Witaj na WinnicaLidla.pl
serwisie z szerokim wyborem napojów alkoholowych.

Czy masz już ukończone 18 lat?
KONIECZNE ZAZNACZENIE
Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych.
*Pole wymagane
Zapisz się do naszego newslettera
i zdobądź
kod rabatowy 20 zł
za jednorazową rezerwację
za minimalną kwotę 200 zł*
*Kodu rabatowego nie można łączyć z promocjami w serwisie winnicalidla.pl
Mocne 35

Mocne 35

Wybrane alkohole mocne z rabatem -35 zł przy rezerwacji za min. 280 zł.

 

Termin obowiązywania promocji na stronie: 21.10.2024 od godz. 15:15 -27.10.2024 do godziny 23:59

Lista produktów dostępna na: https://winnicalidla.pl/kategorie/promocja/mocne35

Zobacz jako Siatka Lista

145 produktów

    • Szkocja
    • 43,40% Zawartość alkoholu
    Hendrick's Flora Adora Gin | 0,7L | 43,4%
    Hendrick’s Flora Adora to niezwykły gin, który przenosi do zaczarowanego ogrodu pełnego aromatycznych kwiatów i naturalnych roślinnych kompozycji. Ta limitowana edycja z legendarnego gabinetu osobliwości marki Hendrick’s wyróżnia się intensywnym zapachem kwiatów przyciągających pszczoły i motyle. Dz...

    Gin

    Hendrick's Flora Adora Gin | 0,7L | 43,4% 700 ml

    1L = 257,13 zł
    179,99 zł
    1L = 257,13 zł
  1. Glendalough Rose Gin | 0,7L | 37,5%
    Glendalough Rose Gin powstaje w wyniku destylacji z ziół, przypraw i świeżych płatków róż. Do wydobycia niesamowitego aromatu wykorzystywane są kwiaty trzech odmian: rzadkiej Dzikiej Róży z gór Wicklow, odmiany Heritage oraz róży Damasceńskiej. Glendalough to nie tylko nazwa destylarni, ale również ...

    Gin

    Glendalough Rose Gin | 0,7L | 37,5% 700 ml

    1L = 228,56 zł
    159,99 zł
    1L = 228,56 zł
  2. Kozuba Orange | 0,75L | 30%
    Ten owocowy, orzeźwiający i niesamowicie gładki napój spirytusowy jest ręcznie robiony przy użyciu prawdziwych skórek pomarańczy rosnących na słonecznej Florydzie. Niższa moc oznacza więcej smaku i ogólnie łagodniejszy profil smakowy. Delektuj się nim z lodem lub w jednym z Twoich ulubionych koktajl...

    Spirit drink

    Kozuba Orange | 0,75L | 30% 750 ml

    1L = 186,65 zł
    139,99 zł
    1L = 186,65 zł
  3. No.3 London Dry Gin | 0,7L | 43%
    W 2008 r. firma BB&R podjęła wyzwanie stworzenia ginu doskonałego.  No 3 jest zwieńczeniem ponad 2 lat pracy wybitnych specjalistów, którzy postawili na prawdziwie klasyczny London Dry Gin – czysty, rześki  i orzeźwiający, zachowujący idealną równowagę trzech kluczowych smaków: jałowca, cytrusów i p...

    Gin

    No.3 London Dry Gin | 0,7L | 43% 700 ml

    1L = 257,13 zł
    179,99 zł
    1L = 257,13 zł
  4. Whisky

    Cragganmore 12YO | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 314,27 zł
    219,99 zł
    1L = 314,27 zł
    • Polska
    • 40% Zawartość alkoholu
    Jonston Spring Blossom 2023 Gin | 0,7L | 40%
    Limitowane edycje na cztery pory roku. Każda pora roku to jedynie 500 kolekcjonerskich butelek w unikatowej etykiecie przygotowanej na dany rocznik. Jonston Spring Blossom Gin – Wiosenna Edycja Jonston Gin w roku 2023 powstała z połączenia: klasyczna baza w alembiku (podstawowe botaniki takie ...

