Witaj na WinnicaLidla.pl
serwisie z szerokim wyborem napojów alkoholowych.

Czy masz już ukończone 18 lat?
KONIECZNE ZAZNACZENIE
Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych.
*Pole wymagane
Zapisz się do naszego newslettera
i zdobądź
kod rabatowy 20 zł
za jednorazową rezerwację
za minimalną kwotę 200 zł*
*Kodu rabatowego nie można łączyć z promocjami w serwisie winnicalidla.pl
Szkocka - strona 14

Szkocka - strona 14

 

Sprawdź prawie 400 najlepszych whisky... prosto ze Szkocji!

Zobacz jako Siatka Lista

515 produktów

  1. Whisky

    Ileach Peated Islay Whisky | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 208,56 zł
    145,99 zł
    1L = 208,56 zł
  2. Ocena:
    5 (9 opinii)
    Ardbeg An Oa | 0,7L | 46,6%

    Ocena

    Moje pierwsze torfowe whisky, więc nie jestem ekspertem, ale dla mnie jest po prostu niesamowite. Aromat dymu czuć było w sąsiednim pokoju, alkohol dobrze ukryty. Kupiłbym jeszcze raz. Przemysław

    Whisky

    Ardbeg An Oa | 0,7L | 46,6% 700 ml

    1L = 407,13 zł
    284,99 zł
    1L = 407,13 zł
  3. Ocena:
    3.55 (7 opinii)
    Talisker Skye Whisky | 0,7L | 45,8%

    Ocena

    Charakter Taliskera w pełni zachowany. Zgodnie z oczekiwaniami pierwsze wrażenia to sól morska i torf. Gdzieś tam w tle występują algi morskie (choć koledzy przy degustacji tego nie potwierdzili)... W porównaniu z 10YO na pewno słodsza, bardziej wyczuwanly wpływ beczek po burbonie. Ale też niestety bardziej alkoholowa... Wyraźnie czuć, że ten NAS jest jak dobra drużyna piłkarska czyli jest to mieszanka turyny z młodością. Podsumowując chyba nieco gorsza od 10 YO ale za tę ceną naprawdę warto. Ciężko dostać dobrego torfiaka poniżej 140zł.... Adam

    Whisky

    Talisker Skye Whisky | 0,7L | 45,8% 700 ml

    1L = 214,27 zł
    -15% przy min. 2 szt.
    149,99 zł
    1L = 214,27 zł
  4. Ocena:
    4.15 (51 opinii)
    Finlaggan Original Whisky | 0,7L | 40%

    Ocena

    Ze zniżkami lidla kupiłem sporo taniej, za taką cenę to złoto. Zapach jest mocno torfowy i nie tak słodko-dymny jak Laphroaig 10yo. Torf tu przeważa, jak na NAS'a to genialny trunek, w mojej opinii ten single malt to młody Ardbeg, tak obstawiam (producent podaje "jedna z destylarni na wyspie Islay"), nos jest identyczny z Ardbegiem tylko nie tak głęboki. Nie wiem jak ktoś z opinii wyżej może czuć tu dąb (!?!) nic takiego tu nie ma, to jest Islay. Finisz długi, dymny, trochę migdałów, wspaniały. POLECAM!!! Tomasz

    Whisky

    Finlaggan Original Whisky | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 199,99 zł
    139,99 zł
    1L = 199,99 zł
  5. Whisky

    Aberlour A'bunadh | 0,7L | 61% 700 ml

    1L = 542,84 zł
    -15% przy min. 2 szt.
    379,99 zł
    1L = 542,84 zł
  6. Ocena:
    4.55 (15 opinii)
    Auchentoshan Whisky 12-letnia | 0,7L | 40%

    Ocena

    Whisky z delikatnym aromatem kwiatów, owoców, karmelu i wanilii. W smaku aksamitna i subtelna, cytrusy, wanilia i miód ze szczyptą dymu. Finisz całkiem długi w środkowej części przebija się dżem. Fajna odmiana po dymnych, mocnych whisky z Islay. Przy nich Auchentoshan 12 pije się jak kompocik :-) Dominik

    Whisky

    Auchentoshan Whisky 12-letnia | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 185,70 zł
    129,99 zł
    1L = 185,70 zł
  7. Ocena:
    3.6 (5 opinii)
    Bowmore NO 1 Whisky | 0,7L | 40%

    Ocena

    Zakupiłem bo już nie mam BOWMORE w barku, dziesiątka z bezcłówki się skończyła :( . No ten napewno nie jest tak dobry, ale również przypadł do gustu. Ocena cena/jakość. Mikołaj

    Whisky

    Bowmore NO 1 Whisky | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 257,13 zł
    179,99 zł
    1L = 257,13 zł
  8. Ocena:
    4 (4 opinie)
    Ardmore Legacy | 0,7L | 40%

    Ocena

    Bardzo dobra delikatna w smaku , fajny cytrusowy finisz ... torf bardzo słabo wyczuwalny tak jakby go nie było ... jest to szkocka a nie irlandzka jak podaje LIDL :) Hubert

    Whisky

    Ardmore Legacy | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 199,99 zł
    139,99 zł
    1L = 199,99 zł
  9. Ocena:
    4.45 (21 opinii)
    The Glenlivet 12YO whisky  | 0,7L | 40%

    Ocena

    Lekka przyjemna w piciu whisky dla początkujących z single maltami. Mało skomplikowana, bez większej głębi smaku ale zdecydowanie czuć różnice w porównaniu do blendów. Daniel

    Whisky

    The Glenlivet 12YO whisky | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 221,41 zł
    154,99 zł
    1L = 221,41 zł
na stronę