Witaj na WinnicaLidla.pl
serwisie z szerokim wyborem napojów alkoholowych.

Czy masz już ukończone 18 lat?
KONIECZNE ZAZNACZENIE
Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych.
*Pole wymagane
Zapisz się do naszego newslettera
i zdobądź
kod rabatowy 20 zł
za jednorazową rezerwację
za minimalną kwotę 200 zł*
*Kodu rabatowego nie można łączyć z promocjami w serwisie winnicalidla.pl
Szkocka - strona 4

Szkocka - strona 4

 

Sprawdź prawie 400 najlepszych whisky... prosto ze Szkocji!

Zobacz jako Siatka Lista

515 produktów

  1. 2024
    Classic Cut to specjalna, limitowana edycja tworzona co roku przez destylarnię The Macallan. W 2024 roku Steven Bremner z zespołu Whisky Makerów opracował wyjątkową kompozycje whisky wyróżniającą się eleganckim aromatem wanilii oraz marcepana, która po dodaniu odrobiny wody otwiera się bogactwem tr...

    Whisky

    Macallan Classic Cut 2024 | 0,7L | 52,4% 700 ml

    1L = 857,13 zł
    599,99 zł
    1L = 857,13 zł
  2. Highland Park Whisky 21-letnia | 0,7L | 46%
    Pochodząca z Kirkwall na Orkadach, Highland Park 21YO to kwintesencja harmonii. Whisky ta dojrzewała głównie w beczkach po sherry z dębu europejskiego (First-fill European Oak Sherry Seasoned Casks), co w połączeniu z aromatycznym, torfowym dymem z wysp tworzy profil niezwykle złożony. Aromat: Subt...

    Whisky

    Highland Park Whisky 21-letnia | 0,7L | 46% 700 ml

    1L = 1 857,13 zł
    1 299,99 zł
    1L = 1 857,13 zł
  3. Ocena:
    4.25 (4 opinie)
    Glen Moray Sherry Cask | 0,7L | 40%

    Ocena

    Kiedyś zraziłem się do destylarni Glen Moray, ale po latach postanowiłem do niej wrócić tą właśnie butelką i nie żałuję. Bardzo przystępna cenowo i smakowo. Taki niezobowiązujący daily dram, o delikatnym aromacie sherry, płaska, prosta, ale bardzo pijalna Krzysztof

    Whisky

    Glen Moray Sherry Cask | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 178,56 zł
    124,99 zł
    1L = 178,56 zł
  4. Balvenie 16YO | 0,7L | 47,6%
    The Balvenie French Oak to energetyzująca whisky single malt finiszowana w beczkach po winie z winiarni francuskich z rejonu Charantes - Pineau des Charantes - wzmacnianym winie, wytwarzanym z niesfermentowanego soku winogronowego, do którego dodaje się koniak. Lorne Cousin, Brand Ambassador The...

    Whisky

    Balvenie 16YO | 0,7L | 47,6% 700 ml

    1L = 1 142,84 zł
    799,99 zł
    1L = 1 142,84 zł
  5. Whisky

    Bruichladdich Islay Barley 2014 | 0,7L | 50% 700 ml

    1L = 485,70 zł
    339,99 zł
    1L = 485,70 zł
  6. Ocena:
    4.85 (6 opinii)
    Cragganmore 12YO | 0,7L | 40%

    Ocena

    Kwiatowa i wrzosowa whisky z odrobiną miodu. Klasyk taka wręcz wiosenna stylem i pełna smaku. Z wyższą zawartością % do 46 to byłby klasik-sztos ale i tak wypada całkiem dobrze. Artur

    Whisky

    Cragganmore 12YO | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 314,27 zł
    219,99 zł
    1L = 314,27 zł
  7. Lagavulin 12YO Special Release 2022 Whisky| 0,7L | 57,1%
    Lagavulin 12 Years Old to wyjątkowo dymna i torfowa, debiutująca na jesieni 2022 roku limitowana single malt z serii Special Release, który swój niepowtarzalny, silny charakter czerpie z destylatu o bardzo wysokim stężeniu fenolu. Aromat cechuje mocny dym oraz skóra, algi morskie, palone drewno, smo...

    Whisky

    Lagavulin 12YO Special Release 2022 Whisky| 0,7L | 57,1% 700 ml

    1L = 1 014,27 zł
    709,99 zł
    1L = 1 014,27 zł
  8. Oban 10YO Special Release 2022 Whisky| 0,7L | 57,1%
    Oban 10 Years Old to debiutująca na jesieni 2022 roku limitowana single malt z serii Special Release, która swojego wyjątkowego charakteru nabierała w beczkach z dębu amerykańskiego pierwszego oraz ponownego napełnienia, finiszowana w sezonowanych beczkach po sherry Amontillado. Tą deserową whisky c...

