Witaj na WinnicaLidla.pl
serwisie z szerokim wyborem napojów alkoholowych.

Czy masz już ukończone 18 lat?
KONIECZNE ZAZNACZENIE
Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych.
*Pole wymagane
Zapisz się do naszego newslettera
i zdobądź
kod rabatowy 20 zł
za jednorazową rezerwację
za minimalną kwotę 200 zł*
*Kodu rabatowego nie można łączyć z promocjami w serwisie winnicalidla.pl
Mocno rozgrzewają! - strona 5

Mocno rozgrzewają! - strona 5

Rezerwuj alkohole mocne z bogatej selekcji.
Zobacz jako Siatka Lista

286 produktów

  1. Rum

    Dictador Rum 12YO | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 271,41 zł
    189,99 zł
    1L = 271,41 zł
  2. Scorpions Rock’n Roll Star Single Malt | 0,7L | 40%
    Whisky pochodzi ze szwedzkiej destylarni Mackmyra, a nad całym procesem produkcji wraz z członkami zespołu, czuwała master blender Angela D’Orazio. Whisky leżakuje w beczkach po bourbonie oraz w beczkach po sherry oloroso, finiszowana jest dodatkowo w beczkach po niemieckim specjale, jakim jes...

    Whisky

    Scorpions Rock’n Roll Star Single Malt | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 514,27 zł
    359,99 zł
    1L = 514,27 zł
  3. Whisky

    Caol Ila Whisky 12-letnia | 0,7L | 43% 700 ml

    1L = 314,27 zł
    219,99 zł
    1L = 314,27 zł
    • Meksyk
    • 38% Zawartość alkoholu
    Ocena:
    5 (5 opinii)
    Don Julio Reposado 100% Agave | 0,7L | 38%

    Ocena

    Piłem różne rodzaje tequili, Don Julio najbardziej mi smakowała i ta z Lidla niczym się nie różni od tej kupionej w Meksyku. Polecam przede wszystkim do shotów - znacznie delikatniejsza od wszystkich złotych i srebrnych odmian. Grzegorz

    Tequila

    Don Julio Reposado 100% Agave | 0,7L | 38% 700 ml

    1L = 385,70 zł
    -15% przy min. 2 szt.
    269,99 zł
    1L = 385,70 zł
  4. Ocena:
    4.45 (15 opinii)
    Dimple Whisky 15-letnia | 0,7L | 40%

    Ocena

    Potwierdzam z przyjemnością, że to bardzo dobry Blend, delikatny dla podniebienia, brak cierpkości typowego wysokoprocentowego alkoholu czy gorzkiego posmaku, o ciekawym aromacie i przyzwoita do picia również solo a nie tylko drinków. Edi

    Whisky

    Dimple Whisky 15-letnia | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 242,84 zł
    169,99 zł
    1L = 242,84 zł
  5. Ocena:
    4.15 (7 opinii)
    Yushan Blended Malt Whisky | 0,7L | 40%

    Ocena

    Zgadzam się z poprzednia opinia, że czuć dym i torf, ale dla mnie jest to zaletą. Głęboki , wyrazisty z dlugim finiszem pozwala delektować się długo niewielka ilością wyśmienitej, ulubionej substancji :-) Polecam. Jedna z moich ulubionych. Piotruś

    Whisky

    Yushan Blended Malt Whisky | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 342,84 zł
    239,99 zł
    1L = 342,84 zł