Witaj na WinnicaLidla.pl
serwisie z szerokim wyborem napojów alkoholowych.

Czy masz już ukończone 18 lat?
KONIECZNE ZAZNACZENIE
Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych.
*Pole wymagane
Zapisz się do naszego newslettera
i zdobądź
kod rabatowy 20 zł
za jednorazową rezerwację
za minimalną kwotę 200 zł*
*Kodu rabatowego nie można łączyć z promocjami w serwisie winnicalidla.pl
Single malt - strona 3

Single malt - strona 3

Zobacz jako Siatka Lista

96 produktów

  1. Whisky

    The Macallan Single Malt Scotch Whisky 12-letnia, Double Cask | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 514,27 zł
    359,99 zł
    1L = 514,27 zł
  2. Ocena:
    4.2 (17 opinii)
    Glen Moray Elgin Classic | 0,7L | 40%

    Ocena

    Bardzo dobry, przyjemny i nieagresywny smak. Można by nawet rzec, że skręca w stronę bourbonu. Mnogość smaków, które można odkryć podczas degustacji. Polecam spróbować i wyrobić sobie opinię. Mike

    Whisky

    Glen Moray Elgin Classic | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 164,27 zł
    114,99 zł
    1L = 164,27 zł
  3. Whisky

    Kavalan Port Cask Finish Single Malt | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 428,56 zł
    -15% przy min. 2 szt.
    299,99 zł
    1L = 428,56 zł
  4. Whisky

    Aberlour A'bunadh | 0,7L | 61% 700 ml

    1L = 542,84 zł
    -15% przy min. 2 szt.
    379,99 zł
    1L = 542,84 zł
  5. Whisky

    Aberlour 16YO whisky | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 528,56 zł
    369,99 zł
    1L = 528,56 zł
  6. Ocena:
    4.35 (53 opinie)
    Glenkinchie 12 YO Whisky | 0,7L | 43%

    Ocena

    Bardzo dobra whisky. Delikatna, słodkawa, przywodzącą na myśl kruche ciasteczka, o bardzo przyjemnym aromacie i pozbawiona nieprzyjemnej nuty alkoholowej w finiszu. Zdecydowanie polecam miłośnikom takich smaków. Fanom dymnych i ciężkich odradzam chyba, że do degustacji czegoś nowego. Przemysław

    Whisky

    Glenkinchie 12 YO Whisky | 0,7L | 43% 700 ml

    1L = 271,41 zł
    -15% przy min. 2 szt.
    189,99 zł
    1L = 271,41 zł
  7. Ocena:
    4.25 (26 opinii)
    Glenfiddich 15 YO| 0,7L| 40 %

    Ocena

    Mam kłopot czy dać 4 czy 5 gwiazdek. Jest bogactwo smaków, pijący ma czym się delektować. Ale... nic specjalnego. Alkohol nie jest jakoś dobrze ukryty. Smak nie jest bardzo wyrazisty. Generalnie to kwestia gustu. Trunek dobry, dla niektórych będzie rewelacyjny dla innych tylko przyzwoity. Ja jestem bliżej tych drugich. Piotr

    Whisky

    Glenfiddich 15 YO| 0,7L| 40 % 700 ml

    1L = 342,84 zł
    239,99 zł
    1L = 342,84 zł
  8. Whisky

    Balvenie PortWood 21 YO | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 1 928,56 zł
    1 349,99 zł
    1L = 1 928,56 zł
Strona
na stronę