    Whisky

    Oban 10YO Special Release 2022 Whisky| 0,7L | 57,1% 700 ml

    1L = 771,41 zł
    539,99 zł
    1L = 771,41 zł
  9. Whisky

    Talisker 11YO Special Release 2022 Whisky | 0,7L | 55,1% 700 ml

    1L = 842,84 zł
    589,99 zł
    1L = 842,84 zł
  10. Whisky

    Dalwhinnie Distillers Edition | 0,7L | 43% 700 ml

    1L = 571,41 zł
    399,99 zł
    1L = 571,41 zł
  11. Artist Collective Mortlach 10YO 2012 Collective 6.0 | 0,7L | 48%
    Mortlach 10YO 2012 Collective 6.0 to rocznikowa whisky z destylarni Mortlach. Jest to szósta edycja z serii “The Artist Collective”, która ma na celu przedstawić różne regiony i style produkcji szkockich single malt’ów. Whisky z tej serii butelkowane są o różnych poziomach zawartości alkoholu (43%, ...

    Whisky

    Artist Collective Mortlach 10YO 2012 Collective 6.0 | 0,7L | 48% 700 ml

    1L = 857,13 zł
    599,99 zł
    1L = 857,13 zł
  12. Artist Collective Glentauchers 13YO 2009 Collective 6.0 | 0,7L | 48%
    Glentauchers 13YO 2009 Collective 6.0 to rocznikowa whisky z destylarni Glentauchers. Jest to szósta edycja z serii “The Artist Collective”, która ma na celu przedstawić różne regiony i style produkcji szkockich single malt’ów. Whisky z tej serii butelkowane są o różnych poziomach zawartości alkohol...

    Whisky

    Artist Collective Glentauchers 13YO 2009 Collective 6.0 | 0,7L | 48% 700 ml

    1L = 971,41 zł
    679,99 zł
    1L = 971,41 zł
  13. Artist Collective Glen Elgin 14YO 2008 Collective 6.0 | 0,7L | 48%
    Glen Elgin 14YO 2008 Collective 6.0 to rocznikowa whisky z destylarni Glen Elgin. Jest to szósta edycja z serii “The Artist Collective”, która ma na celu przedstawić różne regiony i style produkcji szkockich single malt’ów. Whisky z tej serii butelkowane są o różnych poziomach zawartości alkoholu (4...

    Whisky

    Artist Collective Glen Elgin 14YO 2008 Collective 6.0 | 0,7L | 48% 700 ml

    1L = 1 071,41 zł
    749,99 zł
    1L = 1 071,41 zł
  14. Artist Collective Glen Ord 9YO 2012 Collective 6.0 | 0,7L | 48%
    Glen Ord 9YO 2012 Collective 6.0 to rocznikowa whisky z destylarni Glen Ord. Jest to szósta edycja z serii “The Artist Collective”, która ma na celu przedstawić różne regiony i style produkcji szkockich single malt’ów. Whisky z tej serii butelkowane są o różnych poziomach zawartości alkoholu (43%, 4...

    Whisky

    Artist Collective Glen Ord 9YO 2012 Collective 6.0 | 0,7L | 48% 700 ml

    1L = 557,13 zł
    -15% przy min. 2 szt.
    389,99 zł
    1L = 557,13 zł
  15. Artist Collective Caol Ila, Whisky 11-letnia, 2010 Collective 6.0 | 0,7L | 59,1%
    Caol Ila 11YO 2010 Collective 6.0 to rocznikowa whisky z destylarni Caol Ila. Jest to szósta edycja z serii “The Artist Collective”, która ma na celu przedstawić różne regiony i style produkcji szkockich single malt’ów. Whisky z tej serii butelkowane są o różnych poziomach zawartości alkoholu (43%, ...

    Whisky

    Artist Collective Caol Ila, Whisky 11-letnia, 2010 Collective 6.0 | 0,7L | 59,1% 700 ml

    1L = 999,99 zł
    699,99 zł
    1L = 999,99 zł
  16. Artist Collective Linkwood 10YO 2012 Collective 6.0 | 0,7L | 48%
    Linkwood 10YO 2012 Collective 6.0 to rocznikowa whisky z destylarni Linkwood. Jest to szósta edycja z serii “The Artist Collective”, która ma na celu przedstawić różne regiony i style produkcji szkockich single malt’ów. Whisky z tej serii butelkowane są o różnych poziomach zawartości alkoholu (43%, ...

    Whisky

    Artist Collective Linkwood 10YO 2012 Collective 6.0 | 0,7L | 48% 700 ml

    1L = 657,13 zł
    459,99 zł
    1L = 657,13 zł