Witaj na WinnicaLidla.pl
serwisie z szerokim wyborem napojów alkoholowych.

Czy masz już ukończone 18 lat?
KONIECZNE ZAZNACZENIE
Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych.
*Pole wymagane
Zapisz się do naszego newslettera
i zdobądź
kod rabatowy 20 zł
za jednorazową rezerwację
za minimalną kwotę 200 zł*
*Kodu rabatowego nie można łączyć z promocjami w serwisie winnicalidla.pl
Szkocka - strona 8

Szkocka - strona 8

 

Sprawdź prawie 400 najlepszych whisky... prosto ze Szkocji!

Zobacz jako Siatka Lista

515 produktów

  1. Hart Brothers Cask Strength Sc Sm Knockdhu 10 YO | 0,7 L | 57,2%
    Whisky typu Cask Strength pochodząca z destylarni Knockdhu, która butelkuje single malt pod nazwą AnCnoc. Leżakowana przez 10 lat w beczkach po bourbonie. Zabutelkowana w lipcu 2022 roku przez firmę Hart Brothers. Aromat: Orzechy laskowe, toffi, żółte owoce, mięta, słodka lukrecja i orientalne prz...

    Whisky

    Hart Brothers Cask Strength Sc Sm Knockdhu 10 YO | 0,7 L | 57,2% 700 ml

    1L = 542,84 zł
    379,99 zł
    1L = 542,84 zł
  2. Hart Brothers Cask Strength Sc Sm Balmenach Virgin Oak 10 YO | 0,7 L | 58,6%
    Whisky typu Cask Strength z założonej w 1824 roku destylarni Balmenach. Dojrzewana w beczkach ze świeżego amerykańskiego dębu. Zabutelkowana w kwietniu 2022 roku, przez szkocką firmę Hart Brothers. W zapachu świeża, z aromatami miodu, rumianku i karmelu. Na podniebieniu odnajdziemy słodki krem wanil...

    Whisky

    Hart Brothers Cask Strength Sc Sm Balmenach Virgin Oak 10 YO | 0,7 L | 58,6% 700 ml

    1L = 542,84 zł
    379,99 zł
    1L = 542,84 zł
  3. Whisky

    Hart Brothers Cask Strength Sc Sm Balmenach Port Pipe 10 YO | 0,7 L | 58,8% 700 ml

    1L = 542,84 zł
    -15% przy min. 2 szt.
    379,99 zł
    1L = 542,84 zł
  4. Hart Brothers Bottling Strength Sc Sm Balmenach 10 YO | 0,7 L | 50%
    10-letnia single malt z założonej w 1824 roku destylarni Balmenach, produkującej whisky głównie na potrzeby blendów. Leżakowana wyłącznie w beczkach po bourbonie. Zabutelkowana w lipcu 2022 roku przez niezależną firmę Hart Brothers.

    Whisky

    Hart Brothers Bottling Strength Sc Sm Balmenach 10 YO | 0,7 L | 50% 700 ml

    1L = 514,27 zł
    359,99 zł
    1L = 514,27 zł
  5. Hart Brothers Bottling Strength Sc Sm Tomatin 9 YO | 0,7 L | 50%
    Szkocka whisky Single Malt z założonej w 1897 roku destylarni Tomatin z regionu Highlands. Za wybór 100% jęczmiennego destylatu ze stycznia 2013 odpowiada mająca ponad 100 letnie doświadczenie w tym fachu, firma Hart Brothers, tzw. independent bottler (niezależny butelkujący). Następnie leżakowana p...

    Whisky

    Hart Brothers Bottling Strength Sc Sm Tomatin 9 YO | 0,7 L | 50% 700 ml

    1L = 485,70 zł
    339,99 zł
    1L = 485,70 zł
  6. Hart Brothers Bottling Strength Sc Sm Glen Keith 9 YO | 0,7 L | 46%
    Whisky single malt z destylarni Glen Keith w regionie Speyside, leżakowana przez 9 lat w beczkach po bourbonie. Zabutelkowana w lipcu 2022 roku przez firmę Hart Brothers. W zapachu łagodna i świeża. Pełna aromatów gruszek, zielonych jabłek i cynamonu, przechodzących na podniebieniu w nuty soku grusz...

