Witaj na WinnicaLidla.pl
serwisie z szerokim wyborem napojów alkoholowych.

Czy masz już ukończone 18 lat?
KONIECZNE ZAZNACZENIE
Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych.
*Pole wymagane
Zapisz się do naszego newslettera
i zdobądź
kod rabatowy 20 zł
za jednorazową rezerwację
za minimalną kwotę 200 zł*
*Kodu rabatowego nie można łączyć z promocjami w serwisie winnicalidla.pl
Szkocka - strona 9

Szkocka - strona 9

 

Sprawdź prawie 400 najlepszych whisky... prosto ze Szkocji!

Zobacz jako Siatka Lista

515 produktów

  1. Rock Island Whisky | 0,7 L | 46,8%
    Zestawienie najlepszych Single Malts destylowanych na szkockich wyspach bogatych w smaki otaczających mórz, w tym Islay, Arran, Jura czy Orkney. Rock Island to subtelny, zarazem dymn i słodki hołd oddany morzu. Ta whisky jest ważona w małych partiach (Small Batch), nie została poddana filtracji na z...

    Whisky

    Rock Island Whisky | 0,7 L | 46,8% 700 ml

    1L = 285,70 zł
    199,99 zł
    1L = 285,70 zł
  2. Ocena:
    3 (1 opinia)
    Rock Island Sherry Edition Whisky | 0,7 L | 46,8%
    Mariaż najlepszych Single Cask Single Malts destylowanych na wyspach Islay, Arran, Jura i Orkadach, które leżakowały wyłącznie w beczkach po hiszpańskiej sherry. Whisky nie została poddana filtracji na zimno i nie jest barwiona, dzięki czemu jest „tak naturalna, jak to tylko możliwe”. Rock Island to...

    Whisky

    Rock Island Sherry Edition Whisky | 0,7 L | 46,8% 700 ml

    1L = 314,27 zł
    219,99 zł
    1L = 314,27 zł
  3. Whisky

    Big Peat Whisky | 0,7L | 46% 700 ml

    1L = 342,84 zł
    -15% przy min. 2 szt.
    239,99 zł
    1L = 342,84 zł
  4. Ocena:
    3 (1 opinia)
    Timorous Beastie Whisky | 0,7 L | 46,8%
    Timorous Beastie to mariaż odpowiednio starzonych i wyselekcjonowanych Single Malts z regionu Highland – w tym m.in. tych destylowanych w destylarniach Glen Garioch, Dalmore i Glengoyne. W smaku zauważalnie słodkawa i delikatna. Zachwyca wyraźnymi aromatami kwiatów i przypraw korzennych oraz inten...

    Whisky

    Timorous Beastie Whisky | 0,7 L | 46,8% 700 ml

    1L = 371,41 zł
    259,99 zł
    1L = 371,41 zł
  5. Glenfiddich Orchard Experiment | 0,7 L | 43%
    Glenfiddich Orchard Experiment jest piątym wariantem z serii Experimental. Powstał w wyniku połączenia dwóch kultowych rodzin, dwóch przedsiębiorczych umysłów i dwóch historycznych trunków. Jest to pierwszy na świecie szkocki single malt finiszowany w beczkach po Somerset Pomona. Klasyczny char...

    Whisky

    Glenfiddich Orchard Experiment | 0,7 L | 43% 700 ml

    1L = 342,84 zł
    -15% przy min. 2 szt.
    239,99 zł
    1L = 342,84 zł
  6. Ocena:
    4 (1 opinia)
    Wemyss Spice King Blended Malt Whisky | 0,7L | 46%

    Ocena

    Fajny blend. Pieprzny finisz, akcenty dymu dość mocno wyczuwalne. Dla mnie przyzwoite 7/10. Może spodziewałam się bardziej wyczuwalnych zróżnicowanych przypraw np. cynamonu, stąd zaniżona ocena. Ale generalnie bardzo przyzwoita whisky. Agnieszka

