Witaj na WinnicaLidla.pl
serwisie z szerokim wyborem napojów alkoholowych.

Czy masz już ukończone 18 lat?
KONIECZNE ZAZNACZENIE
Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych.
*Pole wymagane
Zapisz się do naszego newslettera
i zdobądź
kod rabatowy 20 zł
za jednorazową rezerwację
za minimalną kwotę 200 zł*
*Kodu rabatowego nie można łączyć z promocjami w serwisie winnicalidla.pl
Mocno rozgrzewają! - strona 4

Mocno rozgrzewają! - strona 4

Rezerwuj alkohole mocne z bogatej selekcji.
Zobacz jako Siatka Lista

286 produktów

  1. Whisky

    Four Roses Small Batch Bourbon Whiskey | 0,7L | 45% 700 ml

    1L = 257,13 zł
    179,99 zł
    1L = 257,13 zł
  2. Ocena:
    4.8 (23 opinie)
    Bruichladdich The Classic Laddie Whisky | 0,7L |50%

    Ocena

    Świetny jednosłodowiec. Trochę młody ale każda rozlewka smakuje nieco inaczej. Można prześledzić co z jakiej beczki wyszło. Nigdy nie pamiętam profili smakowych więc nie będę się popisywać. Dużo ciekawszy trunek od coniektórych w tym zakresie cenowym. Oliwer

    Whisky

    Bruichladdich The Classic Laddie Whisky | 0,7L |50% 700 ml

    1L = 328,56 zł
    229,99 zł
    1L = 328,56 zł
  3. Rum

    Santa Teresa 1796 Rum | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 328,56 zł
    -15% przy min. 2 szt.
    229,99 zł
    1L = 328,56 zł
  4. Rum

    Bacardi Gran Reserva Diez | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 257,13 zł
    -15% przy min. 2 szt.
    179,99 zł
    1L = 257,13 zł
  5. Villa Ascenti Gin | 0,7L | 41%
    Villa Ascenti Gin 0,7l. Włoski gin ze wzgórz Piemontu, destylowany wyłącznie z naturalnych włoskich składników. Selekcja winogron przeprowadzana jest w sierpniu i wrześniu, następnie poddawane są trzykrotnej destylacji.W aromacie można wyczuć nutę winogron Moscato, miętę, tymianek oraz toskańskie ja...

    Gin

    Villa Ascenti Gin | 0,7L | 41% 700 ml

    1L = 328,56 zł
    229,99 zł
    1L = 328,56 zł
    • Meksyk
    • 40% Zawartość alkoholu
    Ocena:
    3.65 (3 opinie)
    Casamigos Blanco 100% Agave Tequila | 0,7L | 40%

    Ocena

    Bardzo dobra. Czuć piękny słodki aromat wanilii ujawniający się po pierwszych łykach. Do picia solo, ewentualnie z kostka lodu. Do drinków szkoda, wystarczy el jimandor. Yom

    Tequila

    Casamigos Blanco 100% Agave Tequila | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 342,84 zł
    239,99 zł
    1L = 342,84 zł
  6. Ocena:
    4.55 (15 opinii)
    The Glenlivet 15YO French Oak Reserve whisky | 0,7L | 40%

    Ocena

    Ogólnie nie lubię dymnych Whisky. Ta jest bardzo delikatna i aromatyczna. Praktycznie nie otrząsa. Jeżeli lubisz słodkawe i nie ciężkie whisky, myślę, że przypadnie Tobie do gustu. Na prawdę bardzo dobra i spijalna na codzień . Jakub Ch

    Whisky

    The Glenlivet 15YO French Oak Reserve whisky | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 357,13 zł
    249,99 zł
    1L = 357,13 zł
  7. Chivas Regal 25YO | 0,7L | 40%
    Ekskluzywna kompozycja najbardziej wyszukanych szkockich whisky, z których najmłodsze leżakowały co najmniej 25 lat. Właśnie w tym wariancie, pierwszym naprawdę luksusowym, whisky Chivas Regal została wprowadzona na rynek w 1909 roku. Dostępna jest w limitowanych seriach, w indywidualnie numerowanyc...

    Whisky

    Chivas Regal 25YO | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 1 828,56 zł
    1 279,99 zł
    1L = 1 828,56 zł
  8. Ocena:
    4.8 (68 opinii)
    nowa wersja

    Ocena

    Jedno z najlepszych brandy, jakie piłem. Bardzo łagodny, czuć nuty wiśni, palonego cukru(karmel),dębu. polecam szczerze, Bardzo pasuje na prezent z szklanką w zestawie Stanislav

    Brandy

    Brandy Cardenal Mendoza Solera Gran Reserva + Kieliszek | Zestaw | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 242,84 zł
    169,99 zł
    1L = 242,84 zł
  9. Ordha 21Y Whisky| 0,7L | 47,4%
    Bezkonkurencyjna kolekcja doskonałych whisky, połączona przez mistrza destylacji - Briana Kinsmana Firma William Grant & Sons, pozostająca w rękach jednej rodziny od 1886 roku, zaprezentowała ekskluzywne wydanie Rare Cask Reserves. Brian Kinsman w towarzystwie holenderskiego specjalisty od wh...

    Whisky

    Ordha 21Y Whisky| 0,7L | 47,4% 700 ml

    1L = 971,41 zł
    679,99 zł
    1L = 971,41 zł
  10. Ocena:
    4.75 (16 opinii)
    Mount Gay XO | 0,7L | 43%

    Ocena

    Bardzo szlachetny, gładki w odczuciu, o odczuwalnie niskiej słodyczy z dominującą nutą drzewną i delikatnie przyprawową, delikatny i jedwabny w smaku pomimo ponad 40%. Tomasz

    Rum

    Mount Gay XO | 0,7L | 43% 700 ml

    1L = 357,13 zł
    -15% przy min. 2 szt.
    249,99 zł
    1L = 357,13 zł