Witaj na WinnicaLidla.pl
serwisie z szerokim wyborem napojów alkoholowych.

Czy masz już ukończone 18 lat?
KONIECZNE ZAZNACZENIE
Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych.
*Pole wymagane
Zapisz się do naszego newslettera
i zdobądź
kod rabatowy 20 zł
za jednorazową rezerwację
za minimalną kwotę 200 zł*
*Kodu rabatowego nie można łączyć z promocjami w serwisie winnicalidla.pl
Mocno rozgrzewają! - strona 8

Mocno rozgrzewają! - strona 8

Rezerwuj alkohole mocne z bogatej selekcji.
Zobacz jako Siatka Lista

286 produktów

  1. Ocena:
    3.85 (23 opinie)
    Appleton Estate Signature | 0,7L | 40%

    Ocena

    Kolor rumu jest faktycznie urzekający - bursztynowy. Nietrudno odnaleźć tu aromaty cytrusów, suszonej moreli, czy skórki pomarańczowej. Idealny na wieczorną posiadówkę latem na tarasie. Małgorzata

    Rum

    Appleton Estate Signature | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 185,70 zł
    129,99 zł
    1L = 185,70 zł
  2. Ocena:
    4.8 (22 opinie)
    Ballantine's 21YO whisky  | 0,7L |  40%

    Ocena

    Świetna kompozycja. Próżno szukać posmaku spirytusu... :-) Rewelacyjny smak. Nie potrzeba żadnych wspomagaczy, żeby weszła - nawet lodu. Po prostu sama z sobą jest świetna w temperaturze pokojowej. Grzegorz

    Whisky

    Ballantine's 21YO whisky | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 557,13 zł
    -15% przy min. 2 szt.
    389,99 zł
    1L = 557,13 zł
na stronę