Witaj na WinnicaLidla.pl
serwisie z szerokim wyborem napojów alkoholowych.

Czy masz już ukończone 18 lat?
KONIECZNE ZAZNACZENIE
Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych.
*Pole wymagane
Zapisz się do naszego newslettera
i zdobądź
kod rabatowy 20 zł
za jednorazową rezerwację
za minimalną kwotę 200 zł*
*Kodu rabatowego nie można łączyć z promocjami w serwisie winnicalidla.pl
Szkocka - strona 7

Szkocka - strona 7

 

Sprawdź prawie 400 najlepszych whisky... prosto ze Szkocji!

Zobacz jako Siatka Lista

515 produktów

  1. Whisky

    A.D. Rattray Dailuaine Whisky | 0,7L | 57,5% 700 ml

    1L = 628,56 zł
    439,99 zł
    1L = 628,56 zł
  2. Ocena:
    4.5 (2 opinie)
    Deanston Kentucky Single Malt | 0,7L | 40%

    Ocena

    Bardzo ciekawy, nietuzinkowy, i jak za tę cenę bardzo przyzwoity trunek, Dla mnie znacznie ciekawsze aromaty zapachowe niż smakowe, ale to też się liczy. W smaku lekki. Anna

    Whisky

    Deanston Kentucky Single Malt | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 199,99 zł
    139,99 zł
    1L = 199,99 zł
  3. James Eadie Teaninich 9YO | 0,7L | 46%
    James Eadie Teaninich 9YO to wyjątkowy szkocki whisky, który z pewnością zaspokoi gusta nawet najbardziej wymagających koneserów. Stworzony w sercu Highland, w destylarni Teaninich, ta wersja 9-letnia przyciąga swoją unikalną głębią smaku oraz aromatu, które przenoszą nas w niezwykłą podróż po Szkoc...

    Whisky

    James Eadie Teaninich 9YO | 0,7L | 46% 700 ml

    1L = 399,99 zł
    279,99 zł
    1L = 399,99 zł
  4. James Eadie Glentauchers | 0,7L | 46%
    8-letnia whisky single malt. Destylowana w 2014 r. destylarni Glentauchers, starzona w beczkach „first-fill” ex bourbon. Butelkowana w 2022 roku przez niezależnego bottlera Jamesa Eadie z Edynburga z mocą 46%.

    Whisky

    James Eadie Glentauchers | 0,7L | 46% 700 ml

    1L = 428,56 zł
    299,99 zł
    1L = 428,56 zł
  5. James Eadie Trade Mark "X" blend whisky | 0,7L | 45,6%
    W mieszance znalazły się whisky, które dojrzewały w beczkach z amerykańskiego dębu lub w beczkach po sherry. Master Blender Norman Mathison, wykorzystał swoje czterdziestoletnie doświadczenie, aby przywrócić whisky Jasona Eadiego do życia. Rezultatem jest elegancki, torfowy dram, który oferuje rzadk...

    Whisky

    James Eadie Trade Mark "X" blend whisky | 0,7L | 45,6% 700 ml

    1L = 385,70 zł
    269,99 zł
    1L = 385,70 zł
  6. Ocena:
    5 (1 opinia)
    Picti Coast | 0,7L | 46%

    Ocena

    W zapachu pięknie pachnące żółte owoce, morele, nektarynki, melon, chociaż jak poczytałem znawcy bardziej to opisują jako zielone jabłko. Naprawdę, tak ładnie pachnącej whisky, dawno nie miałem przyjemności próbować. W smaku się to przekłada, dosyć pieprzna. Nawet nie wymaga lodu, wody. Naprawdę ciekawy produkt, a zapach owocowy, robi prze potężnie wrażenie. Jurasinho

    Whisky

    Picti Coast | 0,7L | 46% 700 ml

    1L = 328,56 zł
    229,99 zł
    1L = 328,56 zł
  7. Compass Box Ultramarine | 0,7L | 51%
    Limitowana edycja whisky blendowanej od niezależnego bottlera Compass Box, została zabutelkowana w lipcu 2022 roku jako pierwsze wydanie w Extinct Blends Quartet, kolekcji czterech whisky, które na nowo definiują jedna z najbardziej kultowych whisky mieszanych z przeszłości. Ultramarine łączy whisky...

