Witaj na WinnicaLidla.pl
serwisie z szerokim wyborem napojów alkoholowych.

Czy masz już ukończone 18 lat?
KONIECZNE ZAZNACZENIE
Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych.
*Pole wymagane
Zapisz się do naszego newslettera
i zdobądź
kod rabatowy 20 zł
za jednorazową rezerwację
za minimalną kwotę 200 zł*
*Kodu rabatowego nie można łączyć z promocjami w serwisie winnicalidla.pl
Whisky - strona 23

Whisky - strona 23

Whisky nabiera szlachetności podczas długiego dojrzewania w drewnianych beczkach, najczęściej dębowych. 

Najbardziej cenione są whisky w całości produkowane ze słodu jęczmiennego.

Whisky nabiera szlachetności podczas długiego dojrzewania w drewnianych beczkach, najczęściej dębowych. 

Najbardziej cenione są whisky w całości produkowane ze słodu jęczmiennego.

Zobacz jako Siatka Lista

874 produkty

  1. Chivas Regal 25YO | 0,7L | 40%
    Ekskluzywna kompozycja najbardziej wyszukanych szkockich whisky, z których najmłodsze leżakowały co najmniej 25 lat. Właśnie w tym wariancie, pierwszym naprawdę luksusowym, whisky Chivas Regal została wprowadzona na rynek w 1909 roku. Dostępna jest w limitowanych seriach, w indywidualnie numerowanyc...

    Whisky

    Chivas Regal 25YO | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 1 828,56 zł
    1 279,99 zł
    1L = 1 828,56 zł
  2. Ordha 21Y Whisky| 0,7L | 47,4%
    Bezkonkurencyjna kolekcja doskonałych whisky, połączona przez mistrza destylacji - Briana Kinsmana Firma William Grant & Sons, pozostająca w rękach jednej rodziny od 1886 roku, zaprezentowała ekskluzywne wydanie Rare Cask Reserves. Brian Kinsman w towarzystwie holenderskiego specjalisty od wh...

    Whisky

    Ordha 21Y Whisky| 0,7L | 47,4% 700 ml

    1L = 971,41 zł
    679,99 zł
    1L = 971,41 zł
  3. Ocena:
    4.1 (38 opinii)
    The Glenlivet Founder's Reserve  | 0,7L |  40%

    Ocena

    Jeśli szukasz dobrej whisky za około 100 zł np. na prezent dla kogoś kto "próbował już kiedyś whisky" i mówi, że "to nie dla niego" bo "na myszach" i "nie da się <ich> pić" to podaruj mu właśnie tą butelkę. Bez wątpienia zmieni zdanie :) Whisky świetnie się prezentuje a i w smaku ma wiele do zaoferowania. Za 100 zł? Absolutny must-have! JAN

    Whisky

    The Glenlivet Founder's Reserve | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 164,27 zł
    114,99 zł
    1L = 164,27 zł
  4. Scorpions Rock’n Roll Star Single Malt | 0,7L | 40%
    Whisky pochodzi ze szwedzkiej destylarni Mackmyra, a nad całym procesem produkcji wraz z członkami zespołu, czuwała master blender Angela D’Orazio. Whisky leżakuje w beczkach po bourbonie oraz w beczkach po sherry oloroso, finiszowana jest dodatkowo w beczkach po niemieckim specjale, jakim jes...

    Whisky

    Scorpions Rock’n Roll Star Single Malt | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 514,27 zł
    359,99 zł
    1L = 514,27 zł
  5. Ocena:
    4.65 (22 opinie)
    Clynelish 14yo | 0,7L | 43%

    Ocena

    Whisky w smaku na początek intensywnie cytrusowa i wręcz słodka. Ananas? Jakieś słodkie owoce? Bardzo miłe wrażenie. Gdy rozprowadzi się ją po ustach dłużej staje się wytrawna i taki też posmak pozostawia długo po przełknięciu. Generalnie smak jest mocniejszy niż początkowy aromat który otwiera się dopiero po chwili. Często w whisky "nos obiecuje wiele" a smak "rozczarowuje". Tutaj jest odwrotnie :) Pozycja obowiązkowa. Polecam! Jan

    Whisky

    Clynelish 14yo | 0,7L | 43% 700 ml

    1L = 357,13 zł
    249,99 zł
    1L = 357,13 zł