Witaj na WinnicaLidla.pl
serwisie z szerokim wyborem napojów alkoholowych.

Czy masz już ukończone 18 lat?
KONIECZNE ZAZNACZENIE
Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych.
*Pole wymagane
Zapisz się do naszego newslettera
i zdobądź
kod rabatowy 20 zł
za jednorazową rezerwację
za minimalną kwotę 200 zł*
*Kodu rabatowego nie można łączyć z promocjami w serwisie winnicalidla.pl
Szkocka

Szkocka

 

Sprawdź prawie 400 najlepszych whisky... prosto ze Szkocji!

Zobacz jako Siatka Lista

515 produktów

  1. Glenmorangie The Lasanta 15yo | 0,7L | 43%
    Glenmorangie Lasanta 15YO to szkocka whisky single malt z regionu Highlands, dojrzewająca przez 15 lat. Destylat najpierw leżakuje w beczkach po bourbonie z amerykańskiego dębu, a następnie jest finiszowany w beczkach po sherry Oloroso i Pedro Ximénez, co nadaje mu bogaty, słodko-korzenny charakter....

    Whisky

    Glenmorangie The Lasanta 15yo | 0,7L | 43% 700ml

    1L = 499,99 zł
    349,99 zł
    1L = 499,99 zł
  2. Glenmorangie Calvados Cask Finish​ 12yo | 0,7L| 46%
    Glenmorangie odkrywa pierwszą 12-letnią whisky dojrzewającą w beczkach po Calvadosie. Wyjątkowo owocowa i kwiatowa whisky to najnowsze wydanie z serii Barrel Select.​ Glenmorangie Calvados Cask Finish jest piątym wydaniem w serii Barrel Select Release, na łamach której destylarnia eksploruje gamę a...

    Whisky

    Glenmorangie Calvados Cask Finish​ 12yo | 0,7L| 46% 700ml

    1L = 499,99 zł
    349,99 zł
    1L = 499,99 zł
  3. Aberlour 14 YO +2 szklanki | 0,7L | 40%
    Produkowany w małych partiach, jest wyrazem kunsztu i doświadczenia jego twórców. Jęczmień pozyskiwany z lokalnych pól, czysta woda źródlana Birkenbush, techniki produkcji mistrza destylatora Graeme Cruikshanka opracowane tak, aby uzyskać charakterystyczny smak o nutach czarnej porzeczki. ...

    Whisky

    Aberlour 14 YO +2 szklanki | 0,7L | 40% 700ml

    1L = 457,13 zł
    319,99 zł
    1L = 457,13 zł
  4. Glenlivet 12 YO Provence Edition | 0,7L | 40%
    The Glenlivet 12 Years Provence Edition to limitowana 12-letnia whisky single malt, finiszowana w wybranych beczkach po winie oraz cennych beczkach po winie cru classé z Prowansji, która łączy klasyczną gładkość The Glenlivet z delikatnie owocowym i świeżym charakterem. Odnajdziesz w niej subtelne n...

    Whisky

    Glenlivet 12 YO Provence Edition | 0,7L | 40% 700ml

    1L = 314,27 zł
    219,99 zł
    1L = 314,27 zł
  5. Chivas Regal 16YO Charles Leclerc Whisky | 0,7 L | 40%
    Chivas Regal 16 YO x Charles Leclerc to limitowana edycja stworzona dla prawdziwych koneserów - wyjątkowa whisky inspirowana drogą do sukcesu i nieustanną ambicją.Łączy wyselekcjonowane single malty dojrzewające w beczkach po sherry, oferując bogaty cha...

    Whisky

    Chivas Regal 16YO Charles Leclerc Whisky | 0,7 L | 40% 700ml

    1L = 442,84 zł
    309,99 zł
    1L = 442,84 zł
  6. Cardhu 12YO Single Malt Scotch Whisky | 0,7L | 40%
    Whisky Single Malt o kuszącym, intensywnym aromacie gruszki silnie połączonym z wrzosem i nutami orzecha zanurzonego w miodzie. Dodatek odrobiny wody w czasie serwowania, utrzymuje harmonię i łagodzi intensywność, co pozwala uwolnić się zapachom słodu oraz delikatnym aromatom wrzosowiska i dymu. ...

