Witaj na WinnicaLidla.pl
serwisie z szerokim wyborem napojów alkoholowych.

Czy masz już ukończone 18 lat?
KONIECZNE ZAZNACZENIE
Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych.
*Pole wymagane
Zapisz się do naszego newslettera
i zdobądź
kod rabatowy 20 zł
za jednorazową rezerwację
za minimalną kwotę 200 zł*
*Kodu rabatowego nie można łączyć z promocjami w serwisie winnicalidla.pl
Whisky - strona 22

Whisky - strona 22

Whisky nabiera szlachetności podczas długiego dojrzewania w drewnianych beczkach, najczęściej dębowych. 

Najbardziej cenione są whisky w całości produkowane ze słodu jęczmiennego.

Whisky nabiera szlachetności podczas długiego dojrzewania w drewnianych beczkach, najczęściej dębowych. 

Najbardziej cenione są whisky w całości produkowane ze słodu jęczmiennego.

Zobacz jako Siatka Lista

874 produkty

  1. Penderyn Peated Welsh Single Malt Whisky | 0,7L | 46%
    Penderyn jest w wielu aspektach wyjątkową gorzelnią. Jest to pierwsza od bez mała 100 lat destylarnia działająca w Walii. Zresztą jej inaugurację uświetnił swą obecnością sam król Karol (wtedy jeszcze książę). Penderyn (pol. „Głowa ptaka”) działa od 2000 roku i położona jest w przepięknych okoliczno...

    Whisky

    Penderyn Peated Welsh Single Malt Whisky | 0,7L | 46% 700 ml

    1L = 307,13 zł
    214,99 zł
    1L = 307,13 zł
  2. Ocena:
    4 (4 opinie)
    Penderyn Celt Whisky | 0,7L | 41%

    Ocena

    Barwa whisky bardzo jasna, co jest plusem, producent nie oszukuje dodając karmel, smak łagodny, nieco torfowy, trochę słodkawy. Butelka bardzo wysoka jak na whisky. Podsumowując warta swojej ceny. Maciej

    Whisky

    Penderyn Celt Whisky | 0,7L | 41% 700 ml

    1L = 285,70 zł
    199,99 zł
    1L = 285,70 zł
  3. Ocena:
    4.6 (5 opinii)
    Finlaggan Islay Single Malt Scotch Whisky, Sherry Finished | 0,7L | 46%

    Ocena

    Trochę dymu torfowego czuć, spróbowałem na razie jednej porcji (50 ml) i jest wrażenie słodkiej sztuczności smaku sherry, ale to tylko moje zdanie. Generalnie ok. Witold

    Whisky

    Finlaggan Islay Single Malt Scotch Whisky, Sherry Finished | 0,7L | 46% 700 ml

    1L = 322,84 zł
    225,99 zł
    1L = 322,84 zł
  4. Ocena:
    4 (4 opinie)
    Balblair 12YO Whisky | 0,7L | 46%

    Ocena

    W zapachu jabłko z wanilia i cytryną. Potem dąb, dający posmak migdałów z nutą miety, finisz przechodzi w creme brulee. Bardzo ciekawa, dobra, przypominająca glenmorangie 10 yo - też są nuty ananasa. Polecam. Marcin

    Whisky

    Balblair 12YO Whisky | 0,7L | 46% 700 ml

    1L = 314,27 zł
    -15% przy min. 2 szt.
    219,99 zł
    1L = 314,27 zł
  5. Bastille 1789 Handcrafted French Single Malt | 0,7L | 43%
    Ręcznie wytwarzana luksusowa whisky wyprodukowana we Francji. Do stworzenia tej whisky używa się jęczmienia uprawianego na północno-wschodnim skraju Francji. Woda używana do produkcji tej whisky jest od wieków naturalnie filtrowana przez wapienie, co zapewnia jej krystaliczną czystość. Starzona jes...

    Whisky

    Bastille 1789 Handcrafted French Single Malt | 0,7L | 43% 700 ml

    1L = 385,70 zł
    269,99 zł
    1L = 385,70 zł
  6. Whisky

    Four Roses Small Batch Bourbon Whiskey | 0,7L | 45% 700 ml

    1L = 257,13 zł
    179,99 zł
    1L = 257,13 zł