    Whisky

    Hart Brothers Bottling Strength Sc Sm Glen Keith 9 YO | 0,7 L | 46% 700 ml

    1L = 471,41 zł
    329,99 zł
    1L = 471,41 zł
  7. Hart Brothers Bottling Strength Sc Sm Tormore Armagnac Wood 9 YO | 0,7 L | 46%
    9-letnia whisky single malt z destylarni Tormore w regionie Speyside. Leżakowana wyłącznie w beczkach po Armaniaku, zabutelkowana w lipcu 2022 roku przez niezależną szkocką firmę Hart Brothers. Imponuje aromatami słodkiego masła, marmolady morelowej, pomarańczy, Marmite i cynamonu. Na podniebieniu k...

    Whisky

    Hart Brothers Bottling Strength Sc Sm Tormore Armagnac Wood 9 YO | 0,7 L | 46% 700 ml

    1L = 485,70 zł
    339,99 zł
    1L = 485,70 zł
  8. Ocena:
    4.5 (2 opinie)
    Hart Brothers Blended Malt Sherry Finish 17 YO | 0,7 L | 50%

    Ocena

    To delikatna i łatwo pijalna whisky. Wpływ krótkiego finiszu w beczce po sherry niezbyt wyczuwalny. W zapachu i smaku trochę skórki pomarańczy trochę toffi i wanili z lekko pikantnym zakończeniem. Zupełnie nie czuć 50% alkoholu, polecam bez dodatków. Paweł

    Whisky

    Hart Brothers Blended Malt Sherry Finish 17 YO | 0,7 L | 50% 700 ml

    1L = 514,27 zł
    -15% przy min. 2 szt.
    359,99 zł
    1L = 514,27 zł
  9. Hart Brothers Blended Malt Port Finish 17 YO | 0,7 L | 50%
    Whisky typu Blended Malt butelkowana przez niezależną firmę Hart Brothers, zestawiana z kilku różnych whisky Single Malt starzonych przez 17 lat w beczkach po bourbonie i finiszowanych w pierwszy raz napełnianych beczkach po porto. Aromat: słodki, owocowy z akcentami dżemu truskawkowego, suszonych ś...

    Whisky

    Hart Brothers Blended Malt Port Finish 17 YO | 0,7 L | 50% 700 ml

    1L = 542,84 zł
    379,99 zł
    1L = 542,84 zł
  10. Ocena:
    3 (1 opinia)
    Whisky Black Bull Peated  Edition | 0,7 L | 50%
    Black Bull to jedna ze starszych historycznie marek whisky na świecie. Stworzona została przez hodowcę bydła, George’a Willshera, na zapleczu jego sklepu w Dundee w 1864 roku. Unikalna receptura tej whisky zapewniła jej duży sukces. Otóż składała się ona zawsze w 50% z whisky słodowej (single malt),...

    Whisky

    Whisky Black Bull Peated  Edition | 0,7 L | 50% 700 ml

    1L = 242,84 zł
    169,99 zł
    1L = 242,84 zł
  11. Whisky Black Bull 21Y New Batch | 0,7 L | 50%
    Black Bull to jedna ze starszych historycznie marek whisky na świecie. Stworzona została przez hodowcę bydła, George’a Willshera, na zapleczu jego sklepu w Dundee w 1864 roku. Unikalna receptura tej whisky zapewniła jej duży sukces. Otóż składała się ona zawsze w 50% z whisky słodowej (single malt),...

    Whisky

    Whisky Black Bull 21Y New Batch | 0,7 L | 50% 700 ml

    1L = 857,13 zł
    599,99 zł
    1L = 857,13 zł
  12. Whisky Black Bull 8Y | 0,7 L | 50%
    Black Bull to jedna ze starszych historycznie marek whisky na świecie. Stworzona została przez hodowcę bydła, George’a Willshera, na zapleczu jego sklepu w Dundee w 1864 roku. Unikalna receptura tej whisky zapewniła jej duży sukces. Otóż składała się ona zawsze w 50% z whisky słodowej (single malt),...

