Witaj na WinnicaLidla.pl
serwisie z szerokim wyborem napojów alkoholowych.

Czy masz już ukończone 18 lat?
KONIECZNE ZAZNACZENIE
Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych.
*Pole wymagane
Zapisz się do naszego newslettera
i zdobądź
kod rabatowy 20 zł
za jednorazową rezerwację
za minimalną kwotę 200 zł*
*Kodu rabatowego nie można łączyć z promocjami w serwisie winnicalidla.pl
Mocno rozgrzewają! - strona 6

Mocno rozgrzewają! - strona 6

Rezerwuj alkohole mocne z bogatej selekcji.
Zobacz jako Siatka Lista

286 produktów

  1. Koniak

    Remy Martin VSOP | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 385,70 zł
    -15% przy min. 2 szt.
    269,99 zł
    1L = 385,70 zł
  2. Ocena:
    4.45 (14 opinie)
    Wild Turkey Bourbon Whiskey | 1L |40,5%

    Ocena

    Burbonowy gwóźdź programu. Jeden z moich ulubionych. Kryje czapką większość dostępnych na rynku za tą cenę. Wspaniały zacier kukurydziany. Bardzo lotny. Słodycz wanilia i mlecznna czekolada. Finisz słodko cytrusowy. Bardzo pijany lekki. Adam

    Whisky

    Wild Turkey Bourbon Whiskey | 1L |40,5% 1 l

    1L = 129,99 zł
    -15% przy min. 2 szt.
    129,99 zł
    1L = 129,99 zł
  3. Ocena:
    4.55 (27 opinii)
    Plantation Barbados Rum XO, 20th Anniversary | 0,7L | 40%

    Ocena

    Bardzo łatwo się go pije przez to, że jest doskonale ułożony i ma dodatek cukru. Nie jest zbyt wyrazisty więc być może nie jest to właściwy trunek dla weteranów rumu, natomiast przez swoją delikatność na pewno podejdzie zdecydowanej większosci ludzi Zdzisław

    Rum

    Plantation Barbados Rum XO, 20th Anniversary | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 357,13 zł
    249,99 zł
    1L = 357,13 zł
  4. Rum

    Angostura Rum 1919 | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 228,56 zł
    -15% przy min. 2 szt.
    159,99 zł
    1L = 228,56 zł
  5. Rum

    Angostura Rum 5YO | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 164,27 zł
    114,99 zł
    1L = 164,27 zł
  6. Ocena:
    4.65 (35 opinii)
    Botucal Reserva Exlusiva Rum | 0,7L | 40%

    Ocena

    Słodko, bardzo słodko. Czy dobrze, czy źle - każdy musi dopasować do własnego gustu. Alkohol dobrze wymaskowany, rum z gatunku "podstawowych", idealny do picia solo, ale i do koktaili. Lekko, łatwo i przyjemnie. Grzegorz

    Rum

    Botucal Reserva Exlusiva Rum | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 257,13 zł
    179,99 zł
    1L = 257,13 zł
  7. Ocena:
    4 (4 opinie)
    Amrut Indian Single Malt Whisky | 0,7L |46%

    Ocena

    Podstawka od amruta ale charakterystyczną dla tej marki. W zapachy i smaku można wyczuć jęczmień . W smaku lekka słodycz, cytrusy i słód jęczmienny. Polecam. Maciej

    Whisky

    Amrut Indian Single Malt Whisky | 0,7L |46% 700 ml

    1L = 299,99 zł
    209,99 zł
    1L = 299,99 zł
    • Meksyk
    • 40% Zawartość alkoholu
    Patron, Reposado Tequila | 0,7L | 40%
    OPIS PRODUKTU Patron Reposado to super premium elegancka tequila wytworzona w 100% z niebieskiej agawy. Jej delikatny i słodki smak agawy zawdzięczamy m.in. rzemieślniczemu pieczeniu agawy w kaflowych piecach czy długiej fermentacji w sosnowych kadziach. Jako jedna z nielicznych destylarni tequili ...

    Tequila

    Patron, Reposado Tequila | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 357,13 zł
    249,99 zł
    1L = 357,13 zł