    Whisky

    Cardhu 12YO Single Malt Scotch Whisky | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 257,13 zł
    -15% przy min. 2 szt.
    179,99 zł
    1L = 257,13 zł
  7. Jack Daniel's Single Barrel 100 Proof 50° | 0,75 L
    Premium whiskey typu Tennessee, pochodząca z jednej, starannie wyselekcjonowanej beczki (tzw. single barrel), co nadaje każdej butelce unikalny charakter. Wyróżnia się wyższą mocą alkoholu (50%), dzięki czemu oferuje bardziej intensywny i pełny smak niż standardowe wersje. W aromacie dominują nuty d...

    Whisky

    Jack Daniel's Single Barrel 100 Proof 50° | 0,75 L 750 ml

    1L = 346,65 zł
    259,99 zł
    1L = 346,65 zł
  8. Tamnavulin White Wine Cask | 0,7L | 40%
    Szkocka whisky słodowa produkowana w regionie Speyside, leżakowana w beczkach po białym winie Sauvignon Blanc, dzięki czemu uzyskuje delikatny aromat z wyczuwalną nutą owoców sadu, cytrusów i wanilii

    Whisky

    Tamnavulin White Wine Cask | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 199,99 zł
    -15% przy min. 2 szt.
    139,99 zł
    1L = 199,99 zł
  9. Tamnavulin Port Cask Edition | 0,7L | 40%
    Whisky single malt o wysokiej jakości, która dojrzewa w dwóch rodzajach beczek. Łącząc w ten sposób dwa profile smakowe, otrzymujemy jedną łagodną, słodką i owocową kompozycję. Aby podkreślić te aromaty, Tamnavulin Port Cask Edition została dodatkowo wzbogacona dojrzewaniem w beczkach po Tawny Porto...

    Whisky

    Tamnavulin Port Cask Edition | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 171,41 zł
    119,99 zł
    1L = 171,41 zł
  10. Jura The Paps 19YO Whisky| 0,7L | 45,6%
    Whisky nosząca tę nazwę została stworzona tak, by była równie imponująca jak same szczyty The Paps. Ta 19-letnia whisky single malt z wyspy Jura dojrzewa najpierw w beczkach z amerykańskiego białego dębu, w których wcześniej leżakował bourbon, a następnie finiszuje w beczkach, w których wcześniej pr...

    Whisky

    Jura The Paps 19YO Whisky| 0,7L | 45,6% 700 ml

    1L = 414,27 zł
    289,99 zł
    1L = 414,27 zł
  11. Jura 16 YO Perspective no. 01 | 0,7L | 46,5%
    Nowa seria „Perspectives” destylarni Jura podkreśla elementy złożonego charakteru destylarni, eksponując i wzmacniając owocowy i zrównoważony styl marki. Perspective No. 01 to migawka oddająca ducha wyspy Jura. Trunek ten, powstały w wyniku połączenia beczek po bourbonie i beczek po sherry, podkreśl...

    Whisky

    Jura 16 YO Perspective no. 01 | 0,7L | 46,5% 700 ml

    1L = 542,84 zł
    379,99 zł
    1L = 542,84 zł
  12. Jura 14YO 40% | 0,7L | 40%
    Whisky ta dojrzewała w beczkach po bourbonie oraz amerykańskiej whisky żytniej , dzięki czemu jest łagodna i przyjemna w smaku, doskonale przywodząc na myśl długie letnie dni na wyspie Jura. Whisky ta jest wytwarzana w niezwykle wysokich alembikach i początkowo dojrzewa w beczkach z amerykańskiego b...

