Witaj na WinnicaLidla.pl
serwisie z szerokim wyborem napojów alkoholowych.

Czy masz już ukończone 18 lat?
KONIECZNE ZAZNACZENIE
Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych.
*Pole wymagane
Zapisz się do naszego newslettera
i zdobądź
kod rabatowy 20 zł
za jednorazową rezerwację
za minimalną kwotę 200 zł*
*Kodu rabatowego nie można łączyć z promocjami w serwisie winnicalidla.pl
Mocno rozgrzewają!

Mocno rozgrzewają!

Rezerwuj alkohole mocne z bogatej selekcji.
Zobacz jako Siatka Lista

286 produktów

  1. Ocena:
    4.65 (15 opinii)
    Glen Turner 12YO | 0,7L | 40%

    Ocena

    Bardzo pozytynie mnie zaskoczył ten GlenTurner. Za tą kwotę doznania zarówno zapachowe, jak i smakowe ponad standard. Idealny na prezent dla początkującego fana single maltów, jak i dla wytrwanego gracza w postaci "kalibracji" przed wyżej oprocentowanymi trunkami:) Dariusz

    Whisky

    Glen Turner 12YO | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 199,99 zł
    139,99 zł
    1L = 199,99 zł
  2. Cihuatan Xaman XO Rum | 0,7L | 40%
    Inspiracją do stworzenia rumu było starożytne dziedzictwo Majów. Majowie byli niezaspokojeni i zaciekawieni wszystkim tym co jeszcze nie odkryte. Ta sama ciekawość skłoniła twórców Cihuatán do stworzenia czegoś, czego nigdy wcześniej nie zrobiono: pierwszego rumu Salwadoru, wyrabianego ręcznie w ser...

    Rum

    Cihuatan Xaman XO Rum | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 714,27 zł
    499,99 zł
    1L = 714,27 zł
  3. Highland Park 18YO | 0,7L | 43%
    Highland Park to whisky typu Single Malt produkowana od 1798 roku w jednej z najstarszych destylarni, położonej na wyspie Mainland w archipelagu Orkadów - najdalej na północ wysuniętym regionie Szkocji, który przez wieki znajdował się pod panowaniem Wikingów. Highland Park jest jedyną destylarnią gd...

    Whisky

    Highland Park 18YO | 0,7L | 43% 700 ml

    1L = 1 042,84 zł
    729,99 zł
    1L = 1 042,84 zł
  4. Ocena:
    4.75 (4 opinie)
    Michter's US*1 Sour Mash | 0,7L | 43%

    Ocena

    Świetny burbon Aromat owoce, wanilia, słodycz, czereśnie, delikatna nuta dębu W smaku wytrawny, dębowy, słodko-pikantny, trochę wanili i tofii gdzieś nieśmiało przebijają się owoce Finisz trwający, wytrawny, przyjemnie pikantny z delikatną nutą słodyczy, goryczka dębu, żyto, nuty kukurydzy Jacek

    Whisky

    Michter's US*1 Sour Mash | 0,7L | 43% 700 ml

    1L = 399,99 zł
    279,99 zł
    1L = 399,99 zł
  5. Del Professore Madam Gin | 0,7L | 43%
    Gin Madame uosabia ducha włoskiej tradycji zielarskiej. Powstaje z mieszanki destylatów i naparów, które po powolnym dojrzewaniu nabierają charakterystycznego bursztynowego koloru. Gin ten odpowiedni będzie dla tych, którzy zaczynają swoją przygodę z tym alkoholem. Mieszanka ziół i przypraw takich j...

    Gin

    Del Professore Madam Gin | 0,7L | 43% 700 ml

    1L = 264,27 zł
    184,99 zł
    1L = 264,27 zł
  6. Gran Duque D'Alba Oro Brandy | 0,7L | 40%
    Dojrzewająca blisko 25 lat w beczkach po unikalnej cherry Palo Cortado to wyjątkowa brandy, zaskakująca swoją głębią i złożonością. Wyczuwalne nuty wanilii i z nieco dymnym posmakiem. Intensywne korzenne aromaty zbalansowane słodyczą kandyzowanych owoców. Długi, słodki finisz z delikatnymi przypalon...

    Brandy

    Gran Duque D'Alba Oro Brandy | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 949,99 zł
    664,99 zł
    1L = 949,99 zł
  7. Whisky

    Glen Moray 18YO | 0,7L | 47,2% 700 ml

    1L = 614,27 zł
    429,99 zł
    1L = 614,27 zł
  8. Whisky

    Bushmills 16YO Single Malt Whiskey | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 342,84 zł
    239,99 zł
    1L = 342,84 zł
  9. Whisky

    Jura whisky 10YO | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 214,27 zł
    149,99 zł
    1L = 214,27 zł
na stronę