Witaj na WinnicaLidla.pl
serwisie z szerokim wyborem napojów alkoholowych.

Czy masz już ukończone 18 lat?
KONIECZNE ZAZNACZENIE
Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych.
*Pole wymagane
Zapisz się do naszego newslettera
i zdobądź
kod rabatowy 20 zł
za jednorazową rezerwację
za minimalną kwotę 200 zł*
*Kodu rabatowego nie można łączyć z promocjami w serwisie winnicalidla.pl
Whisky - strona 19

Whisky - strona 19

Whisky nabiera szlachetności podczas długiego dojrzewania w drewnianych beczkach, najczęściej dębowych. 

Najbardziej cenione są whisky w całości produkowane ze słodu jęczmiennego.

Whisky nabiera szlachetności podczas długiego dojrzewania w drewnianych beczkach, najczęściej dębowych. 

Najbardziej cenione są whisky w całości produkowane ze słodu jęczmiennego.

Zobacz jako Siatka Lista

874 produkty

  1. Whisky

    Ledaig 10 y.o. Island Mull Single Malt | 0,7L | 46,3% 700 ml

    1L = 357,13 zł
    249,99 zł
    1L = 357,13 zł
  2. Ocena:
    4.8 (26 opinii)
    Ledaig Sinclair Rioja Cask Single Malt | 0,7L | 46,3%

    Ocena

    Bardzo dobra! Polecam! Dobrze wyczuwalna rioja + dym dla mnie super. Na początku dość narowista ale w miarę ubywania płynu w butelce robi się bardzie spokojna. Wojciech

    Whisky

    Ledaig Sinclair Rioja Cask Single Malt | 0,7L | 46,3% 700 ml

    1L = 328,56 zł
    -15% przy min. 2 szt.
    229,99 zł
    1L = 328,56 zł
  3. Ocena:
    4.65 (14 opinie)
    Bain's Cape Mountain whisky | 0,7L | 40%

    Ocena

    Bain's Cape Mountain Single Grain. Czyli na arenę wkracza RPA. Single grain = 100% kukurydza. Powoduje to że jest super słodko. Biszkopt, miód, ciasto, karmel,... A na koniec oświecenie... Posłodzona i wzmocniona woda z puszki po konserwowej kukurydzy ???????????????? Taki to trunek, który polecam spróbować, delikatny jak Irlandczyk, słodki jak Burbon. Cena nie jest dramatyczna. Piotr

    Whisky

    Bain's Cape Mountain whisky | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 199,99 zł
    139,99 zł
    1L = 199,99 zł
  4. Ocena:
    5 (2 opinie)
    Jack Daniel's Tennessee Whiskey Sinatra Select | 1L | 45%

    Ocena

    To elegancka, mocniejsza wersja klasyka – pełna dębu, wanilii i przypraw, z długim, wytrawnym finiszem. Warta wydanych pieniedzy. Podane na lodzie łagodnieje, tracąc nieco mocy, a jednocześnie odsłania pełnię swojego ukrytego piękna. Grzegorz

    Whisky

    Jack Daniel's Tennessee Whiskey Sinatra Select | 1L | 45% 1 l

    1L = 739,99 zł
    739,99 zł
    1L = 739,99 zł
  5. Ocena:
    4.8 (14 opinie)
    Woodford Reserve Double Oaked Kentucky Straight Bourbon Whiskey | 0,7L | 43,2%

    Ocena

    Pomimo małego woltażu bardzo dobry burbon o wyrazistym smaku słodkiej wanilii z nutami karmelu, czekolady i toffi. Byle tylko podawać go takim jaki jest, czyli bez rozcieńczania. Henryk

    Whisky

    Woodford Reserve Double Oaked Kentucky Straight Bourbon Whiskey | 0,7L | 43,2% 700 ml

    1L = 357,13 zł
    249,99 zł
    1L = 357,13 zł
  6. Ostatnie Sztuki
    Bruichladdich Black Art, 09.1 29-letnia | 0,7L | 44,1%
    W erze, w której wydajność przedkładano nad jakość, destylarnia Bruichladdich była uważana za nieodwracalnie staromodną. Bruichladdich Black Art 9. pochodzi z rocznika 1992 - został wyprodukowany przed zamknięciem w 1994 roku co stanowi o...