    Whisky

    Jura 14YO 40% | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 285,70 zł
    199,99 zł
    1L = 285,70 zł
  13. Fettercairn 12YO Whisky  | 0,7L | 40%
    Fettercairn 12 Year Old to prawdziwa esencja smaku destylarni w regionie Highland. To idealny wstęp do smaków tworzonych w naszej destylarni. Leżakowana wyłącznie w beczkach po bourbonie, aby podkreślić tropikalny styl, który jest znakiem rozpoznawczym destylarni

    Whisky

    Fettercairn 12YO Whisky | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 328,56 zł
    229,99 zł
    1L = 328,56 zł
  14. Dalmore Cigar Malt Reserve Whisky| 0,7L | 44%
    Idealny towarzysz najlepszych cygar – ta whisky single malt dojrzewa w beczkach z amerykańskiego dębu białego po bourbonie, beczkach po sherry Matusalem Oloroso oraz po winie Cabernet Sauvignon Pod czujnym okiem naszego Master Distillera, destylat początkowo dojrzewa w beczkach z amerykańskiego dębu...

    Whisky

    Dalmore Cigar Malt Reserve Whisky| 0,7L | 44% 700 ml

    1L = 799,99 zł
    559,99 zł
    1L = 799,99 zł
  15. Dalmore Port Wood Reserve Whisky | 0,7L | 46,5%
    Wyjątkowo gładki i urzekający single malt, dojrzewający w beczkach z amerykańskiego dębu białego po bourbonie oraz w beczkach po wiekowym Tawny Port. Pod czujnym okiem naszego Master Distillera, destylat początkowo dojrzewa w najlepszych beczkach z amerykańskiego dębu białego po bourbonie. Nadaje mu...

    Whisky

    Dalmore Port Wood Reserve Whisky | 0,7L | 46,5% 700 ml

    1L = 514,27 zł
    -15% przy min. 2 szt.
    359,99 zł
    1L = 514,27 zł
  16. Whisky

    Dalmore 15YO Whisky | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 799,99 zł
    559,99 zł
    1L = 799,99 zł
  17. Dalmore 12YO Sherry Cask Select Whisky | 0,7L | 43%
    Whisky poddana pełnemu procesowi finiszowania w naszej autorskiej kompozycji beczek po sherry Oloroso i Pedro Ximenez, co gwarantuje podwójnie intensywny aromat i smak. Wyższa moc butelkowania (w porównaniu do 12YO) uwalnia bogactwo słodkich owoców oraz głębokie, korzenne nuty.

    Whisky

    Dalmore 12YO Sherry Cask Select Whisky | 0,7L | 43% 700 ml

    1L = 514,27 zł
    -15% przy min. 2 szt.
    359,99 zł
    1L = 514,27 zł
  18. Whisky

    Dalmore 12YO Whisky | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 428,56 zł
    299,99 zł
    1L = 428,56 zł
  19. Laphroaig Select Whisky + szklanka | 0,7L | 40%
    Laphroaig Oak Select to propozycja dla fanów whisky ceniących niebanalne smaki. Jest to single malt starzony w beczkach po bourbonie oraz beczkach po sherry Pedro Ximenez i sherry Oloroso, a także w beczkach ze świeżego dębu amerykańskiego. Charakteryzuje się intensywnym dymno-torfowym, morskim arom...

    Whisky

    Laphroaig Select Whisky + szklanka | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 257,13 zł
    -15% przy min. 2 szt.
    179,99 zł
    1L = 257,13 zł
  20. Glen Garioch 12YO Whisky | 0,7L | 48%
    Starzona 12 lat w beczkach bo bourbonie i sherry jest świetnym przykładem jak kremowe i pełne zbożowej słodyczy są whisky z destylarni Glengarioch na wschodzie Szkocji. Ten dwunastoletni single malt bogaty jest w aromaty brzoskwini oraz słodowanego jęczmienia. Smakowo dominują tu akcenty dębowej sło...

    Whisky

    Glen Garioch 12YO Whisky | 0,7L | 48% 700 ml

    1L = 328,56 zł
    229,99 zł
    1L = 328,56 zł
  21. Bowmore 12YO Whisky | 0,7L | 40%
    12-sto letni Bowmore (Bowmore 12 YO) to kompleksowa i jednocześnie doskonale wyważona whisky charakteryzująca się niebanalnym połączeniem smaku dymu torfowego i miodu z aromatem skórki cytrynowej. Od lat cieszy się ona uznaniem wśród krytyków. Odzwierciedla ona surowy charakter miejsca, w którym pow...

