Witaj na WinnicaLidla.pl
serwisie z szerokim wyborem napojów alkoholowych.

Czy masz już ukończone 18 lat?
KONIECZNE ZAZNACZENIE
Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych.
*Pole wymagane
Zapisz się do naszego newslettera
i zdobądź
kod rabatowy 20 zł
za jednorazową rezerwację
za minimalną kwotę 200 zł*
*Kodu rabatowego nie można łączyć z promocjami w serwisie winnicalidla.pl
Single malt - strona 2

Single malt - strona 2

Zobacz jako Siatka Lista

96 produktów

  1. Ocena:
    4.55 (15 opinii)
    The Glenlivet 15YO French Oak Reserve whisky | 0,7L | 40%

    Ocena

    Ogólnie nie lubię dymnych Whisky. Ta jest bardzo delikatna i aromatyczna. Praktycznie nie otrząsa. Jeżeli lubisz słodkawe i nie ciężkie whisky, myślę, że przypadnie Tobie do gustu. Na prawdę bardzo dobra i spijalna na codzień . Jakub Ch

    Whisky

    The Glenlivet 15YO French Oak Reserve whisky | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 357,13 zł
    249,99 zł
    1L = 357,13 zł
  2. Scorpions Rock’n Roll Star Single Malt | 0,7L | 40%
    Whisky pochodzi ze szwedzkiej destylarni Mackmyra, a nad całym procesem produkcji wraz z członkami zespołu, czuwała master blender Angela D’Orazio. Whisky leżakuje w beczkach po bourbonie oraz w beczkach po sherry oloroso, finiszowana jest dodatkowo w beczkach po niemieckim specjale, jakim jes...

    Whisky

    Scorpions Rock’n Roll Star Single Malt | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 514,27 zł
    359,99 zł
    1L = 514,27 zł
  3. Whisky

    Royal Lochnagar 12 yo | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 249,99 zł
    -15% przy min. 2 szt.
    174,99 zł
    1L = 249,99 zł
  4. Ocena:
    4.65 (22 opinie)
    Clynelish 14yo | 0,7L | 43%

    Ocena

    Whisky w smaku na początek intensywnie cytrusowa i wręcz słodka. Ananas? Jakieś słodkie owoce? Bardzo miłe wrażenie. Gdy rozprowadzi się ją po ustach dłużej staje się wytrawna i taki też posmak pozostawia długo po przełknięciu. Generalnie smak jest mocniejszy niż początkowy aromat który otwiera się dopiero po chwili. Często w whisky "nos obiecuje wiele" a smak "rozczarowuje". Tutaj jest odwrotnie :) Pozycja obowiązkowa. Polecam! Jan

    Whisky

    Clynelish 14yo | 0,7L | 43% 700 ml

    1L = 357,13 zł
    249,99 zł
    1L = 357,13 zł
  5. Ocena:
    4 (4 opinie)
    Amrut Indian Single Malt Whisky | 0,7L |46%

    Ocena

    Jak ktoś nie pił hinduskiej whisky to koniecznie trzeba sprobować. Mimo że to jest podstawowy amrut to jest świetnie wykonany. Aromat owocowy, wanilia, słodycz. W smaku czuć wyraźnie słód hinduski ktory jest inny niz szkocki, slodycz, lekka pikantność. Finish średnio długi. Bardzo polecam. Świetny progdukt w niezlych pieniądzach Alan

    Whisky

    Amrut Indian Single Malt Whisky | 0,7L |46% 700 ml

    1L = 299,99 zł
    209,99 zł
    1L = 299,99 zł
na stronę