    Whisky

    Whisky Black Bull 8Y | 0,7 L | 50% 700 ml

    1L = 228,56 zł
    159,99 zł
    1L = 228,56 zł
  13. Tobermory 24YO Oloroso Cask Finish| 0,7 L | 52,5%
    Tobermory 24YO to prawdziwy klejnot w koronie destylarni z malowniczego miasteczka o tej samej nazwie na wyspie Mull. Ta unikatowa whisky Single Malt jest naturalną kontynuacją cenionej edycji 20-letniej, która stała się fundamentem dla tego niezwykle złożonego wydania. Destylat spędził pierwsze 15 ...

    Whisky

    Tobermory 24YO Oloroso Cask Finish| 0,7 L | 52,5% 700 ml

    1L = 2 714,27 zł
    1 899,99 zł
    1L = 2 714,27 zł
  14. Tobermory 21YO | 0,7 L | 46,3%
    Tobermory 21YO jest destylowany w jedynej destylarni whisky na wyspie Mull oraz jednej z pierwszych założonych destylarni w Szkocji w 1798 r. Tobermory to whisky o naturalnym kolorze, niefiltrowane na zimno, aby zachować bogaty autentyczny wygląd, aromat i smak. To 21 letnie whisky leżakuje ...

    Whisky

    Tobermory 21YO | 0,7 L | 46,3% 700 ml

    1L = 1 571,41 zł
    1 099,99 zł
    1L = 1 571,41 zł
  15. Ledaig 9YO Bordeaux Cask Stength | 0,7 L | 56,8%
    Ledaig 9 y.o. Bordeaux Cask Strength jest destylowany w jedynej destylarni whisky na wyspie Mull oraz jednej z pierwszych założonych destylarni w Szkocji w 1798 r. Ledaig to whisky o naturalnym kolorze, niefiltrowane na zimno, aby zachować bogaty autentyczny wygląd, aromat i smak. Dodatkowo w t...

    Whisky

    Ledaig 9YO Bordeaux Cask Stength | 0,7 L | 56,8% 700 ml

    1L = 785,70 zł
    549,99 zł
    1L = 785,70 zł
  16. Deanston 2002 Organic Oloroso Cask | 0,7 L | 50,6%
    Deanston 2002 Organic Oloroso Cask Highland Single Malt dojrzewa przez 16 lat w organicznych beczkach najpierw po burbonie, a następnie po Oloroso sherry. Deanston to whisky o naturalnym kolorze, niefiltrowane na zimno, aby zachować bogaty autentyczny wygląd, aromat i smak. Dodatkowo w tym przyp...

    Whisky

    Deanston 2002 Organic Oloroso Cask | 0,7 L | 50,6% 700 ml

    1L = 1 042,84 zł
    729,99 zł
    1L = 1 042,84 zł
  17. Deanston 2000 Organic Fino Cask | 0,7 L | 50,9%
    Deanston 2000 Organic Fino Cask Highland Single Malt dojrzewa przez 21 lat w organicznych beczkach najpierw po burbonie, a następnie po Fino sherry. Deanston to whisky o naturalnym kolorze, niefiltrowane na zimno, aby zachować bogaty autentyczny wygląd, aromat i smak. Dodatkowo w tym przypadku m...

    Whisky

    Deanston 2000 Organic Fino Cask | 0,7 L | 50,9% 700 ml

    1L = 1 685,70 zł
    1 179,99 zł
    1L = 1 685,70 zł
  18. Bunnahabhain 1997 Moine PX Cask | 0,7 L | 50%
    Bunnahabhain 1997 y.o. Moine PX Cask Strength to torfowa limitowana edycja z destylarni Bunnahabhain, która przez okres dziewiętnastu lat dojrzewała w magazynach usytuowanych na wyspie Islay pod stałym wpływem bryzy morskiej w beczkach po burbonie i sherry, po czym została przelana do beczek po naj...