    Whisky

    Bowmore 12YO Whisky | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 285,70 zł
    -15% przy min. 2 szt.
    199,99 zł
    1L = 285,70 zł
  22. Auchentoshan 12 + 2 szklanki gratis | 0,7L | 40%
    Auchentoschan 12 Years Old, to przyjemnie łagodny smak, z bogactwem nut wydobywanych w procesie leżakowania w beczkach po bourbonie oraz sherry Oloroso. Ten 12-letni single malt posiada kuszący aromat prażonych migdałów, karmelizowanego toffi i charakterystyczny, gładki smak. Finisz oferuje imbirowy...

    Whisky

    Auchentoshan 12 + 2 szklanki gratis | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 199,99 zł
    139,99 zł
    1L = 199,99 zł
  23. The Balvenie Doublewood 12 YO (Victo Ngai)  | 0,7L | 40%
    Do współpracy zaprosiliśmy wyjątkową artystkę, która zaprojektowała limitowane opakowanie inspirowane czasem wiosny i nowych początków. Klasyk The Balvenie, Doublewood 12 YO, w odświeżonej, nowej odsłonie, idealnej na nadchodzące okazje prezentowe.

    Whisky

    The Balvenie Doublewood 12 YO (Victo Ngai) | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 371,41 zł
    -15% przy min. 2 szt.
    259,99 zł
    1L = 371,41 zł
  24. The Glenlivet Caribbean Reserve | 0,7 L
    Słodki, tropikalny akcent w kolekcji The Glenlivet. Aby stworzyć tę wyjątkową whisky, nasi twórcy zakończyli proces dojrzewania części whisky w beczkach, które wcześniej zawierały karaibski rum. Efektem jest gładka, słodka whisky, doskonała do delektowania się zarówno w orzeźwiających drinkach, ...

    Whisky

    The Glenlivet Caribbean Reserve | 0,7 L 700 ml

    1L = 164,27 zł
    114,99 zł
    1L = 164,27 zł
  25. Glenfiddich 15 YO Festive | 0,7L | 40%
    Limitowana kolekcja opakowań Glenfiddich, zaprojektowana we współpracy z uznanym artystą Raku Inoue, łączy ducha marki z majestatem natury. Charakterystyczny styl Raku ożywia ikonę jelenia, tworząc unikalne projekty na świąteczny czas

    Whisky

    Glenfiddich 15 YO Festive | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 385,70 zł
    269,99 zł
    1L = 385,70 zł
  26. Glenfiddich 12 YO Festive | 0,7L | 40%
    Limitowana kolekcja opakowań Glenfiddich, zaprojektowana we współpracy z uznanym artystą Raku Inoue, łączy ducha marki z majestatem natury. Charakterystyczny styl Raku ożywia ikonę jelenia, tworząc unikalne projekty na świąteczny czas

    Whisky

    Glenfiddich 12 YO Festive | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 257,13 zł
    -15% przy min. 2 szt.
    179,99 zł
    1L = 257,13 zł
  27. Miler Craigellachie 11 YO 1st fill Ribera del Duero Whisky | 0,7L | 56,1%
    Szkocka whisky słodowa (ang. single malt) typu single cask (z pojedynczej beczki) z cenionej wśród koneserów destylarni Craigellachie z regionu Speyside w Szkocji, leżakowana w beczce po hiszpańskim winie z prestiżowego regionu Ribera del Duero. Po 11 latach leżakowania destylat zabutelkowano w mocy...

