Witaj na WinnicaLidla.pl
serwisie z szerokim wyborem napojów alkoholowych.

Czy masz już ukończone 18 lat?
KONIECZNE ZAZNACZENIE
Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych.
*Pole wymagane
Zapisz się do naszego newslettera
i zdobądź
kod rabatowy 20 zł
za jednorazową rezerwację
za minimalną kwotę 200 zł*
*Kodu rabatowego nie można łączyć z promocjami w serwisie winnicalidla.pl
Szkocka - strona 11

Szkocka - strona 11

 

Sprawdź prawie 400 najlepszych whisky... prosto ze Szkocji!

Zobacz jako Siatka Lista

515 produktów

  1. Balblair 25YO Whisky | 0,7L | 46%
    Balblair 25YO - Przez ćwierć wieku ten rzadki single malt rozwijał się i łagodniał, stając się koncentratem treści, pełni i pobłażliwym, przepełnionym ciemna intensywnością czekoladowej praliny i przypraw. Aromaty przejrzałych owoców pestkowca, wskazują na niezwykle długie, ale delikatne dojrzewani...

    Whisky

    Balblair 25YO Whisky | 0,7L | 46% 700 ml

    1L = 3 271,41 zł
    2 289,99 zł
    1L = 3 271,41 zł
  2. anCnoc Whisky 18-letnia | 0,7L | 46%
    Ancnoc 18YO - Whisky Ancnoc 18YO pozwala delektować się bogactwem aromatów whisky Ancnoc. Butelkowana w naturalnej formie bez filtracji na zimno i bez dodatku karmelu. Dojrzewanie: beczki pierwszego i drugiego napełnienia po Bourbonie, z ostatnim etapem w beczkach po hiszpańskim sherry, użytych po ...

    Whisky

    anCnoc Whisky 18-letnia | 0,7L | 46% 700 ml

    1L = 685,70 zł
    479,99 zł
    1L = 685,70 zł
  3. Whisky

    Old Pulteney 18YO Whisky | 0,7L | 46% 700 ml

    1L = 907,13 zł
    634,99 zł
    1L = 907,13 zł
  4. Ostatnie Sztuki
    Bruichladdich Black Art, 09.1 29-letnia | 0,7L | 44,1%
    W erze, w której wydajność przedkładano nad jakość, destylarnia Bruichladdich była uważana za nieodwracalnie staromodną. Bruichladdich Black Art 9. pochodzi z rocznika 1992 - został wyprodukowany przed zamknięciem w 1994 roku co stanowi o...

    Whisky

    Bruichladdich Black Art, 09.1 29-letnia | 0,7L | 44,1% 700 ml

    1L = 2 785,70 zł
    1 949,99 zł
    1L = 2 785,70 zł
  5. Whisky

    Berry Bros Speyside | 0,7L | 44,2% 700 ml

    1L = 285,70 zł
    199,99 zł
    1L = 285,70 zł
  6. Berry Bros Peated Cask | 0,7L | 44,2%
    Whisky Peated Cask to ukłon w stronę historii, kiedy niemalże wszystkie destylarnie stosowały torf do osuszania słodu jęczmiennego. Delikatny aromat ogniska, grillowanego mięsa, zintegrowany z bukietem owoców sadu i słodyczą toffi i miodu.

    Whisky

    Berry Bros Peated Cask | 0,7L | 44,2% 700 ml

    1L = 285,70 zł
    199,99 zł
    1L = 285,70 zł
  7. Ocena:
    3 (2 opinie)
    Berry Bros Islay Reserve | 0,7L | 44,2%
    Whisky Islay Reserve pochodzi z kultowej szkockiej wyspy, znanej z produkcji whisky o mocno dymnych aromatach. Aromat smoły, tlącego się drewna, popiołu, oraz słodycz przeplatana nutami owocowymi. Bogata, kremowa konsystencja.

    Whisky

    Berry Bros Islay Reserve | 0,7L | 44,2% 700 ml

    1L = 285,70 zł
    199,99 zł
    1L = 285,70 zł
  8. Cragganmore Distillers Edition 2020 Whisky | 0,7L | 40%
    W nosie łagodna i słodowa, z owocowym akcentem. Zapach lekki, ale jednocześnie pełny. W smaku słodycz, z dymnymi i owocowymi niuansami. Bardzo dobrze zbalansowana. Słodycz owoców, wytrawność dębiny, oraz dym.

    Whisky

    Cragganmore Distillers Edition 2020 Whisky | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 571,41 zł
    399,99 zł
    1L = 571,41 zł
  9. Highland Park 18YO | 0,7L | 43%
    Highland Park to whisky typu Single Malt produkowana od 1798 roku w jednej z najstarszych destylarni, położonej na wyspie Mainland w archipelagu Orkadów - najdalej na północ wysuniętym regionie Szkocji, który przez wieki znajdował się pod panowaniem Wikingów. Highland Park jest jedyną destylarnią gd...

    Whisky

    Highland Park 18YO | 0,7L | 43% 700 ml

    1L = 1 042,84 zł
    729,99 zł
    1L = 1 042,84 zł
  10. Whisky

    Gladstone American Oak Front | 0,7L | 41% 700 ml

    1L = 228,56 zł
    159,99 zł
    1L = 228,56 zł
  11. Ocena:
    3 (1 opinia)
    Johnnie Walker Blue Label + 2 szklanki | Zestaw | 0,7L | 40%
    Johnnie Walker Blue Label to niekwestionowany szczyt kunsztu kupażowania. Ten zestaw łączy w sobie legendarną whisky z dwoma szklankami, których kształt został zaprojektowany tak, aby w pełni koncentrować bogaty bukiet aromatów. To idealna propozycja na prezent, celebrująca wyjątkowe chwile i sukce...

    Whisky

    Johnnie Walker Blue Label + 2 szklanki | Zestaw | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 1 499,99 zł
    1 049,99 zł
    1L = 1 499,99 zł