Witaj na WinnicaLidla.pl
serwisie z szerokim wyborem napojów alkoholowych.

Czy masz już ukończone 18 lat?
KONIECZNE ZAZNACZENIE
Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych.
*Pole wymagane
Zapisz się do naszego newslettera
i zdobądź
kod rabatowy 20 zł
za jednorazową rezerwację
za minimalną kwotę 200 zł*
*Kodu rabatowego nie można łączyć z promocjami w serwisie winnicalidla.pl
Szkocka - strona 12

Szkocka - strona 12

 

Sprawdź prawie 400 najlepszych whisky... prosto ze Szkocji!

Zobacz jako Siatka Lista

515 produktów

  1. Dimple Golden Selection Blended Scotch Whisky | 0,7L | 40%
    Ekskluzywny, lekki blend 35 szkockich, długo leżakujących whisky. Wyjątkowo wyważony bukiet z wyczuwalnymi nutami mango i orzechowym akcentem. Golden Selection to kompozycja młodych destylatów starzonych w beczkach po bourbonie i sherry.

    Whisky

    Dimple Golden Selection Blended Scotch Whisky | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 142,84 zł
    99,99 zł
    1L = 142,84 zł
  2. Auchentoshan Sauvignon Blanc Finish Whisky | 0,7L | 47%
    Auchentoshan Sauvignon Blanc to nietuzinkowe połączenie świata single malt whisky i wina. Delikatne 3-krotnie destylowane Auchentoshan finiszowany jest w beczkach po świeżym, jabłkowo- cytrusowym winie Savignon Blanc, co nadaje mu unikatowego smaku i charakteru. Całość butelkowana jest o mocy 47%. A...

    Whisky

    Auchentoshan Sauvignon Blanc Finish Whisky | 0,7L | 47% 700 ml

    1L = 257,13 zł
    -15% przy min. 2 szt.
    179,99 zł
    1L = 257,13 zł
  3. Whisky

    Glen Moray 18YO | 0,7L | 47,2% 700 ml

    1L = 614,27 zł
    429,99 zł
    1L = 614,27 zł
  4. Whisky

    Jura 18 YO Single Malt Whisky | 0,7L | 44% 700 ml

    1L = 457,13 zł
    319,99 zł
    1L = 457,13 zł
  5. Ocena:
    4.25 (4 opinie)
    Jura whisky 12YO | 0,7L | 40%

    Ocena

    Po prostu Jura. Nic dodać, nic ująć. Wyraźny aromat, wyczuwalna wanilia, przyjemna. Pierwszy raz piłam Jurę w Dunkeld, w Szkocji na wakacjach. Podbiła moje serce i tak zostało. Warta grzechu, zdecydowanie ;) Agnieszka

    Whisky

    Jura whisky 12YO | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 267,13 zł
    186,99 zł
    1L = 267,13 zł
  6. Ocena:
    4.15 (13 opinie)
    Jura whisky 10YO | 0,7L | 40%

    Ocena

    Nie jest to najlepszy 10cio latek jakiego piłem, ale warto spróbować. Słodki, oleisty w ustach, karmel, owoce, gdzieś pod koniec leciutki dymek. Ma swój charakter. Ciekawe połączenie Maciej

    Whisky

    Jura whisky 10YO | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 214,27 zł
    149,99 zł
    1L = 214,27 zł
  7. Ocena:
    4.3 (7 opinii)
    Jura whisky Winter Edition | 0,7L | 40%

    Ocena

    Whisky o bardzo ładnym, głębokim zapachu korzenno-kawowo-owocowym. Łagodna i słodka z wyraźnie wyczuwalnymi nutami cytrusów, kawy z mlekiem, rodzynek, wanilii, z delikatną nutą cynamonu o dość długim finiszu pozostawiającym posmak ciastek, marcepanu i migdałów. Bardzo dobrze ukryta pieprzność alkoholu, przez co powinna przypaść do gustu nie tylko panom. Whisky zdecydowanie godna polecenia! Tomasz

    Whisky

    Jura whisky Winter Edition | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 242,84 zł
    169,99 zł
    1L = 242,84 zł
  8. Ocena:
    4.5 (2 opinie)
    Compass Box Spice Tree | 0,7L | 46%

    Ocena

    Świetny blended malt od Compassbox. Zapach to połączenie goździków, imbiru, wanilii i zielonego jabłka. Można wąchać w nieskończoność. Smak słodko-pikantny. Dużo toffi, wanilii, rodzynek i imbiru. Alkohol świetnie ukryty i przyjemnie rozgrzewający. Artur

    Whisky

    Compass Box Spice Tree | 0,7L | 46% 700 ml

    1L = 371,41 zł
    259,99 zł
    1L = 371,41 zł
  9. Ocena:
    4.9 (8 opinii)
    The GlenDronach Single Malt Scotch Whisky Revival 15-letnia | 0,7L | 46%

    Ocena

    Po pierwsze calą robotę robi beczka po winie Pedro ximenez. Moim zdaniem ta buteleczka wody życia to duża niespodzianka! Co do aromatów to każdy ma swoje ????. Moim zdaniem ma mały minusik to krótki finisz . Ale w sumie to od razu zachęca do drugiego i następnego drama ????. Z czystym sumieniem polecam . Owocowa a nawet powiem że delikatna whisky single malt. Tej mocy 46 % wogole nie czuć. Dla kogoś kto gotowy jest rozpocząć przygodę ze szkocka bardzo dobry początek!! Andrzej

    Whisky

    The GlenDronach Single Malt Scotch Whisky Revival 15-letnia | 0,7L | 46% 700 ml

    1L = 571,41 zł
    399,99 zł
    1L = 571,41 zł
  10. Ocena:
    4.65 (3 opinie)
    Johnnie Walker Blue Label + 2 szklanki | Zestaw | 0,7L | 40%

    Ocena

    Świetna butelka i piękne szklanki, wszystko z grubego i odpowiednio ciężkiego szkła. Natomiast sama whisky niezła, choć do dobrego single malta nawet za mniej niż połowę jej ceny nie ma startu. W tej cenie spodziewałem się czegoś więcej. Maciej

    Whisky

    Johnnie Walker Blue Label + 2 szklanki | Zestaw | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 1 857,13 zł
    1 299,99 zł
    1L = 1 857,13 zł