    Gin

    Jonston Spring Blossom 2023 Gin | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 199,99 zł
    -15% przy min. 2 szt.
    139,99 zł
    1L = 199,99 zł
    • Peru
    • 40% Zawartość alkoholu
    Ocena:
    5 (6 opinii)
    Millonario 10 Aniversario Reserva | Kartonik | 0,7L | 40%

    Ocena

    Rum który nie smakuje jak rum, a bardziej jak whisky. Dziwny to wynalazek, i świetny zarazem. Bardzo złożony w smaku jak i zapachu. Miód, kwaśne wiśnie, krówki mleczne, ciasteczka maślane, posmak destylatu zbożowego. Ewidentnie więcej tu wypływu beczek w których był leżakowany niż samego charakteru oryginalnego destylatu z melasy, ale wyszło im to naprawdę zacnie! Marcin

    Rum

    Millonario 10 Aniversario Reserva | Kartonik | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 235,70 zł
    164,99 zł
    1L = 235,70 zł
  5. Tanduay Gold Asian Rum | 0,7L | 40%
    Jedwabiście gładki, bardzo przyjemny i przystępny rum produkowany z trzciny cukrowej pokazuje, w jaki sposób Tanduay stał się światowym liderem w dziedzinie ciemnego rumu. Dzięki czystemu i charakterystycznemu smakowi Tanduay Asian Rum Gold jest przeznaczony dla osób poszukujących większej złożonośc...

    Rum

    Tanduay Gold Asian Rum | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 157,13 zł
    109,99 zł
    1L = 157,13 zł
  6. Naud French Vodka | Tuba | 0,7L | 40%
    Historia rodziny Naud sięga 1936 roku, kiedy to XIX wieczny młyn został przerobiony na destylarnię koniaku. Destylarnia wyposażona została w pięć małych alembików charentais. W 1999 roku rozpoczęto w niej także destylację wódki, tworząc ją z lokalnej, zimowej odmiany pszenicy. Jednak odmiennie od in...

    Wódka

    Naud French Vodka | Tuba | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 228,56 zł
    159,99 zł
    1L = 228,56 zł
  7. Ocena:
    5 (1 opinia)
    Eiko Wódka | 0,7L | 40%

    Ocena

    Bardzo czysta w smaku, jako że kompletnie się nie znam na walorach smakowych wódki powiem po prostu, że jest delikatniejsza w smaku niż przeciętna w sklepie. Dawid

    Wódka

    Eiko Wódka | 0,7L | 40% 700 ml

    1L = 242,84 zł
    -15% przy min. 2 szt.
    169,99 zł
    1L = 242,84 zł
  8. Ocena:
    5 (1 opinia)
    Rum Real McCoy Single Blended 5yo | 0,7 L | 40%

    Ocena

    Świetny rum, bez porównania milszy dla podniebienia, niż wszystkie Flor de Caña, nawet 130th. Jeśli lubisz najlepsze Angostury i Mount Gay XO, to ten McCoy będzie idealny. Robert

    Rum

    Rum Real McCoy Single Blended 5yo | 0,7 L | 40% 700 ml

    1L = 242,84 zł
    169,99 zł
    1L = 242,84 zł
  9. Cotswolds Dry Gin | 0,7L | 46%
    To pierwsza działająca na pełną skale destylarnia w pięknej okolicy Cotswolds w Anglii. Produkuje szeroką gamę prawdziwie angielskich whisky single malt, ginów i likierów, w tym wielokrotnie nagradzany Cotswolds Dry Gin. Cotswolds Dry Gin to mieszanka dziewięciu starannie dobranych składników w ty...

    Gin

    Cotswolds Dry Gin | 0,7L | 46% 700 ml

    1L = 242,84 zł
    169,99 zł
    1L = 242,84 zł
  10. Rum

    Botucal Planas Rum | 0,7 L | 47% 700 ml

    1L = 199,99 zł
    139,99 zł
    1L = 199,99 zł
  11. Gin

    Whitley Neill Quince Gin | 0,7L | 43% 700 ml

    1L = 171,41 zł
    119,99 zł
    1L = 171,41 zł
na stronę