Witaj na WinnicaLidla.pl
serwisie z szerokim wyborem napojów alkoholowych.

Czy masz już ukończone 18 lat?
KONIECZNE ZAZNACZENIE
Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych.
*Pole wymagane
Zapisz się do naszego newslettera
i zdobądź
kod rabatowy 20 zł
za jednorazową rezerwację
za minimalną kwotę 200 zł*
*Kodu rabatowego nie można łączyć z promocjami w serwisie winnicalidla.pl
Szkocka - strona 10

Szkocka - strona 10

 

Sprawdź prawie 400 najlepszych whisky... prosto ze Szkocji!

Zobacz jako Siatka Lista

515 produktów

  1. The Glenlivet Spectra whisky | Zestaw | 3x0,2L | 40%
    Po sukcesie poprzednich edycji – Cipher i Code, nadszedł czas na kolejne wielkie wyzwanie. Nowa tajemnicza edycja limitowana jest nie lada sprawdzianem dla zmysłów nawet najbardziej doświadczonych koneserów whisky. The Glenlivet Spectra to kwintesencja wyjątkowego smaku The Glenlivet w trzech zaskak...

    Whisky

    The Glenlivet Spectra whisky | Zestaw | 3x0,2L | 40% 3x 200 ml

    1L = 666,65 zł
    399,99 zł
    1L = 666,65 zł
  2. Glenfiddich Grande Couronne Cognac Cask 26YO |0,7 L| 43,8 %
    Glenfiddich Grande Couronne jest uosobieniem luksusu i niezapomnianych chwil. Ten wyjątkowy wariant jest stworzony do celebracji najbardziej wyjątkowych i majestatycznych momentów, stąd hasło „ukoronuj okazję”. Sama nazwa oznacza francuską koronę, która jest obietnicą nadchodzącej przyjemności. Serc...

    Whisky

    Glenfiddich Grande Couronne Cognac Cask 26YO |0,7 L| 43,8 % 700 ml

    1L = 3 571,41 zł
    2 499,99 zł
    1L = 3 571,41 zł
  3. Whisky Picti Tribe | 0,7L | 46%
    Islay Boys wypuścili dwie nowe whisky single malt, nawiązujące do historii Szkocji z okresu II-IX wiek, kiedy ziemiami władali Piktowie. Były to plemiona, które nie nosiły ubrań, za to ciała były wytatuowane, a Piktowie byli na tyle groźni i agresywni, że w II wieku okupujący ziemie Anglii Rzymianie...

    Whisky

    Whisky Picti Tribe | 0,7L | 46% 700 ml

    1L = 328,56 zł
    -15% przy min. 2 szt.
    229,99 zł
    1L = 328,56 zł
  4. Ocena:
    4.8 (20 opinii)
    Whisky Benromach 10YO | 0,7L | 43%

    Ocena

    Świetna butelka w swojej kategorii cenowej. Złożona i wielowarstwowa, rozwija się z czasem. Aromat cydru, cytrusów, owoców leśnych, lekki torf. W smaku lekka słodycz, gorzka czekolada, czerwone owoce, dżem z owoców leśnych, wanilia i delikatny orzech, na końcu z tyłu troszkę pieprzonosci, dymu i mokrego tytoniu. W cenie poniżej 200 brać bez zastanowienia! Marcin

    Whisky

    Whisky Benromach 10YO | 0,7L | 43% 700 ml

    1L = 285,70 zł
    -15% przy min. 2 szt.
    199,99 zł
    1L = 285,70 zł
  5. Strathmill 12YO | 0,7L | 43%
    Strathmill 12YO to część kolekcji szkockich single malt "Flora&Fauna", która w głębokiej barwie bursztynu skrywa dominujące nuty wanili, owoców i czekolady. To oficjalny bottling z destylarni, która główne komponety przeznacza do składania whisky J&B.

