Witaj na WinnicaLidla.pl
serwisie z szerokim wyborem napojów alkoholowych.

Czy masz już ukończone 18 lat?
KONIECZNE ZAZNACZENIE
Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych.
*Pole wymagane
Zapisz się do naszego newslettera
i zdobądź
kod rabatowy 20 zł
za jednorazową rezerwację
za minimalną kwotę 200 zł*
*Kodu rabatowego nie można łączyć z promocjami w serwisie winnicalidla.pl
Single malt

Single malt

Zobacz jako Siatka Lista

96 produktów

  1. Ocena:
    1 (1 opinia)
    Jura Tide 21YO Whisky | 0,7L | 46,7%
    Dojrzewająca w beczkach po burbonie, wykonanych z białego dębu amerykańskiego, wspaniale wzbogacona leżakowaniem w dziewiczych beczkach, któremu zawdzięcza słodki i dymny, owocowo-orzechowy smak.

    Whisky

    Jura Tide 21YO Whisky | 0,7L | 46,7% 700 ml

    1L = 1 257,13 zł
    879,99 zł
    1L = 1 257,13 zł
  2. Ocena:
    4.3 (7 opinii)
    Jura whisky Winter Edition | 0,7L | 40%

    Ocena

    Mikołaj przyniósł i bardzo dobrze trafił. Bardzo typowy, ale bardzo przyjemny i solidny w swojej półce. Nadaje się na "pierwszą lepszą whisky", bo jest delikatna i pijalna. Nadaje się też dla kogoś bardziej zaprawionego jako codzienne "sączydełko", bo to nietypowa propozycja od mniej popularnej destylarni. Polecam. Piotr

    Whisky

    Jura whisky Winter Edition | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 242,84 zł
    169,99 zł
    1L = 242,84 zł
  3. Ocena:
    3 (1 opinia)
    Waterford Hook Head Whisky | 0,7L | 50%
    Hook Head – zdobywca podwójnego złota ( Double Gold) na International Spirit Competition w USA. W cieniu słynnej latarni morskiej Hook Head, Martin Foley uprawia jęczmień, na mokrej, gliniastej glebie. Farma wystawiona jest na oddziaływanie słonej, morskiej bryzy, nawiewanej od zatoki. Whisky produk...

    Whisky

    Waterford Hook Head Whisky | 0,7L | 50% 700 ml

    1L = 499,99 zł
    349,99 zł
    1L = 499,99 zł
  4. Tullamore Dew 18YO Single Malt Whiskey | 0,7L | 41,3%
    Irlandzka whisky o głębokiej barwie oraz bogatym słodowym smaku z subtelnymi owocowymi aromatami i długim, słodkim finiszem. Tullamore Dew 18YO dojrzewa w tradycyjnych beczkach po burbonie , a przez ostatnie pół roku jest finiszowana w starannie dobranych czterech typach beczek: po burbonie ...

    Whisky

    Tullamore Dew 18YO Single Malt Whiskey | 0,7L | 41,3% 700 ml

    1L = 599,99 zł
    419,99 zł
    1L = 599,99 zł
  5. Ocena:
    5 (8 opinii)
    Glenfiddich 12YO + szklanka | Zestaw | 0,7L | 40%

    Ocena

    Whisky znana i lubiana, wiadomo, szklanka też bardzo ładna, ale sugeruję sprawdzić przy odbiorze, bo ja miałem pękniętą. Oczywiście fakt ten został pozytywnie rozwiązany i zamówiłem kolejną sztukę. Rafał

    Whisky

    Glenfiddich 12YO + szklanka | Zestaw | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 257,13 zł
    179,99 zł
    1L = 257,13 zł
  6. Ostatnie Sztuki
    Ocena:
    4.75 (4 opinie)
    Oban Distillers Edition Bottled in 2017 | 0,7L | 43%

    Ocena

    Delikatne, przyjemne do picia whisky. Jeśli znacie, to bardzo podobne w smaku do Glenfiddicha 15, który jednak jest trochę bardziej owocowy (zwłaszcza w aromacie), a Oban 14 bardziej orzechowo-miodowy, podszyty delikatną goryczką(drewnianą) i pieprzem. Fajna intensywność i złożoność, ale stosunkowo krótki finisz. Hubert

    Whisky

    Oban Distillers Edition Bottled in 2017 | 0,7L | 43% 700 ml

    1L = 699,99 zł
    489,99 zł
    1L = 699,99 zł
  7. Penderyn Peated Welsh Single Malt Whisky | 0,7L | 46%
    Penderyn jest w wielu aspektach wyjątkową gorzelnią. Jest to pierwsza od bez mała 100 lat destylarnia działająca w Walii. Zresztą jej inaugurację uświetnił swą obecnością sam król Karol (wtedy jeszcze książę). Penderyn (pol. „Głowa ptaka”) działa od 2000 roku i położona jest w przepięknych okoliczno...

    Whisky

    Penderyn Peated Welsh Single Malt Whisky | 0,7L | 46% 700 ml

    1L = 307,13 zł
    214,99 zł
    1L = 307,13 zł
  8. Whisky

    Finlaggan Eilean Mor Whisky| 0,7 L | 46%  700 ml

    1L = 271,41 zł
    189,99 zł
    1L = 271,41 zł
  9. Ocena:
    4 (4 opinie)
    Penderyn Celt Whisky | 0,7L | 41%

    Ocena

    Barwa whisky bardzo jasna, co jest plusem, producent nie oszukuje dodając karmel, smak łagodny, nieco torfowy, trochę słodkawy. Butelka bardzo wysoka jak na whisky. Podsumowując warta swojej ceny. Maciej

    Whisky

    Penderyn Celt Whisky | 0,7L | 41% 700 ml

    1L = 285,70 zł
    199,99 zł
    1L = 285,70 zł
  10. Whisky

    Finlaggan Old Reserve Port Finish Whisky | 0,7L | 46% 700 ml

    1L = 328,56 zł
    229,99 zł
    1L = 328,56 zł
Strona
na stronę