Witaj na WinnicaLidla.pl
serwisie z szerokim wyborem napojów alkoholowych.

Czy masz już ukończone 18 lat?
KONIECZNE ZAZNACZENIE
Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych.
*Pole wymagane
Zapisz się do naszego newslettera
i zdobądź
kod rabatowy 20 zł
za jednorazową rezerwację
za minimalną kwotę 200 zł*
*Kodu rabatowego nie można łączyć z promocjami w serwisie winnicalidla.pl
Mocno rozgrzewają! - strona 3

Mocno rozgrzewają! - strona 3

Rezerwuj alkohole mocne z bogatej selekcji.
Zobacz jako Siatka Lista

286 produktów

  1. Ocena:
    4 (4 opinie)
    Penderyn Celt Whisky | 0,7L | 41%

    Ocena

    Ciekawa whisky. Bardzo przyjemny wstęp do torfowo dymnych whisky. Na nosie przyjemny aromat dymno torfowy z nutami szpitalnymi, morska bryza W smaku świeża, pobudzająca dymno torfowa z słonym akcentem. Finisz średnio długi, dymno-torfowy Jacek

    Whisky

    Penderyn Celt Whisky | 0,7L | 41% 700 ml

    1L = 285,70 zł
    199,99 zł
    1L = 285,70 zł
  2. Rum

    Agricole Saint James Imperial White Rum | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 157,13 zł
    109,99 zł
    1L = 157,13 zł
  3. Rum

    Albert Michler Overproof White Rum | 0,7L | 63% 700 ml

    1L = 214,27 zł
    149,99 zł
    1L = 214,27 zł
  4. Ocena:
    4.6 (5 opinii)
    Finlaggan Islay Single Malt Scotch Whisky, Sherry Finished | 0,7L | 46%

    Ocena

    Ocenę 5 mam zarezerwowaną dla smw Lagavulin, Ardbeg, Laphroaig, Macallan. To w wersjach podstawowych minimum 10yo jest moja ekstraklasa, potem Bowmore Enigma 12yo, Talisker 10yo, Caol Ila 18yo, Highland Park 12yo. Finlaggan bsw sherry cask smakuje mi pomiędzy Taliskerem a Caol Ila. Ma poza torfowymi akcentami po dodaniu wody słodycz podobną do Ardbega i nuty zapachowe po beczce sherry. Dlatego, pomimo że ma za dużo wyczuwalnego alkoholu - za młoda whisky, da mnie jest smakowita. Lubię akcenty sherry. Andrzej

    Whisky

    Finlaggan Islay Single Malt Scotch Whisky, Sherry Finished | 0,7L | 46% 700 ml

    1L = 322,84 zł
    225,99 zł
    1L = 322,84 zł
  5. Ocena:
    4.65 (3 opinie)
    Penderyn Myth Single Malt Whisky | 0,7L | 41%

    Ocena

    Moje drugie spotkanie z marką Penderyn i po praz drugi bardzo udane! Whisky łagodna w smaku, podobna w wyrazie do irlandzkich (które bardzo lubię). Nie ma tej szkockiej ostrości. I za to ją cenię :) Krzysztof

    Whisky

    Penderyn Myth Single Malt Whisky | 0,7L | 41% 700 ml

    1L = 242,84 zł
    169,99 zł
    1L = 242,84 zł
  6. Bastille 1789 Handcrafted French Single Malt | 0,7L | 43%
    Ręcznie wytwarzana luksusowa whisky wyprodukowana we Francji. Do stworzenia tej whisky używa się jęczmienia uprawianego na północno-wschodnim skraju Francji. Woda używana do produkcji tej whisky jest od wieków naturalnie filtrowana przez wapienie, co zapewnia jej krystaliczną czystość. Starzona jes...

    Whisky

    Bastille 1789 Handcrafted French Single Malt | 0,7L | 43% 700 ml

    1L = 385,70 zł
    269,99 zł
    1L = 385,70 zł
  7. Whisky

    Black Bull 12Y Whisky | 0,7L | 50% 700 ml

    1L = 285,70 zł
    -15% przy min. 2 szt.
    199,99 zł
    1L = 285,70 zł