    Whisky

    Compass Box Ultramarine | 0,7L | 51% 700 ml

    1L = 2 499,99 zł
    1 749,99 zł
    1L = 2 499,99 zł
  8. Compass Box Synthesis | 0,7L | 50%
    Whisky blendowana od Compass Box (niezależlny bottler), łącząca w sobie dwa single grains, dwa single malty z Highlands i dwa single malty ze Speyside. Te pozornie odmienne części zostały połączone, aby stworzyć pięknie harmonijne połączenie. Kolekcja Compass Box Synthesis jest świeża i owocowa z po...

    Whisky

    Compass Box Synthesis | 0,7L | 50% 700 ml

    1L = 542,84 zł
    379,99 zł
    1L = 542,84 zł
  9. Compass Box Flaming Heart | 0,7L | 48,9%
    Compass Box Flaming Heart to wielokrotnie nagradzana, szkocka whisky typu Blended Malt, produkowana od 2006 roku. Tworząc tę edycję, Master Blenderzy zainspirowali się rockową piosenką. Whisky Compass Box Flaming Heart, tak jak muzyka rockowa, jest formą buntu przeciwko wszelkim normom społecznym. I...

    Whisky

    Compass Box Flaming Heart | 0,7L | 48,9% 700 ml

    1L = 957,13 zł
    669,99 zł
    1L = 957,13 zł
  10. Carn Mor Miltonduff 2015 | 0,7L | 47,5%
    Carn Mor Miltonduff 2015 to wyjątkowa whisky, która łączy w sobie tradycję, pasję i niepowtarzalny charakter. Przy tak intensywnym zainteresowaniu samodzielnymi destylacjami, ten single malt wyróżnia się nie tylko datą swojego urodzenia, ale także unikalnym profilem smakowym, który z pewnością zachw...

    Whisky

    Carn Mor Miltonduff 2015 | 0,7L | 47,5% 700 ml

    1L = 542,84 zł
    379,99 zł
    1L = 542,84 zł
  11. Cask Orkney 15YO | 0,7L | 46%
    Cask Orkney to 15-letnia szkocka whisky single malt dojrzewająca w beczkach po bourbonie. Stworzona, aby uczcić neolityczny folklor Orkadów, oddaje ducha wyspy dzięki głęboko wciągającemu i doskonale zbalansowanemu słodowi. Noty smakowe - subtelny dym, owoce pestkowe i przyprawy.Cask Orkney to 15...

    Whisky

    Cask Orkney 15YO | 0,7L | 46% 700 ml

    1L = 499,99 zł
    349,99 zł
    1L = 499,99 zł
  12. Stobcross Single Malt | 0,7 L | 46%
    Stobcross single malt  whisky z destylarni The Clydeside, która została otwarta w Glasgow w 2017 roku. Destylarnię charakteryzuje piękna lokalizacja nad rzeką Clyde, w sąsiedztwie takich atrakcji jak Riverside muzeum czy Glasgow Science Centre. Pracujące w niej zaledwie dwa kotły destylacyjne umożli...

    Whisky

    Stobcross Single Malt | 0,7 L | 46% 700 ml

    1L = 399,99 zł
    279,99 zł
    1L = 399,99 zł
  13. Whisky Row Rich and Spicy - Highland | 0,7L | 46%
    Whisky Row to seria blended malt whisky od Gleann Mor Spirits, nazwana na cześć zapomnianej nazwy ulicy w Leith w Edynburgu, która była jednym z centrów magazynowania szkockiej whisky w XIX i XX wieku. Edycja Rich and Spicy wykorzystuje whisky dojrzewające w beczkach po sherry, tworząc bogaty, chara...

    Whisky

    Whisky Row Rich and Spicy - Highland | 0,7L | 46% 700 ml

    1L = 328,56 zł
    -15% przy min. 2 szt.
    229,99 zł
    1L = 328,56 zł
  14. Whisky Row Smooth and Sweet – Speyside | 0,7 L | 46%
    Whisky Row to seria blended malt whisky od Gleann Mor Spirits, nazwana na cześć zapomnianej nazwy ulicy w Leith w Edynburgu, która była jednym z centrów magazynowania szkockiej whisky w XIX i XX wieku. Aromat: skórka gruszki i krem waniliowy, prowadzące do prażonych przypraw i krówki. Smak: Wosk...