    Whisky

    Strathmill 12YO | 0,7L | 43% 700 ml

    1L = 407,13 zł
    284,99 zł
    1L = 407,13 zł
  6. Whisky

    Mannochmore 12YO | 0,7L | 43% 700 ml

    1L = 441,41 zł
    308,99 zł
    1L = 441,41 zł
  7. Whisky

    Inchgower 14 YO | 0,7L | 43% 700 ml

    1L = 421,41 zł
    294,99 zł
    1L = 421,41 zł
  8. Glenlossie 10YO | 0,7L | 43%
    Glenlossie 10YO to część kolekcji szkockich single malt "Fauna&Flora". Bardzo delikatna i łagodna. Posiada nuty kwiatowe i herbaciane, które przyjemnie komponują się delikatną słodową nutą i dębiną w finiszu.

    Whisky

    Glenlossie 10YO | 0,7L | 43% 700 ml

    1L = 457,13 zł
    319,99 zł
    1L = 457,13 zł
  9. Whisky

    Dailuaine 16YO | 0,7L | 43% 700 ml

    1L = 542,84 zł
    379,99 zł
    1L = 542,84 zł
  10. Whisky

    Blair Athol 12YO | 0,7L | 43% 700 ml

    1L = 457,13 zł
    -15% przy min. 2 szt.
    319,99 zł
    1L = 457,13 zł
  11. Auchroisk 10YO | 0,7L | 43%
    Auchroisk 10YO to element kolekcji szkockich single malt "Fauna & Flora". Ta lekka i delikatna whisky single malt charakteryzuje się zbalansowanym finiszem oraz w dominującymi nutami maślanymi, cytrusów, dębiny a także trawy cytrynowej.

    Whisky

    Auchroisk 10YO | 0,7L | 43% 700 ml

    1L = 441,41 zł
    308,99 zł
    1L = 441,41 zł
  12. Johnnie Walker Blue Label Year of the Ox | 0,7L | 40%
    Limitowana edycja Johnnie Walker Blue Label Chinese New Year Rok Wołu . Wersja z 2021 roku została stworzona by uczcić Chiński Nowy Rok pod znakiem Wołu, oddając mu hołd jako symbolowi dobrobytu i wzrostu. Whisky Johnnie Walker Blue Label jest uznawana za doskonały blend. Ta niepowtarzalna szkocka j...

    Whisky

    Johnnie Walker Blue Label Year of the Ox | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 2 071,41 zł
    1 449,99 zł
    1L = 2 071,41 zł
  13. Benriach Malting Season | 0,7L | 47,8%
    Szacunek dla tradycyjnych metod tworzenia od lat wyróżnia destylarnię Benriach. Przedstawiamy limitowaną edycję Benriach Malting Season. Ta niezwykła Speyside Single Malt tworzona jest w 100% ze słodu jęczmiennego wytwarzanego w historycznej słodowni n...

    Whisky

    Benriach Malting Season | 0,7L | 47,8% 700 ml

    1L = 642,84 zł
    449,99 zł
    1L = 642,84 zł
  14. Ocena:
    4.55 (7 opinii)
    Auchentoshan Three Wood | 0,7L | 40%

    Ocena

    Burbon, Oloroso i PX. Tak jak piszą, tak jest. Mój jeden z ulubionych trunków potrójnej destylacji. Jak ktoś lubi czekoladowy burbon że słodką wiśnią to polecam. Adrian

    Whisky

    Auchentoshan Three Wood | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 385,70 zł
    -15% przy min. 2 szt.
    269,99 zł
    1L = 385,70 zł
  15. Càrn Mòr Strictly Limited Mortlach | 0,7L | 47,5%
    Càrn Mòr Strictly Limited Mortlach to whisky powstała z myślą o klientach rozpoczynających przygodę z whisky typu single malt. Pod etykietą whisky z Mortlach kryje się batch (vatting) 1-2 beczek, zabutelkowany z mocą 47,5%, w naturalnym kolorze i bez filtracji. Założeniem każdej kolejnej edycji w se...

    Whisky

    Càrn Mòr Strictly Limited Mortlach | 0,7L | 47,5% 700 ml

    1L = 671,41 zł
    469,99 zł
    1L = 671,41 zł