    Whisky

    Bruichladdich Black Art, 09.1 29-letnia | 0,7L | 44,1% 700 ml

    1L = 2 785,70 zł
    1 949,99 zł
    1L = 2 785,70 zł
  7. Whisky

    Berry Bros Speyside | 0,7L | 44,2% 700 ml

    1L = 285,70 zł
    199,99 zł
    1L = 285,70 zł
  8. Berry Bros Peated Cask | 0,7L | 44,2%
    Whisky Peated Cask to ukłon w stronę historii, kiedy niemalże wszystkie destylarnie stosowały torf do osuszania słodu jęczmiennego. Delikatny aromat ogniska, grillowanego mięsa, zintegrowany z bukietem owoców sadu i słodyczą toffi i miodu.

    Whisky

    Berry Bros Peated Cask | 0,7L | 44,2% 700 ml

    1L = 285,70 zł
    199,99 zł
    1L = 285,70 zł
  9. Ocena:
    3 (2 opinie)
    Berry Bros Islay Reserve | 0,7L | 44,2%
    Whisky Islay Reserve pochodzi z kultowej szkockiej wyspy, znanej z produkcji whisky o mocno dymnych aromatach. Aromat smoły, tlącego się drewna, popiołu, oraz słodycz przeplatana nutami owocowymi. Bogata, kremowa konsystencja.

    Whisky

    Berry Bros Islay Reserve | 0,7L | 44,2% 700 ml

    1L = 285,70 zł
    199,99 zł
    1L = 285,70 zł
  10. Whisky

    Glenfarclas 12YO Whisky | 0,7L | 43% 700 ml

    1L = 328,56 zł
    229,99 zł
    1L = 328,56 zł
  11. Filey Bay IPA Finish | 0,7L | 46%
    Destylarnia Filey Bay, której limitowane edycje na aukcjach osiągają wzrosty kilkuset procentowe, wydała najnowszą single malt, finiszowaną w beczkach po IPA. Z 6000 butelek w pierwszej dobie sprzedało się 2000 sztuk. Filey Bay IPA to single malt, finiszowany w beczkach po piwie IPA.

    Whisky

    Filey Bay IPA Finish | 0,7L | 46% 700 ml

    1L = 479,99 zł
    335,99 zł
    1L = 479,99 zł
  12. Ocena:
    4.65 (6 opinii)
    Kavalan Conertmaster Sherry Cask Finish | 0,7L | 40%

    Ocena

    Świetna pozycja, w zapachu owoce typu mango może trochę ananasa, w smaku dużo słodyczy także owocowości, finisz przyjemny, trwający. Moim zdaniem godna polecenia! Łukasz

    Whisky

    Kavalan Conertmaster Sherry Cask Finish | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 428,56 zł
    -15% przy min. 2 szt.
    299,99 zł
    1L = 428,56 zł
  13. Rebel Bourbon Tawny Port Finish | 0,7L | 45%
    Firma Lux Row Distillers ogłosiła wprowadzenie na rynek trzeciej limitowanej edycji produktu do wykańczania beczek Rebel Yell, które będzie dostępne wyłącznie w Wielkiej Brytanii i wybranych rynkach europejskich.Rebel Bourbon Tawny Port Finish (45% ABV) to Kentucky Straight Bourbon, który był leżako...

    Whisky

    Rebel Bourbon Tawny Port Finish | 0,7L | 45% 700 ml

    1L = 285,70 zł
    199,99 zł
    1L = 285,70 zł
  14. Cragganmore Distillers Edition 2020 Whisky | 0,7L | 40%
    W nosie łagodna i słodowa, z owocowym akcentem. Zapach lekki, ale jednocześnie pełny. W smaku słodycz, z dymnymi i owocowymi niuansami. Bardzo dobrze zbalansowana. Słodycz owoców, wytrawność dębiny, oraz dym.

    Whisky

    Cragganmore Distillers Edition 2020 Whisky | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 571,41 zł
    399,99 zł
    1L = 571,41 zł
  15. Highland Park 18YO | 0,7L | 43%
    Highland Park to whisky typu Single Malt produkowana od 1798 roku w jednej z najstarszych destylarni, położonej na wyspie Mainland w archipelagu Orkadów - najdalej na północ wysuniętym regionie Szkocji, który przez wieki znajdował się pod panowaniem Wikingów. Highland Park jest jedyną destylarnią gd...

    Whisky

    Highland Park 18YO | 0,7L | 43% 700 ml

    1L = 1 042,84 zł
    729,99 zł
    1L = 1 042,84 zł