Witaj na WinnicaLidla.pl
serwisie z szerokim wyborem napojów alkoholowych.

Czy masz już ukończone 18 lat?
KONIECZNE ZAZNACZENIE
Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych.
*Pole wymagane
Zapisz się do naszego newslettera
i zdobądź
kod rabatowy 20 zł
za jednorazową rezerwację
za minimalną kwotę 200 zł*
*Kodu rabatowego nie można łączyć z promocjami w serwisie winnicalidla.pl
Mocno rozgrzewają! - strona 7

Mocno rozgrzewają! - strona 7

Rezerwuj alkohole mocne z bogatej selekcji.
Zobacz jako Siatka Lista

286 produktów

  1. Whisky

    Ardbeg An Oa | 0,7L | 46,6% 700 ml

    1L = 407,13 zł
    284,99 zł
    1L = 407,13 zł
  2. Ocena:
    4.6 (34 opinie)
    White Walker by Johnnie Walker | 0,7L | 41,7%

    Ocena

    Diametralnie różna od zwykłego Jaśka, łagodna, deserowa bliżej jej do irlandzkich whiskey. Fajny bajer z opakowaniem reagującym na schłodzenie. Cenowo średnia , w moim odczuciu powinna kosztować w okolicach Chivasa 12. RAFAŁ

    Whisky

    White Walker by Johnnie Walker | 0,7L | 41,7% 700 ml

    1L = 257,13 zł
    179,99 zł
    1L = 257,13 zł
  3. Whisky

    Naked Grouse Blended Scotch Malt Whisky |0,7L | 40% 700 ml

    1L = 214,27 zł
    -15% przy min. 2 szt.
    149,99 zł
    1L = 214,27 zł
  4. Ocena:
    3.9 (16 opinii)
    Dewar's 15YO Whisky| 0,7L | 40%

    Ocena

    Delikatny smak, może stąd niektóre złe oceny. Uważam, że jak na stole postawić 15-letnią whisky, to u gości zawsze będzie efekt WOOW. A cena przystępna ???? Alfaro.

    Whisky

    Dewar's 15YO Whisky| 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 228,56 zł
    159,99 zł
    1L = 228,56 zł
  5. Ocena:
    4.45 (14 opinie)
    Kavalan Port Cask Finish Single Malt | 0,7L | 40%

    Ocena

    Polecam. Aromat: bardzo ładny, bogaty. Winogrona czerwone dojrzałe, dojrzałe wanilia, cukier trzcinowy, delikatna nuta alkoholu porto, trochę dymu, w tle dojrzałe egzotyczne owoce. Smak: słodko z przyprawami i lekko pieprzne. Sporo czerwonych owoców, lukrecja, dębina, słodka nuta wina Porto, troszkę na podniebieniu osadza się delikatna kwaskowatość kojarząca się ze śliwką, wiśnią. Finisz:Dość krótki, przyjemny, słodkie owoce z przyprawami, przechodzącymi w delikatny biały pieprze i tytoń. Mariusz

    Whisky

    Kavalan Port Cask Finish Single Malt | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 428,56 zł
    -15% przy min. 2 szt.
    299,99 zł
    1L = 428,56 zł
  6. Whisky

    Fuyu Blended Japanese Whisky | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 285,70 zł
    199,99 zł
    1L = 285,70 zł
  7. Ocena:
    4.4 (107 opinii)
    Islay Mist  Peated Whisky | 0,7L | 40%

    Ocena

    Bardzo pijalna, spokojnie można sączyć z samym lodem. Przeszkodą mogą być nuty szpitalno-apteczne (torf:) ale po pierwszym uderzeniu aromatu można do niego przywyknąć. Dla fanów torfu ten blend to zapewne bułka z masłem :) Marcin

    Whisky

    Islay Mist Peated Whisky | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 142,84 zł
    -15% przy min. 2 szt.
    99,99 zł
    1L = 142,84 zł
  8. Whisky

    Highland Park Viking Honour 12YO Whisky | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 314,27 zł
    -15% przy min. 2 szt.
    219,99 zł
    1L = 314,27 zł
  9. Ocena:
    4.55 (30 opinii)
    Brugal 1888 | 0,7L | 40%

    Ocena

    Doskonały. Wyraźne nuty dębu i nieco torfu, zharmonizowane lekką słodyczą typową dla marki Brugal. Zbilansowany, świetnie zbudowany, jeden z lepszych, które próbowaliśmy na Karaibach. Zdecydowanie warto! Artur

    Rum

    Brugal 1888 | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 328,56 zł
    229,99 zł
    1L = 328,56 zł
  10. Whisky

    Laphroaig Whisky 10-letnia | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 314,27 zł
    219,99 zł
    1L = 314,27 zł
    • Grecja
    • 40% Zawartość alkoholu
    Ocena:
    4.85 (101 opinii)
    Metaxa 12* Brandy | 0,7L | 40%

    Ocena

    Ten trunek nie wymaga reklamy. Dorównuje smakiem / jakością dużo droższym brandy. Zawsze czekam na promocję i wtedy uzupełniam stock. Mocno polecam albo może nie bo cenę podniosą. Grzegorz

    Brandy

    Metaxa 12* Brandy | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 199,99 zł
    139,99 zł
    1L = 199,99 zł
na stronę