    Whisky

    Bunnahabhain 1997 Moine PX Cask | 0,7 L | 50% 700 ml

    1L = 3 142,84 zł
    2 199,99 zł
    1L = 3 142,84 zł
  19. Ocena:
    4.5 (10 opinii)
    Black Bottle Smoke & Dagger | 0,7 L | 46,3%

    Ocena

    Jak na blenda, całkiem niezła. Nie jest to Big Peat, przydałoby się więcej dymu, ale pije się dość przyjemnie. Ciut za lekka i trochę nijaka w smaku. Plus za 46%, naturalny kolor i brak filtracji na zimno. Za te pieniądze może być. KONRAD

    Whisky

    Black Bottle Smoke & Dagger | 0,7 L | 46,3% 700 ml

    1L = 228,56 zł
    159,99 zł
    1L = 228,56 zł
  20. Hamiltons Highland Single Malt | 0,7L | 40%
    Spółka Charles Hamilton, która jest częścią Angus Dundee Distillers, w 2012 roku wypuściła na rynek serię whisky reprezentujących 4 regiony w Szkocji. Każda ma przypisany kolor etykiety oraz miejsce charakterystyczne dla swojego regionu, które jest na niej przedstawione. Hamiltons Highland Single Ma...

    Whisky

    Hamiltons Highland Single Malt | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 185,70 zł
    129,99 zł
    1L = 185,70 zł
  21. Glen Kirk | 0,7L | 40%
    Whisky Glen Kirk pochodzi z regionu Speyside, w Szkocji. Jest to region słynący z rzeki Spey, wielu dolin i doskonałej whisky. Nazwa Glen Kirk oznacza dolinę kościołów i jest swego rodzaju hołdem dla kościołów rozrzuconych po dolinach Speyside. Istnieje na rynku już od lat 80. XXw. Glen Kirk to idea...

    Whisky

    Glen Kirk | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 185,70 zł
    129,99 zł
    1L = 185,70 zł
  22. Glen Kirk 12YO | 0,7L | 40%
    Whisky Glen Kirk 12 YO pochodzi z regionu Speyside, w Szkocji. Jest to region słynący z rzeki Spey, wielu dolin i doskonałej whisky. Nazwa Glen Kirk oznacza dolinę kościołów i jest swego rodzaju hołdem dla kościołów rozrzuconych po dolinach Speyside. Istnieje na rynku już od lat 80. XXw. Destylaty d...

    Whisky

    Glen Kirk 12YO | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 271,41 zł
    189,99 zł
    1L = 271,41 zł
  23. Ocena:
    5 (9 opinii)
    Aberlour Whisky 12-letnia + 2 szklanki | Zestaw | 0,7L | 40%

    Ocena

    Whiskey klasyczne. Z nutą cytrusów i owoców. Intensywny głęboki smak. Bursztynowa barwa trunku. Posmak pozostaje na długo w ustach. Zestaw fajny że zgrabnymi szklankami. Polecam, warto spróbować. Zbigniew

    Whisky

    Aberlour Whisky 12-letnia + 2 szklanki | Zestaw | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 314,27 zł
    219,99 zł
    1L = 314,27 zł
  24. The Gauldrons Campbeltown Whisky | 0,7L | 46,2%
    Mariaż najlepszych Single Malts pochodzący z Campbeltown. Charakteryzuje się delikatnym aromatem, w którym wyczuwalna jest nuta jodu, słodkich płatków zbożowych, skórki cytrynowej oraz morskiego piasku. W smaku przypomina solony karmel z akcentami delikatnej korzennej przyprawy oraz aksamitnego torf...

    Whisky

    The Gauldrons Campbeltown Whisky | 0,7L | 46,2% 700 ml

    1L = 371,41 zł
    259,99 zł
    1L = 371,41 zł