    Whisky

    Wemyss Spice King Blended Malt Whisky | 0,7L | 46% 700 ml

    1L = 271,41 zł
    189,99 zł
    1L = 271,41 zł
  7. Whisky

    Smokehead Rum Rebel Islay Whisky | 0,7L | 46% 700 ml

    1L = 371,41 zł
    -15% przy min. 2 szt.
    259,99 zł
    1L = 371,41 zł
  8. Whisky

    Tomintoul 15YO Portwood 0,7 L|46 % 700 ml

    1L = 649,99 zł
    454,99 zł
    1L = 649,99 zł
  9. Black Bottle Whisky 10YO | Kartonik | 0,7L |40 %
    Po prawie 20 latach, producent Distell przedstawia nam nową limitowaną edycję whisky Black Bottle. Black Bottle 10 Yo dojrzewa przez 10 lat w beczkach z amerykańskiego dębu przynosząc nam charakterystyczny dymny charakter wyspy Islay. Whisky pachnie miodem, owocami, wanilią oraz subtelnym dymem w tl...

    Whisky

    Black Bottle Whisky 10YO | Kartonik | 0,7L |40 % 700 ml

    1L = 257,13 zł
    179,99 zł
    1L = 257,13 zł
  10. Tamnavulin French Cabernet Cask | 0,7L | 40%
    Tamnavulin French Cabernet Cask dojrzewa w beczkach z amerykańskiego dębu. Finalnego charakteru nabiera w beczkach po francuskim czerwonym winie Cabernet Sauvignon, dopełniając słodki i łagodny smak whisky Tamnavulin. Intensywne aromaty kwiatowe łączące się z owocami z sadu, marmolada z limonki, cyn...

    Whisky

    Tamnavulin French Cabernet Cask | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 228,56 zł
    159,99 zł
    1L = 228,56 zł
  11. Ocena:
    3.9 (13 opinie)
    Monkey Shoulder Smokey | 0,7L | 40%

    Ocena

    Bardzo dobra whisky. Oczywiście dla tych co lubią smaki dymno-torfowe, bo jak ktoś nie gustuje to podstawowa będzie lepsza. Finish faktycznie krótki, ale zdecydowanie warta polecenia przy tej cenie. Wojtek

    Whisky

    Monkey Shoulder Smokey | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 242,84 zł
    -15% przy min. 2 szt.
    169,99 zł
    1L = 242,84 zł
  12. Whisky

    Mac Talla Strata 15YO | 0,7L | 46% 700 ml

    1L = 527,13 zł
    368,99 zł
    1L = 527,13 zł
  13. Whisky of Voodoo The Bloody Sacrifice Islay Blended Malt 10yo Amarone cask | 0,7L | 49,1%
    Gama Voodoo Whisky od koneserów, Brave New Spirits, prezentuje to, co kochasz w szkockiej whisky w sposób, jakiego zdecydowanie nigdy wcześniej nie widziałeś. Jest to seria na zamówienie, tak zindywidualizowana, że ​​destylarnie pozostają nieujawnione, aby zachować anonimowość w ich wyjątkowości. ...
  14. Whisky of Voodoo Caol Ila 11yo Lafite wine cask | 0,7L | 54%
    Smakosze wiedzą: Każda whisky ma swoją magię. Nikt nie wyraża tej magii tak wyraźnie jak Whiskey of Voodoo. Marka niezależnego rozlewni Brave New Spirits z Glasgow podbija rynek od lata 2021 roku. Whisky of Voodoo przywołuje słynne destylarnie ze wszystkich regionów Szkocji. Który dokładnie pozostaj...

    Whisky

    Whisky of Voodoo Caol Ila 11yo Lafite wine cask | 0,7L | 54% 700 ml

    1L = 799,99 zł
    559,99 zł
    1L = 799,99 zł
  15. Whisky of Voodoo Tormore 11yo SM 1st fill bourbon | 0,7L | 52,6%
    Single malt ze Speyside z destylarni Tormore, butelkowany w serii Whiskey of Voodoo przez niezależnego bottlera Brave New Spirits. Tormore, z etykietą „The Nailed Puppet”, dojrzewał w beczkach po bourbonie pierwszego i drugiego napełnienia. Zostały one zabutelkowane w 2022 roku z naturalną mocą becz...

