 zł
    -15% przy min. 2 szt.
    139,99 zł
    1L = 199,99 zł
  2. Ocena:
    4.25 (22 opinie)
    Islay Mist 12 YO Whisky |0,7L | 40%

    Ocena

    Zaskakująco dobry blend. Nie znałem tej marki i kupiłem w ciemno, ale się nie zawiodłem. Dobra relacja ceny do jakości, choć warto pamiętać, że za niewiele więcej można mieć singla. Paweł

    Whisky

    Islay Mist 12 YO Whisky |0,7L | 40% 700 ml

    1L = 228,56 zł
    159,99 zł
    1L = 228,56 zł
  3. Ocena:
    4.25 (11 opinii)
    Gautier VS Koniak | 0,7L | 40%

    Ocena

    Delikatny aromat suszonych gruszek z morelami, łagodne akcenty waniliowo-mlecznego deseru. Zachowany wytrawny smak. Doskonały solo lub z dobrym espresso z lodami lub innym deserem. Piotr

    Koniak

    Gautier VS Koniak | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 214,27 zł
    149,99 zł
    1L = 214,27 zł
  4. Koniak

    Martell VSOP koniak | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 342,84 zł
    239,99 zł
    1L = 342,84 zł
na stronę