Witaj na WinnicaLidla.pl
serwisie z szerokim wyborem napojów alkoholowych.

Czy masz już ukończone 18 lat?
KONIECZNE ZAZNACZENIE
Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych.
*Pole wymagane
Zapisz się do naszego newslettera
i zdobądź
kod rabatowy 20 zł
za jednorazową rezerwację
za minimalną kwotę 200 zł*
*Kodu rabatowego nie można łączyć z promocjami w serwisie winnicalidla.pl
Whisky - Bestsellery

Whisky - Bestsellery

Koneserzy rezerwujący trunki za pośrednictwem Winnicy Lidla to prawdziwi znawcy, którzy ukontentowani czują się jedynie wtedy, gdy w ich szkle znajduje się naprawdę dobry trunek. Bestsellery whisky z Winnicy Lidla to zatem whisky popularne, które zdążyły zapracować na opinię specjałów pod wieloma względami nieprzeciętnych, a już z pewnością – wartych polecania i degustacji.

Poznając nasze bestsellery whisky, możesz przekonać się, które alkohole o miedziano-złotej barwie cieszyły się ostatnimi czasy największym zainteresowaniem ze strony smakoszy. A ich gusta – choć różne – są bardzo wyszukane, dlatego dajemy słowo, że wśród bestsellerów whisky bez trudu znajdziesz zarówno klasyczne single malty dla wymagających, jak i idealne na początek przygody degustatorskiej blendy – trunki ze wszystkich tych krajów, w których powstaje wyborna whisky lub whiskey. W kategorii tej znajdują się również ciekawe zestawy ze szklankami idealnymi do degustacji trunku, a więc propozycje wręcz stworzone na prezent dla znajomych koneserów. Poznaj popularne whisky z Winnicy Lidla!

Koneserzy rezerwujący trunki za pośrednictwem Winnicy Lidla to prawdziwi znawcy, którzy ukontentowani czują się jedynie wtedy, gdy w ich szkle znajduje się naprawdę dobry trunek. Bestsellery whisky z Winnicy Lidla to zatem whisky popularne, które zdążyły zapracować na opinię specjałów pod wieloma względami nieprzeciętnych, a już z pewnością – wartych polecania i degustacji. Poznając nasze bestsellery whisky, możesz przekonać się, które alkohole o miedziano-złotej barwie cieszyły się ostatnimi czasy największym zainteresowaniem ze strony smakoszy. A ich gusta – choć różne – są bardzo wyszukane, dlatego dajemy słowo, że wśród bestsellerów whisky bez trudu znajdziesz zarówno klasyczne single malty dla wymagających, jak i idealne na początek przygody degustatorskiej blendy – trunki ze wszystkich tych krajów, w których powstaje wyborna whisky. Lub whiskey. W kategorii tej znajdują się również ciekawe zestawy ze szklankami idealnymi do degustacji trunku, a więc propozycje wręcz stworzone na prezent dla znajomych koneserów. Poznaj popularne whisky z Winnicy Lidla!

Zobacz jako Siatka Lista

25 produktów

  1. Whisky

    Eagle Rare Whiskey Bourbon 10-letni | 0,7L | 45% 700 ml

    1L = 257,13 zł
    179,99 zł
    1L = 257,13 zł
  2. Whisky

    Talisker Storm kartonik | 0,7L | 45,8% 700 ml

    1L = 271,41 zł
    -15% przy min. 2 szt.
    189,99 zł
    1L = 271,41 zł
  3. Whisky

    Islay Mist Peated Whisky | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 142,84 zł
    -15% przy min. 2 szt.
    99,99 zł
    1L = 142,84 zł
  4. Whisky

    Laphroaig Whisky 10-letnia | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 314,27 zł
    219,99 zł
    1L = 314,27 zł
na stronę