    Whisky

    Whisky of Voodoo Tormore 11yo SM 1st fill bourbon | 0,7L | 52,6% 700 ml

    1L = 549,99 zł
    384,99 zł
    1L = 549,99 zł
  16. Ocena:
    4 (1 opinia)
    Whisky of Voodoo Dailuaine 10yo SM 1st fill bourbon | 0,7L | 51%

    Ocena

    Fajna butla po Bourbonie na 86 Nos: Intensywna wanilia i karmel, miód, cytrusy, gruszka. (87) Smak: Kremowy, oleisty w smaku, wanilia, odrobina miodu, dąb, lekka papryczka chili na końcu. (86) Skończyć: Średnio długi, lekko słodki, dębowy z lekką goryczką, średnio przyjemny. (85) Przemysław

    Whisky

    Whisky of Voodoo Dailuaine 10yo SM 1st fill bourbon | 0,7L | 51% 700 ml

    1L = 514,27 zł
    359,99 zł
    1L = 514,27 zł
  17. Whisky of Voodoo Cameronbridge 13YO SG red wine cask | 0,7L | 57,8%
    Whisky typu single grain, produkowana w destylarni Cameronbridge i butelkowana w serii Whisky of Voodoo przez niezależnego bottlera - Brave New Spirits. Whisky ta, z etykietą „Sabat Zmartwychwstania”, dojrzewała w beczkach głównie pierwszego i drugiego napełnienia - od Burbona przez sherry i porto, ...

    Whisky

    Whisky of Voodoo Cameronbridge 13YO SG red wine cask | 0,7L | 57,8% 700 ml

    1L = 571,41 zł
    399,99 zł
    1L = 571,41 zł
  18. Whisky of Voodoo Blair Athol 12yo red wine cask | 0,7 L | 50,5%
    Smakosze wiedzą: Każda whisky ma swoją magię. Nikt nie wyraża tej magii tak wyraźnie jak Whiskey of Voodoo. Marka niezależnego rozlewni Brave New Spirits z Glasgow podbija rynek od lata 2021 roku. Whisky of Voodoo przywołuje słynne destylarnie ze wszystkich regionów Szkocji. Który dokładnie pozostaj...

    Whisky

    Whisky of Voodoo Blair Athol 12yo red wine cask | 0,7 L | 50,5% 700 ml

    1L = 557,13 zł
    389,99 zł
    1L = 557,13 zł
  19. Ocena:
    5 (1 opinia)
    King's Inch Whisky | 0,7L | 46%

    Ocena

    Cena nie zachęca, ale w butelce dostajemy płyn o klasę wyżej niż się spodziewamy. Po prostu bardzo dobra, zrównoważona w smaku i zapachu whisky single malt - taka, jaką jest ;) Nazwa nawiązująca do jednostki miary wskazuje, że z precyzją przygotowano napój spełniający wszystkie kryteria - bez szaleństw i udziwnień, a ma się ochotę na kolejną szklaneczkę. Anna

    Whisky

    King's Inch Whisky | 0,7L | 46% 700 ml

    1L = 328,56 zł
    229,99 zł
    1L = 328,56 zł
  20. Ocena:
    1 (1 opinia)
    Jura Tide 21YO Whisky | 0,7L | 46,7%
    Dojrzewająca w beczkach po burbonie, wykonanych z białego dębu amerykańskiego, wspaniale wzbogacona leżakowaniem w dziewiczych beczkach, któremu zawdzięcza słodki i dymny, owocowo-orzechowy smak.

    Whisky

    Jura Tide 21YO Whisky | 0,7L | 46,7% 700 ml

    1L = 1 257,13 zł
    879,99 zł
    1L = 1 257,13 zł