    Whisky

    Miler Craigellachie 11 YO 1st fill Ribera del Duero Whisky | 0,7L | 56,1% 700 ml

    1L = 785,70 zł
    549,99 zł
    1L = 785,70 zł
  28. Miler Blair Athol 14 YO 1st fill Fino Sherry Whisky | 0,7L | 58,7%
    Szkocka whisky słodowa (ang. single malt) typu single cask (z pojedynczej beczki) z cenionej wśród koneserów destylarni Blair Athol z regionu Highlands w Szkocji, leżakowana w beczce po hiszpańskim winie wzmacnianym Fino Sherry. Po 14 latach leżakowania destylat zabutelkowano w mocy beczki (ang. cas...

    Whisky

    Miler Blair Athol 14 YO 1st fill Fino Sherry Whisky | 0,7L | 58,7% 700 ml

    1L = 785,70 zł
    549,99 zł
    1L = 785,70 zł
  29. Miler Glen Garioch 13 YO 1st fill Amontillado Sherry  Whisky| 0,7L | 56%
    Szkocka whisky słodowa (ang. single malt) typu single cask (z pojedynczej beczki) z cenionej wśród koneserów destylarni Glen Garioch z regionu Highlands w Szkocji, leżakowana w beczce po hiszpańskim winie wzmacnianym Amontillado sherry. Po 13 latach leżakowania destylat zabutelkowano w mocy beczki (...

    Whisky

    Miler Glen Garioch 13 YO 1st fill Amontillado Sherry Whisky| 0,7L | 56% 700 ml

    1L = 857,13 zł
    599,99 zł
    1L = 857,13 zł
  30. Glenmorangie Nectar D'Or Whisky 16-letnia | 0,7L | 46%
    Whisky Single Malt z Highlands, która dojrzewała w beczkach po bourbonie, a następnie była finiszowana w beczkach po winie Sauternes. Zyskuje dzięki temu bogaty, słodko-korzenny charakter, z aromatami miodu, białej czekolady i kandyzowanych owoców. Pełna, aksamitna i niezwykle elegancka, z długim, r...

    Whisky

    Glenmorangie Nectar D'Or Whisky 16-letnia | 0,7L | 46% 700 ml

    1L = 657,13 zł
    459,99 zł
    1L = 657,13 zł
  31. The GlenDronach Ode The Embers Highland Single Malt Scotch Whisky | 0,7L | 48,4%
    Ode to the Embers” przenosi nas do czasów, gdy słodowe piece rozgrzewały jęczmień w destylarni The Glendronach. To torfowa, bogata whisky z dymnym charakterem i pikantnym wykończeniem, oddająca hołd tradycyjnym metodom produkcji. Jej głębia smaku rozwija się z każdym łykiem, odkrywając nuty przypraw...

    Whisky

    The GlenDronach Ode The Embers Highland Single Malt Scotch Whisky | 0,7L | 48,4% 700 ml

    1L = 428,56 zł
    -15% przy min. 2 szt.
    299,99 zł
    1L = 428,56 zł
  32. Talisker The Wild Blue 2025 Edition | 0,7L | 48,2%
    Stworzona przez morze, na surowej wyspie Skye, The Wild Blue to pierwsza edycja Taliskera, która dojrzewała w beczkach po winach z wybrzeży Atlantyku, co nadało jej głębię i dodatkową warstwę dębowego charakteru. Nasi mistrzowie kupażu wybrali beczki po winach z nadmorskich regionów, by przez 16 mie...

    Whisky

    Talisker The Wild Blue 2025 Edition | 0,7L | 48,2% 700 ml

    1L = 485,70 zł
    339,99 zł
    1L = 485,70 zł
  33. Scapa Whisky 16-letnia | 0,7L | 48%
    16-letnia whisky to serce kolekcji single maltów Scapa, w której charakter korzennych przypraw jest uzupełniany przez nuty owoców niczym harmonijna symfonia. Wytwarzana jest w destylarni Scapa z widokiem na historyczną zatokę Scapa Flow. Każda kropla naszej whisky to wyjątkowe połączenie ducha Orkad...

    Whisky

    Scapa Whisky 16-letnia | 0,7L | 48% 700 ml

    1L = 642,84 zł
    449,99 zł
    1L = 642,84 zł
na stronę