    Whisky

    Whisky Row Smooth and Sweet – Speyside | 0,7 L | 46% 700 ml

    1L = 328,56 zł
    229,99 zł
    1L = 328,56 zł
  15. Ostatnie Sztuki
    Benriach Delux whisky 25-letnia | 0,7L | 46,8%
    BenRiach The Twenty Five 46,8% 0,7l Wykwintną whisky single malt BenRiach The Twenty Five stworzono poprzez połączenie wyselekcjonowanych, dojrzewających przez co najmniej 25 lat destylatów. Do tego procesu wykorzystano aż trzy rodzaje beczek: po bourbonie i sherry, a także nowe, wykonane z dziew...

    Whisky

    Benriach Delux whisky 25-letnia | 0,7L | 46,8% 700 ml

    1L = 2 414,27 zł
    1 689,99 zł
    1L = 2 414,27 zł
  16. Benromach Organic 2012 | 0,7 L | 46%
    Benromach Organic to pierwsza na świecie certyfikowana organiczna whisky single malt, zaprezentowana w 2006 roku. Akredytowana przez UK Soil Association, na każdym etapie produkcji. Benromach Organic 2012 zabutelkowano w 2021 roku, po przeprowadzonym przed destylarnię rebrandingu. Od wcześniejszych ...

    Whisky

    Benromach Organic 2012 | 0,7 L | 46% 700 ml

    1L = 408,56 zł
    285,99 zł
    1L = 408,56 zł
  17. Hart Brothers Bottling Strength Sc Sm Allt A Bhainne 9YO | 0,7 L | 46%
    9-letnia whisky single malt pochodząca ze zlokalizowanej w regionie Speyside destylarni Allt-A-Bhainne. Leżakowana przez 9 lat w beczkach po bourbonie. Zabutelkowana w lipcu 2022 roku przez niezależną firmę Hart Brothers. W zapachu świeża, z aromatami kokosa, pomarańczy i białej papryki. W smaku pre...

    Whisky

    Hart Brothers Bottling Strength Sc Sm Allt A Bhainne 9YO | 0,7 L | 46% 700 ml

    1L = 471,41 zł
    329,99 zł
    1L = 471,41 zł
  18. Ostatnie Sztuki
    Benrinnes 11Y 2010 Collective 5.0 | 0,7L | 48%
    Rocznikowa whisky z destylarni Benrinnes, Jest to piąta edycja z serii “The Artist Collective”, która ma na celu przedstawić różne regiony i style produkcji szkockich single malt’ów. Whisky z tej serii butelkowane są o różnych poziomach zawartości alkoholu (43%, 48%, 57,1% oraz cask strenght). Etyk...

    Whisky

    Benrinnes 11Y 2010 Collective 5.0 | 0,7L | 48% 700 ml

    1L = 1 142,84 zł
    799,99 zł
    1L = 1 142,84 zł
  19. Caol Ila 10Y 2010 Collective 5.0 | 0,7L | 48%
    Rocznikowa whisky z destylarni Caol Ila. Jest to piąta edycja z serii “The Artist Collective”, która ma na celu przedstawić różne regiony i style produkcji szkockich single malt’ów. Whisky z tej serii butelkowane są o różnych poziomach zawartości alkoholu (43%, 48%, 57,1% oraz cask strenght). Etykie...

    Whisky

    Caol Ila 10Y 2010 Collective 5.0 | 0,7L | 48% 700 ml

    1L = 857,13 zł
    599,99 zł
    1L = 857,13 zł
  20. Inchgower 10YO PL EX James Eadie | 0,7L | 57%
    Limitowana edycja whisky single cask, zaledwie 314 butelek z naturalną mocą 57%, zabutelkowana jako Poland exclusive dla Lidl Polska.Whisky pochodzi z destylarni Inchgower regionu Speyside, produkującej whisky charakteryzujące się mocnym, pikantnym, korzennym stylem.Ostatnie 16 miesięcy maturacji sp...

    Whisky

    Inchgower 10YO PL EX James Eadie | 0,7L | 57% 700 ml

    1L = 657,13 zł
    459,99 zł
    1L = 657,13 zł